HYDE PARK
Like

Kosmetyki do twarzy – jak wybrać najlepsze?

27/09/2018
6070 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Kosmetyki do twarzy – jak wybrać najlepsze?

Skuteczna pielęgnacja twarzy to jedno z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań. Jeśli chcesz, by twoja cera była czysta, gładka i odpowiednio nawilżona, powinnaś stosować odpowiednio dobrane do niej kremy, maseczki oraz inne kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Dowiedz się jak dobrać najlepszym krem i na co zwrócić uwagę, kompletując zestaw do pielęgnacji cery.

0


Twarz to wizytówkakażdego z nas. Jeśli będzie zmęczona, pomarszczonai niezadbana, wystawi nam nie najlepszeświadectwo.Właśnie dlatego, tak wiele kobiet (i mężczyzn), dokłada wszelkich starań, by odpowiedniopielęgnować swoją cerę. Aby starania te nie przyniosłyskutków odwrotnych niż zamierzone, warto umiejętnie dobrać odpowiedniekosmetyki do twarzy. Tyko wtedy będziemy mieli pewność, że nasza cera dodaje nam atrakcyjności i ujmuje lat. Podstawowym kosmetykiem do pielęgnacji twarzy jest krem. Zobacz, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Krem do twarzy – jaki powinien być?

Aby twój krem do twarzy zadziałał tak, jak tego oczekujesz, musisz mieć pewność, że jego skład jest bogaty w niezbędnesubstancje i wartości odżywcze. Dobre kremy do twarzy charakteryzują się przede wszystkim wysoką zawartością witaminy A, C, E oraz B5 i E. Witaminy wzmacniająskórę, podnoszą jej odpornośćoraz mają właściwościprzeciwutleniające, zapewniając zdrowy i silny naskórek oraz skórę właściwą.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Kolejnym ważnym składnikiemkremu do twarzy powinien być filtr UV, który pomaga chronićskórę przed szkodliwymdziałaniempromieni słonecznych. Bardzo ważne w przypadku pielęgnacjicery dojrzałejsą również substancje nawilżająceceramidy, utrzymując zdolnośćskórydo wytwarzania naturalnych nawilżaczy, zapobiegających wysuszaniu się skóry wraz z wiekiem.

Krem na dzień i na noc

Na rynku znajdziemy zarównokremy do twarzy na dzień, jak i specjalne kremy na noc. Krem na dzień jest lżejszy, gdyż nie zawiera tyle tłuszczu, co kremy dedykowanepielęgnacjiw nocy. Te z koleiposiadają więcej tłuszczów, są cięższe i mają gęstszą konsystencję. Wszytko po to, by w nocy, gdy nasze ciało odpoczywa, właściwieregenerować, nawilżać i odżywiać skórę.

Naturalne maseczki i kosmetyki do twarzy

Coraz więcej osób stawiana naturalne kosmetyki do twarzy. Dotyczy torównieżkremów, tworzonych na bazie organicznychskładników, substancji roślinnych, owoców, ale także minerałów, takich jak torf czy glinka. Do naturalnej pielęgnacji cery doskonale sprawdzają się również maseczki do twarzy, które skutecznie odżywiają i regenerują skórę.

0

kampanieonline

239 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Kosmetyki do twarzy – jak wybrać najlepsze?

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758