Bez kategorii
Like

Krzycz, premierze, krzycz ! Dlaczego milczysz ?

23/10/2012
464 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Tupnij mocno – dość tego Smoleńska ! O Smoleńsku trzeba wreszcie przestać mówić ! STOP ! Basta ! Halt !

0


 

Nie jest żadną tajemnicą, że Smoleńsk działa na premiera Tuska gorzej niż płachta na byka i  że jego reakcja na Smoleńsk jest z reguły histeryczna.

Wypyszczał się ordynarnie na smoleńskie wdowy, wypyszczał się na dziennikarzy, poruszających kwestię Smoleńska i zawsze gdy ktokolwiek rzucał hasło „Smoleńsk”, Tusk jakby białej gorączki dostawał… Zapytany na konferencji prasowej w miniony wtorek przez dziennikarza Pereirę (GPC) czy podtrzymuje swą deklarację o tym, że całą odpowiedzialność za m.in. karygodne błędy podczas identyfikacji ofiar smoleńskich bierze na siebie (wcześniej deklarował, że bierze na siebie błędy w śledztwie smoleńskim itd.), Tusk wybuchł, że czas skończyć z mówieniem o Smoleńsku i wyniósł się expressem  z konferencji prasowej. Swojej konferencji prasowej.

Afera zdjęciowa to kolejny kij w smoleńskie mrowisko ale premier… dziwnie uszy po sobie, ruki pa szwam i w ogóle baczność, na lewo patrz, prezentuj broń itd.. Dziwne, prawda ? Zamiast obyczajnych histerycznych ataków dukał niezwykle spokojnie i niezwykle dyplomatycznie, że będziemy chcieli, trudno wykluczać,nie chciałbym tutaj snuć, żeby te emocje, może w przyszłości – i takie tam dukał w stolicy Rumunii.

Nie wierzę, że tak „dyscyplinująco” i wyciszająco podziałał na Tuska  duch  brodzącego wciąż po bukareszteńskich zaułkach   niesławnej pamięci – i jeszcze bardziej niesławnego końca – dyktatora N.Ceausescu. Nie wierzę, że basior jest w stanie zmienić błyskawicznie skórę i przedzierzgnąć się w jagnię. Nie wierzę, że dyktator i polityczny wandal o bezgranicznym poczuciu bezkarności, tak bez powodu zamienia się nagle w ocean łagodności i uległości.

Czym szachuje Tuska Putin, że Tusk przy najmniejszym szmerku z kierunku, w którym znajduje się Kreml,  nagle pada plackiem i robi się niższy od trawy ?…

Wrzuta ze zdjęciami niekoniecznie musi być dziełem lub przy udziale Kremla, natomiast ciekawa i zastanawiająca jest reakcja Tuska. Tuska, Pierwszego Twardziela III Rzeczpospolitej, biorącego wszystko na klatę, a podejrzanie pokorniejącego jak zwierzę prowadzone na rzeź. „Kreml” działa na Tuska jak obuch w czaszkę wołu, któremu za chwilę przyłożą ileś tam voltów by mógł zamienić się w befszytyk !

Najciekawsze jest to, że Tusk nagle zauważa wszystko – in vitro, budżet, w mediach go pełno i chrzani duperele w stylu „będziemy, zaczniemy, postaramy się, zobaczymy, sprawdzimy” itd., – zauważyliście, że wszystko wciąż  w znanym od 5 lat trybie przyszłym ??? Dużo i o niczym ! Nawet „tuskobus” odkurzają bo premier na gospodarskie wizyty się wybiera… Chyba się odpaść na wiejskim wikcie bo coś cienko ostatnio wygląda…  Zauważa wszystko oprócz tego co dzieje się wokół Smoleńska, a przecież poniedziałek 22.X.2012 to był dzień wyjątkowo smoleński – odbyły się kolejne dwie ekshumacje kolejnych dwóch ofiar smoleńskich i rozpoczęła się I . konferencja naukowa  „Smolenskcrash”. Konferencja z resztą była kontynuowana i dzisiaj.

