HYDE PARK
Like

Kozia ekwilibrystyka czy szkoła polityków

23/02/2014
524 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Kozia ekwilibrystyka czy szkoła polityków

Dla tych z was, którzy jeszcze nie widzieli fascynującej zabawy kóz z Francji które balansując na arkuszu stalowej blachy podbiły serca milionów internautów trafia się okazja do naprawdę ekscytującego doświadczenia. Obejrzało to już miliony widzów.

W ciągu kilku dni ponad 7 milionów widzów obejrzało kozie popisy. Kozia „grypa” mimo że oryginalne nagranie nie posiada ścieżki dźwiękowej spowodowała internetową pandemię. Już pierwszego dnia gdy video trafiło do sieci zapadło na nią ponad milion osób. Szybko rozprzestrzeniła się na Yahoo, Reddit, SB Nation, Nat Geo WILD, Animal Planet i Today.com, nie wspominając o Twitterze,  RSS i innych nośnikach wieści…wszędzie.

0


 

Tweetowano tak:

SB Nation        @sbnation

Why isn’t BALANCING GOATS an Olympic sport? http://sbn.to/1jLQSut  http://sbn.to/M7OHT4

8:19 PM – 17 Feb 2014

You’re about to watch balancing goats for the rest of the day

Good goats, gone baaaaaaaaaad.

   SB Nation @sbnation   22 Retweets9 favorites

A oto to, co spowodowało tą kozią gorączkę:

Tak, tak. Nieme kino znowu rozpaliło ludzką wyobraźnię.

Właściciel kóz mniej więcej tak opisał całą sytuację:

W niedzielę, w czasie lunchu, ta mała kozia rodzina odkryła nową grę. Ten arkusz blachy. Nagrałem moje kozy (których nazwiska pozostają tajemnicą z szacunku dla ich prywatności:)) na tej równoważni. W godzinach wieczornych, chciałem wysłać to do mojego znajomego, następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nie sądzę, że one [kozy] zdają sobie sprawę, z tego co się dzieje. One zapewne nadal traktują wszystko  tak, jakby nic się nie stało… Których z nich miała najlepszą zabawę zabawę? Nie wiem…. ”

PS. Proponuję obejrzeć to 4 razy koncentrując się cały czas 1, innej,  kozie. Każda z nich ma tu swoją własną historię. Ciekawe jest obserwować jak wygląda hierarchia w rodzinie i jak trwa i rozwija się walka o pozycję.        W pewnym momencie przyszli mi na myśl politycy którzy jak te kozy próbują wspinać się i utrzymać jak najdłużej na najwyższej i chwiejnej pozycji. Muszę zwrócić uwagę ilu z nich nosi „kozie bródki”.

A teraz premia dla wytrwałych:

Nie .To nie są kozy spacerujące po deptaku w Ciechocinku. One spacerują po pionowej ścianie zapory wodnej.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758