Bez kategorii
Like

KPRM: Były “Profesor” Krzysztof Miszczak

28/10/2012
538 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Brak reakcji pana Krzysztofa Miszczaka imitatora profesora, po wykreślenia jego “profesorskiego” tytułu naukowego ze strony KPRM na mój wniosek. Co dalej?

0


Nawiązując do korektury na stronie KPRM (*) dotyczącej bezprawnego posługiwania się przez dyrektora biura pana Władysława Bartoszewskiego, Pana Krzysztofa Miszczaka tytułem profesora, czyli do wykreślenia panu Krzysztofowi Miszczakowi profesorskiego tytułu naukowego ze strony KPRM na mój wniosek, nasuwają się dalsze refleksje co do pozostałego mu, niemieckiego, bawarskiego, tytułu doktora.

Niemieckie tytuły doktorskie są ostatnio przedmiotem blogerskich badan ich zawartości prawdy i plagiatu, co zaowocowało na początek zwróceniem oszukańczo, więc bezprawnie uzyskanej godności naukowej przez ministra obrony RFN von Guttenberga i pociągnęło za sobą jego dymisję. Blogerzy sprawdzają teraz innych niemieckich naukowców i okazuje się, że wielu z nich czeka los pana von Guttenberga, czyli odebranie tytułu i opuszczenie zajmowanych stanowisk.

Tutaj nawiązuję do obszernej (473 strony tekstu bez danych źródłowych) bawarskiej pracy doktorskiej pana Krzysztofa Miszczaka, sponsorowanej przez niemieckie fundacje. Jestem przekonany, że jego oficjalna publiczna deklaracja, odżegnanie się od poznanych ostatnio niemieckich metod oszustwa i plagiatu przy produkcji jego pracy doktorskiej byłoby na pewno jakimś mniej lub więcej wiarygodnym odżegnaniem się od takiej niemieckiej kultury. 

(*) https://picasaweb.google.com/lh/photo/gyTydFb5Fuu__xoVnme9rg?feat=directlink

(*) https://picasaweb.google.com/lh/photo/33I_U2WoQDBYN9bszf3B3g?feat=directlink

 

 

http://de.guttenplag.wikia.com/wiki/GuttenPlag_Wiki

http://de.vroniplag.wikia.com/wiki/Home

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816