Bez kategorii
Like

Krwawy Brunon – reaktywacja

05/12/2012
434 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Jak donosi WSI24 Krwawy Brunon może teraz „wyłapać” do 7,5 lat zamiast 5, bo jak powiedział szef Pro-kurwa-tury Apelacyjnej tow. Artur Wrona rozważana jest opcja zmiany zarzutu

0


 

No i pozamiatane..
 
Jak donosi WSI24 Krwawy Brunon może teraz „wyłapać” do 7,5 lat zamiast 5, bo jak powiedział szef Pro-kurwa-tury Apelacyjnej tow. Artur Wrona rozważana jest opcja zmiany zarzutu jaki postawiła Brunonowi  rzeczona „kurwa” na ..teraz cytat: „przestępstwa o charakterze terrorystycznym” (sic!) Ale żeby było śmieszniej , na pytanie kiedy nastąpi zmiana zarzutu, tow. Wrona bez mrugnięcia powieką odpowiada, cytat: „Niezwłocznie po zgromadzeniu materiału dowodowego” ….hehehehe. Czyli co , wraca stare nowe, czy stare wcale nie wraca , bo nigdzie nie odeszło? Dajcie mi człowieka , a paragraf sam się znajdzie. No nic, nie ma się czym przejmować , bo dla nas to nic nadzwyczajnego  znamy tych sukinsynów i ich metody od zawsze.. Zacząłem ten wpis śmiesznie , ale zgodnie z dewizą Hitchcock’a, że dobry film zaczynamy od trzęsienia ziemi, a potem staramy się aby napięcie rosło to jedziemy dalej. Ale ostrzegam  proszę uważać na żuchwę aby jej nie nadwyrężyć podczas śmiechu, bo nie zawsze śmiech to zdrowie. Twórca antykomora.pl wie o tym najlepiej.. Ale do rzeczy, czytam dalej tą niesamowitą opowieść o wielu wątkach, którą nas raczy tow. Wrona i co widzą moje oczy?
Cytat: Szef krakowskiej Prokuratury Apelacyjnej dodał, że mężczyzna podczas przesłuchań "potwierdził swoje zainteresowanie pirotechniką, prowadzenie szkoleń z tego zakresu oraz dokonywanie próbnych wybuchów. Jego wyjaśnienia w części potwierdzają fakt przygotowań do zamachu, jakkolwiek nie poczuwa się do winy".
No bo do kurwy nędzy jakiej winy ma się poczuwać? Że niby co , że lubił pirotechnikę, to jest terrorystą, a co jeśli ja lubię wędkarstwo to znaczy ,że jestem złodziejem? Że prowadził szkolenia z tego zakresu tzn. jakiego zakresu? Czy były to szkolenia jak zrbić C4 domowym sposobem, czy może jak wykonać pas samobójcy lub gdzie podłożyć ładunek aby straty w ludziach były największe? Tego jakoś nie możemy się dowiedzieć od naszego „tuza” organów ścigania. Bo pewnie by się okazało, jak to w przypadku wiadomości radia Erewań, że i owszem szkolenia były tylko, że z BHP a tematem było jak sobie nie upierdolić paluchów przy puszczaniu „saletrzaków”
Na koniec perełka, po wyliczeniach prokuratury wielu grożnych przedmiotów ,które zabaezpieczono wtrakcie przeszukania mieszkania Krwawego Brunona, takich jak: hełmy, kamizelki kuloodporne, piloty do zdalnego odpalania ładunku lub przerzucania kanłów w kablówce, strojów maskujących (pewnie miały być użyte przy ataku na sejmJ), oraz książek o tematyce pirotechnicznej jak np.”Mały modelarz rakiet” pada stwierdzenie tow Wrony, cytat: Większość materiałów wybuchowych została dopiero zamówiona i Brunon K. jeszcze nimi nie dysponował. (sic!)
W tym momencie możecie uwierzyć lub nie , ale musiałem niezwłocznie się udać się w kierunku kuchni, gdzie ze składu materiałów niebezpiecznych pobrałem ręcznik papierowy w rolce sztuk jeden celem dokonania czynności czyszczących na powierzchni mojego monitora. I wszystko byłoby śmieszne gdyby jednak śmieszne nie było…
 A tak a propos czy kogoś nie zastanawia ta nadreprezentacja ornitologów w organach ścigania, bo jak nie Ślepa Kura to Wrona…?

Inne zapisy autora:

0

P

Wnuk legionisty i przedwojennego przedsiebiorcy zamordowanego przez Niemców w 1941 roku, syn zolnierza AK i NSZ skazanego w 1947 roku na potrójna kare smierci. Odraza do germanców i obrzydzenie do kacapów wyssane z mlekiem matki.

19 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758