Globalnie i Lokalnie
Like

Ks. St. Małkowski odprawi 2.05 Mszę Świętą i wygłosi kazanie

02/05/2014
845 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
Ks. St. Małkowski odprawi 2.05 Mszę Świętą i wygłosi kazanie

W dniu 2 Maja w Warszawie Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza na Pola Elekcyjne na Woli
O godz. 15.00 pod figurą Chrystusa Miłosiernego w Parku Moczydło (róg ul. Górczewskiej i Deotymy) Ks. Stanisław Małkowski poprowadzi modlitwę za Ojczyznę Koronką do Miłosierdzia Bożego,

o 15.30 będzie Msza Święta za Ojczyznę w kościele św. Józefa Oblubieńca (ul. Deotymy). Mszę Świętą odprawi i kazanie wygłosi ks. Stanisław Małkowski.

0


1-3 Majakoncert_2014_3maly

 

g. 17.00 przy ul. Czorsztyńskiej 1 (róg Czorsztyńskiej i Deotymy) odbędzie się Koncert „Pieśń Patriotów – Maryi Królowej Polski” – całą Warszawę Krucjata zaprasza do uroczystego uczczenia Królowej Polski już w wigilię Jej święta.
Pieśnią i poezją patriotyczną oddamy chwałę Bogu i naszym Ojcom na polach, na których wolny naród dokonywał wyboru królów Polski.

Podczas Koncertu wystąpią m.in. Witold Bieliński, Andrzej Kołakowski, Zuzanna Lipiec, Leszek Makowiecki, Ryszard Makowski, Stanisław Markowski, Paweł Piekarczyk, Jan Pietrzak.

3 Maja – będzie coroczny MARSZ PATRIOTÓW w święto Matki Boskiej Królowej Polski,

godz. 10.00  rozpoczynamy Mszą święta pod Krzyżem Traugutta (Park Traugutta – skrzyżowanie ul. Sanguszki i ul. Zakroczymskiej) Skąd nastąpi przemarsz wraz z grupami rekonstruktorów przez Nowe i Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Most Poniatowskiego, Zieleniecką i Zamoyskiego do Krzyża Katyńskiego (przy Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej na Pradze) – idziemy głównymi ulicami Warszawy!

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/1-3-maja-pielgrzymka-krucjaty-rozancowej-za-ojczyzne-3-maja-marsz-patriotow.html

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Maria Kowalska

155 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816