HYDE PARK
Like

Ksiądz Natanek do naiwnych małżonków.

03/12/2017
918 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Ksiądz Natanek do naiwnych małżonków.

Okres Bożego Narodzenia jak żaden inny jest wprost wymarzony do tego aby zastanowić się nad rzeczą w życiu człowieka najważniejszą – nad Rodziną.

0


Najpierw należy sobie uświadomić że najważniejszych prezentów nie znajduje się pod choinką, a przy wigilijnym i świątecznym stole. Te prezenty to nasza miłość do członków rodziny i przyjaciół. O potrzebie chrześcijańskiej miłości do nieprzyjaciół nawet nie wspomnę, bo to jednak w dzisiejszych czasach mrzonka.

Przy świątecznym stole spokojnie, konsekwentnie dajmy odczuć swoim bliskim, że niczego tak bardzo od nich nie potrzebujesz i nie chcesz jak ich miłości, sympatii i obecności. Daj im do zrozumienia co w nich lubisz i cenisz.

A zanim tak się stanie odrób pracę domową i posłuchaj księdza Natanka. Kapłana kontrowersyjnego bo mówiącego w oczy prawdę.

A mówienie prawdy w dzisiejszych czasach to czyn rewolucyjny.

https://

A teraz zrób własny rachunek sumienia. Dziś kiedy żona nazywa męża partnerem ( i odwrotnie) zapominając że są  mężem i żoną.

Traktując swój związek nie na poziomie stajni a stajenki i nie sprowadzając wzajemne kontakty do poziomu miłości klaczy i ogiera.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816