HYDE PARK
Like

Kosmici opuszczają Ziemię

03/08/2013
492 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Kosmici opuszczają Ziemię

Jak wiadomo Kosmici przebywają , w zasadzie przebywali na Ziemii od dawna. Agencje rządowe utajnialy informacje, dezinformowaly kpiąc sobie z wszelkich doniesień o UFO. Teraz już koniec. W ostatnich latach mieliśmy doczynienia  z coraz częstszymi doniesieniami o wędrujących nad Ziemią obiektach latających.  Niektórzy przedstawiciele instytucji zajmujacych się tymi sprawami aktywność  tą porównywali nawet do regularności kursów miejskich taksówek. Co spowodowało tą nadruchliwość? Instytucje wojskowe utrzymywały systematyczne kontakty z “przybyszami” . Korzystały z wielu rad i podpowiedzi. Skok technologiczny nie był dziełem przypadku. Ale już mniejsza o to. Wyprowadzka Kosmitów z naszej planety jest faktem. Krótko. Kosmici dotarli na Ziemię w poszukiwaniu śladów inteligencji. Mimo intensywnych badań i poszukiwań, śladów inteligencji na Ziemii nie znaleziono. Ostanio podobno badano członków polskiego rządu. […]

0


Jak wiadomo Kosmici przebywają , w zasadzie przebywali na Ziemii od dawna. Agencje rządowe utajnialy informacje, dezinformowaly kpiąc sobie z wszelkich doniesień o UFO. Teraz już koniec.

W ostatnich latach mieliśmy doczynienia  z coraz częstszymi doniesieniami o wędrujących nad Ziemią obiektach latających.  Niektórzy przedstawiciele instytucji zajmujacych się tymi sprawami aktywność  tą porównywali nawet do regularności kursów miejskich taksówek. Co spowodowało tą nadruchliwość?

Instytucje wojskowe utrzymywały systematyczne kontakty z “przybyszami” . Korzystały z wielu rad i podpowiedzi. Skok technologiczny nie był dziełem przypadku.

Ale już mniejsza o to. Wyprowadzka Kosmitów z naszej planety jest faktem.

Krótko.

Kosmici dotarli na Ziemię w poszukiwaniu śladów inteligencji.

Mimo intensywnych badań i poszukiwań, śladów inteligencji na Ziemii nie znaleziono. Ostanio podobno badano członków polskiego rządu. Decyzje o zakończeniu poszukiwan podjęto po przebadania pewnego profesora, specjalistę od bydla i motłochu.

Mission complited. Ekipy badawcze odwołano.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar kanton

    Cholera jaka szkoda. A przecież obiecywali że będą z namio do końca ?
    Dziwne, czyżby już nadchodził koniec :-). Pozdrawiam.

    0
  2. kosmitow zadnych nigdy nie bylo i nie bedzie,podrzucano tylko male usprawnienia techniczne do programu cosmicznego w latach 50-tych-60-tych bez silnikow bez niczego typowo-anonimowo,zadnej elektroniki ,jej sie w kosmosie sie nie uzywa, jestes szybszy od jej przesylania obrazu czy dziwieku,koniec jeszcze nie nadchodzi,dopiero teraz przychodzi przyszlosic, i Polska bedzie brala w tej budowie przyszlosci Glownom role, nie USA,Izrael ,Anglia ,Rosja czy Chiny–POLSKA<POLSKA!!!!-taka jest wola Rzadu Universu,i nikt nie jest i nie bedzie w stanie sie sprzeciwic ! zadne jedno lub wiecej mocarstw Swiata Ludzkiego na planecie Ziemia, wszyscy beda stali na boku, nikt sie nawet nie ruszy w zadnej terazniejszej rosprawie z terazniejszym Rzadem Polskim, i to juz w SIERPNIU-2013-roku, takze kosmici nie odlecieli gdyz ich nigdy nie bylo, to typowe bzdury z Hoolywood, dla prostakow.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816