Bez kategorii
Like

KTO NAMI RZĄDZI

28/12/2012
535 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Taki tytuł ja spotkałem,
– i odpowiedź szybko dałem

0


          Kto nami rządzi?

           Oto na dziś jest pytanie,

           – wiele odpowiedzi na nie.

           Duch odważny we mnie siedzi,

           – dam ja kilka odpowiedzi.

 

           Baby we wsi też pytały,

           – różnie też odpowiadały.

           Każda wiele nagadała,

           – każda także rację miała.

 

           Ja Wam i odpowiedź dam

           – może tu nie będę sam.

           Może ktoś się też nie zgodzi,

           – niech i powie nie zaszkodzi.

 

           Rządzi dziś głupota i ,,beszczelność”,

           – i zachłanność, i pazerność.

           Ludzie którym ciągle mało,

           – wciąż i więcej by się zdało.

 

           Rządzi także brak miłości,

           – szczęście drugich to też złości.

           Rządzą z sejmu ,,ekstrementy’’,

           – gdzie też żaden nie jest święty.

           Oraz tam jest takich wielu,

           – co po trupach, a do celu.

 

           Dodam z braku i miłości,

           – jest w kościele, a się złości.

           A na koniec to Wam powiem,

           – rządzą z banków też panowie.

           Kysy mówić się nie wstydzi,

           – rządzi kto się ,,świni brzydzi”.

 

           Ekonomię studiowałem,

           – taką prawdę też spisałem.

             27grudnia2012 KYSY Trybun Ludowy

           ————————————————

  Ja Wam śmiało powiem zatem,
-ekonomia rządzi Światem.

Liczą się tam tylko zyski,

– a nie głodne czyjeś pyski.

 
Ten co tego nie rozumie,
-z życia wiele też nie umie.
No a nasi politycy,
-to są tak jak gdzieś z ulicy.
Tam też chodzą nie przytomni,
-śmieją się też z ekonomii.

Z biednych to się nabijają,
– bo portfele pełne mają.
Doją Polskę ile wlezie,
-aż krach kiedyś nam wylezie.

Nikt też nie wie Ty mój Pnie,
-kiedy to się też tak stanie.
Lecz gdy będą balowali,
– w czasie balu się zawali.

Wtedy naród się obudzi,
-i rozliczy podłych ludzi.
Gęby pełne wazeliny,
-do kamery robią miny.

Ale żeby było cudnie,
-kłamią w oczy dość paskudnie.
Ekonomii nie oszukają,
-kłamstwa krótkie nogi mają.

My jak wiedzę posiądziemy,
-jak ci z rządu nie będziemy.
I zbierzemy razem siły,
-będzie nowy Kraj nasz MIŁY.

Bo dziś Polska chociaż biedna,
– miłość ludzka Jej potrzebna.
Trzeba także takich gości,
-znanych także z uczciwości.

Mamy Prawo Sprawiedliwość,
-no a gdzie jest tu uczciwość?
Gdzie są Ci od ekonomii,
-czyżby byli nieprzytomni?

Tu na koniec będę szczery,

– rządzą w Polsce też afery.

Liczy tam się tylko kasa,

– a nie biedna Polska nasza.

 

   autor :KYSY Trybun Ludowy

kysyprzemysl@gmail.com

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Bez kategorii
Like

Kto nami Rządzi???

25/12/2012
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu???

0


 Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB  i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejeli teczek Mossad i CIA). Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu. A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Telavive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz,  prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję,  a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!! Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

– Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej rydykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

– Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Baksika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu a ci uciekli do Izraela  z walizkami $. Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas,  nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

 Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

– Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansiery mających nas przed Rosją niby obronić.  Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista, żyd Chodorkowski i jemu podobni. Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

– Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”.

Inne zapisy autora:

0

Bez kategorii
Like

Kto Nami Rządzi

11/02/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
13 seconde czytania
no-cover

Materiał w zasadzie rozrywkowy, choć także dający pogląd na naszych wielce czcigodnych polityków, którzy są zawsze na miejscu…   Inne zapisy autora: TVG-9 Powstanie Styczniowe Na Podlasiu – ChoroszczTVG-9 Akcja RATUJ MALUCHYTVG-9 Krótko o NOWYM EKRANIETVG-9 Narody Rzeczypospolitej w Powstaniu StyczniowymTVG-9 LUDOBÓJSTWO DEKAPITACYJNE

0


Materiał w zasadzie rozrywkowy, choć także dający pogląd na naszych wielce czcigodnych polityków, którzy są zawsze na miejscu…

 

Inne zapisy autora:

0

Klaudiusz
Klaudiusz http://tvg9.cba.pl

Baza Niezależnej Internetowej TV TVG-9 http://www.tvg9.cba.pl/ Klaudiusz Wesołek - chłop małorolny i publicysta pozaobiegowy, internetowy wariat i oszołom. Wicie, rozumicie :)

446 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
334816