Komentarze dnia
Like

Krew na rękach

15/11/2015
1721 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Krew na rękach

Po Charlie Hebdo, zabiciu policjanta na wyspach, wielu filmach, na których islamiści ścinają głowy chrześcijanom oraz innych przerażających informacjach na temat tego, co wyczynia państwo islamskie, przyszedł czas na zamachy w Paryżu. Zginęło ponad 100 osób, są ranni. Chciałoby się rzec, jeszcze wam mało, pierdolnięci miłośnicy multi-kulti?

0


 

Tak, pierdolnięci. Chorzy, pierdolnięci ludzie. To właśnie wy jesteście najbardziej winni. Lewacko-liberalne rządy, takie same media robiące ludziom wodę z mózgu i pożyteczni idioci, którzy w imię chorej tolerancji i poprawności politycznej sami prowadzą na rzeź siebie samych i cały stary kontynent. Wy, od wpinek „Refugees welcome” na waszych piersiach i transparentów na dworcach. Chcący witać własnych katów „chlebem i solą”. Tacy przecież gościnni jesteście, kurwa mać.

Klnę, bo do was się nie da mówić normalnym językiem. Ba, nawet mordy w biały dzień nie skłaniają was do głębszych refleksji. Nie zapomnijcie ustawić profilówki na facebooku z filtrem w barwach francuskiej flagi i wrzucić do opisu dwudziestu hashtagów w ramach solidarności. Wstydzilibyście się. Bo to wy sprowadziliście to zagrożenie na Europę i już macie krew na rękach, a za chwilę będzie to jeszcze więcej krwi na martwych rękach. Bo i wam pościnają głowy, a kobiety przedtem zgwałcą. Do tego doprowadziliście.

Pierdolę was wszystkich.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Ryszard Mocot

11 publikacje
10 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816