Co prawda kompletnie nie wierzę, że badania ekshumowanych ciał odbędą się wg wszelkich standardów śledczych, obejmujących wnikliwe badanie standardową dla XXI w. aparaturą, a  sekcje zwłok nie ograniczą się do pobrania opróbek do badania DNA bo prokuratorzy wojskowi NPW od 10 kwietnia 2010 r. udowadniają jedynie, że są NIEKOMPETENTNI,  ZAWIŚLI od koniunktury politycznej (delikatnie ujmując) i… kompletnie nie zależy im na wyjaśnieniu przyczyn tragedii smoleńskiej bo bardziej zależy im na NIEwyjaśneniu. Gdyby byli kompetentni, niezawiśli i zwyczajnie sumiennie i zgodnie z przysięgą wypełnialiby obowiązki służbowe to… genprok Seremet nie wykręcałby dziwnych piruetów, że on pierwsze słyszy, nie zna takich praktyk by zalutowanego nieboszczyka rozlutować w zakładzie medycyny sądowej jeśli zginął w kryminalnych okolicznościach, a ciało poddać szczegółowym wielospektralnym badaniom ! Na wyjaśnienie okoliczności śmierci ! Tak,  panie genproku  Seremet ! Jesteś pan palant i polityczna prostytutka gotowa honor polskiego strażnika prawa sprzedać za stołek !

No ale to o genproku i prokwojach to tak na marginesie. Jak o marginesie przystało….

Wracam do meritum.

I….  co mamy ??? Nasz – inaczej wyszczekany  i w ogóle oh -ach  wrrrrr – płemieł Tusk milczy ? Mało, że  milczy – milczy jak zaklęty i swego sakramentalnego „należy przestać mówić o Smoleńsku” nie głosi. Milczy nie jak owca, nie jak stado owiec. Milczy… jakby mu wyrwano język.  Nawet obyczajnego bełkotu nie słychać. Zaparkował się w szafie w jakimś nieznanym nikomu bunkrze 5 pięter pod ziemią do którego tylko rzecznik Graś ma schemat dojścia, kody i w ogóle ? Jakiś Wilczy Szaniec, cuś ???  I tylko tu do liza wskoczy, tam do miss botox i w ogóle -. gdzie widzi mikrofon to pierwszy.

Fakt jest faktem – Tusk wciąż milczy na temat Smoleńska:

– milczy na temat wczorajszych ekshumacji

 milczy na temat odbywającej się  konferencji naukowej „Smolenskcrash”

– milczy na temat tematyki tejże konferencji

Mało – milczy PAP  bo milczy Tusk. Tusk milczy bo milczy PAP – takie „naczynia połączone”. A przecież konferencja „Smolenskcrash” jest wydarzeniem wielkiej rangi, to taki super crash i megałubu-dubu, z udziałem uczonych renomowanych uczelni i instytutów badawczych w Polsce i zagranicą po głowach "ekspertów"  Kremla i Warszawy. . Wyniki badań uczonych, ogłoszone na konferencji już idą w świat bo kto chciał, mógł  konferencji się przysłuchiwać w internecie, materiały konferencji zostaną wydrukowane w światowych pismach naukowych. Taaaki obciach „ekspertów” MAK i tuskowej Millerodina Company, a Tusk milczy ???

TEN TUSK, na którego Smoleńsk działa jak płachta na najdzikszego katalońskiego byka ?

TEN TUSK, który cały Smoleńsk od 10.04.2010 „bierze na klatę” ?

TEN TUSK, który jest polską racją stanu ? Rzekomo !…

TEN TUSK, dla którego raport MAK i raport komisji jego kumpla, Jerzego Millera , jest alfą i omegą, jedyny i niepodważalny ?

A tu przecież dzieją się cuda, rewolucja !!! Koniec definitywny z pancerną brzozą, koniec definitywny z „debeściakami”, z pijanym generałem i naciskającym prezydentem, koniec z ignorantami pilotami co to nawet „izwinitie, eta była aszybka” nie umieli wydukać po rosyjsku !…

TUSKUUUU ! Qźźźźźwaaaaaaa !!!! Zrób coś ! III Rzeczpospolita tuska ci ginie, „polskość to nienormalność” szargają, rząd twój – cudny, funkcjonalny jak Stadion Narodowy – też ginie ! A ty… nie grzmisz ????

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758