HYDE PARK
Like

Kreatywnie pod choinką – Fotoksiążka świąteczna jako unikalny pomysł na prezent

02/11/2018
624 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Kreatywnie pod choinką – Fotoksiążka świąteczna jako unikalny pomysł na prezent

Zbliżają się długo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia. Jedną z nieodłącznych tradycji związanych ze świętami jest wręczanie sobie świątecznych prezentów.

0


W sklepach możemy znaleźć wiele inspiracji, jedną z ciekawszych propozycji popularną w ostatnim czasie jest fotoksiażka. Jeżeli będzie ona zaprojektowana w odpowiedni i przemyślany sposób, może okazać się najlepszym pomysłem na świąteczny prezent dla bliskich, do którego będą chętnie wracać przez lata. Przy jej zamawianiu jednym ograniczeniem jest kreatywność i pomysłowość, a dodatkową zaletą jest to, że oprócz zdjęć można załączyć także teksty (życzeń, historyjek, komentarzy itp.).

Pomysł 1: Fotoksiążka ze zdjęciami dziecka

pastedGraphic.png

Fotoksiążki na Boże Narodzenie mogą np. zawierać zdjęcia dziecka. Jest to świetna opcja, do której z pewnością chętnie będzie się wracało. Taki album może być trafnym prezentem np. dla dziadków, rodziców, czy samego dziecka, będzie ono miało świetną pamiątkę po latach i okazją do wspomnień! To co dokładnie będzie zawarte w tej fotoksiążce zależy tylko od osoby, która zdecyduje się taką pamiątkę zamówić. Świetnym pomysłem będzie np. zebranie zdjęć podsumowujących pierwszy rok życia dziecka i wszelkie postępy jakie dokonał w tym czasie. Inną ciekawą opcją może być zebranie fotografii przedstawiających osiągnięcia szkolne dziecka; przedstawienia, zawody sportowe, bale przebierańców, zdjęcia grupowe itp.

Pomysł 2: Fotoksiążka z podróży letniej

pastedGraphic_1.png

Fotoksiążka pod choinkę może też mieć związek z wakacyjnymi wyjazdami! Piękne zdjęcia zrobione nad morzem, albo w górach w odpowiedniej oprawie graficznej, będą bez wątpienia stanowić świetną pamiątkę. W punktach fotograficznych można wybrać najróżniejsze szablony, można też samemu doprecyzować czego się oczekuje, także efekt może być naprawdę świetny i iście wakacyjny. Oglądanie letnich fotografii i wspominanie wspaniałych przygód z nimi związanych z pewnością rozgrzeje nie jeden zimowy, mroźny dzień. W dobie fotografii cyfrowej i przechowywania większości zdjęć (m.in. z urlopów) tylko na komputerze i różnych dyskach, takie rozwiązanie będzie na pewno bardzo dobrym i trwałym pomysłem.

Pomysł 3: Fotoksiążka ślubna