Bez kategorii
Like

Korwin Mikke w sądzie .Oskarżony o podpalenie flagi UE

06/02/2011
420 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

  Korwin Mikke w sądzie .Oskarżony o podpalenie flagi UE   Ze strony Najwyższego Czasu   „W najbliższy poniedziałek 07.02.2011 o 13:00 w Sądzie Rejonowym przy ul. Marszałkowskiej 82 (w sali 358) w Warszawie, odbędzie się rozprawa sądowa w związku z podpaleniem flagi Unii Europejskiej przez p. Janusza Korwin-Mikkego na dzień przed wejściem w życie Traktatu z Lizbony (30.11.2009). Na 15 minut przed początkiem rozprawy, o 12:45 odbędzie się konferencja prasowa p. Janusza Korwin-Mikkego. Podpalenie flagi miało na celu pokazanie, że środowisko konserwatywno-liberalne nie zgadza się na zastąpienie flagi polskiej flagą unijną. O 12:00 rozpocznie się pikieta protestacyjna. Przemawiać na niej będą m.in. pp. Janusz Korwin-Mikke oraz Stanisław Michalkiewicz. Szczegółowych informacji udziela Rzecznik Prasowy RW JKM – Marcin Obroniecki (601 […]

0


 

Korwin Mikke w sądzie .Oskarżony o podpalenie flagi UE
 
Ze strony Najwyższego Czasu
 
„W najbliższy poniedziałek 07.02.2011 o 13:00 w Sądzie Rejonowym przy ul. Marszałkowskiej 82 (w sali 358) w Warszawie, odbędzie się rozprawa sądowa w związku z podpaleniem flagi Unii Europejskiej przez p. Janusza Korwin-Mikkego na dzień przed wejściem w życie Traktatu z Lizbony (30.11.2009). Na 15 minut przed początkiem rozprawy, o 12:45 odbędzie się konferencja prasowa p. Janusza Korwin-Mikkego.
Podpalenie flagi miało na celu pokazanie, że środowisko konserwatywno-liberalne nie zgadza się na zastąpienie flagi polskiej flagą unijną. O 12:00 rozpocznie się pikieta protestacyjna. Przemawiać na niej będą m.in. pp. Janusz Korwin-Mikke oraz Stanisław Michalkiewicz. Szczegółowych informacji udziela Rzecznik Prasowy RW JKM – Marcin Obroniecki (601 57 87 87,  601 57 87 . (źródło)
 
Mój komentarz
 
W USA każdy może sobie spalić flagę imperium . Stanów Zjednoczonych , i nikt sobie nie wyobraża ,że zostanie się za to skazanym. Spalenie flagi wchodzi w zakres swobody obywatelskiej ,  wolności słowa. Uważam że państwo, jego urzędnicy , nawet najwyżsi ani jego atrybuty nie może być poddane ochronie na krytykę ze strony obywateli. Tutaj zgadzam. Weźmy dla przykładu sytuację ośmieszającą Polskę , obniżającą rangę najwyższego urzędu , urzędu prezydenta, gdy aparat państwa Rzepczyna batalię sądową z jakimiś pijaczkiem, który w stanie „pomroczności jasnej „   niewybrednie nawymyślał prezydentowi. W USA przyjęto zasadę ,z prezydent jest ponad  to i nie reaguje się na żadne obrazy .Co nie umniejsza majestatu USA jaki reprezentuje .
 
Terror politycznej poprawności przestał być  zagrożeniem , o którym mówi się z przymrużeniem  oka . Zdzieranie muzułmankom czadorów , parada gejów, imitacje małżeństwa dla homoseksualistów . Terror intelektualny, światopoglądowy hedocjanizmu , lewicowego parareligijnego nurtu ideowego zagraża demokracji, wolności badań naukowych. Strach przed swobodnym wypowiadaniem , ekspresją swoich poglądów poniża całe społeczeństwo. Ilu się znajdzie takich ludzi , jak Korwin Mikke , którzy po wyroku Sądu Lustracyjnego stwierdzającego pomimo meldunków i podpisanych pokwitowań odebrani pieniędzy przez Jurczyka że nie był on agentem , stwierdzą ,że sędziowie to zwykłe sk…syny. Sędziowie podkulili wtedy ogony po siebie i nie odważyli się wytoczyć Mikke procesu. Już teraz fanatycy politycznej poprawności coraz głośniej domagają się aby sądy stały się czymś na wzór wyroczni religijnych  dekretowały fakty , oraz poprawność poglądów .
 
W Polsce przyspieszają procesy putynizacyjne , coraz bardziej zagrożona jest i tak juz wykoślawiona demokracja, dokonuje się zamachu na wolność słowa , prawo do wyrażania swoich poglądów.
Warto przypomnieć ,że w USA prawo nie mogło zakazać pastorowi spalenia Koranu . Odstąpił od tego zamiaru jedynie na usilne prośby administracji. W USA pali się flagi USA i innych państw , Main Kampf  Hitlera  jest legalnie sprzedawane, nie terroryzuje się badaczy historycznych „ Kłamstwem oświęcimskim „ . Bo to jest właśnie demokracja . Bo wolności obywatelskie  są najważniejsze.
 
Krok po kroku buduje się w Polsce państwo miękkiego totalitaryzmu . Terror propagandy dezorientuje społeczeństwo , dezintegruje zalążki społeczeństwa obywatelskiego .
 
Osoby , które chcą dołączyć do moich znajomych na facebooku zapraszam

Marek Mojsiewicz

Moje Poglądy „ Linki

"Sędziowie wybierani w wyborach bezpośrednich , powszechnych" link
Children first. Dzieci przede wszystkim link
„Legalizacja narkotyków „
link
„ Okręgi jednomandatowe „ link
„System Prezydencki „ link
„Referendum jako IV władza „ link
„Samorządy „ link

„Doktryna Mojsiewicza” to doktryna opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego , Federalnego Państwa Europejskiego
Doktryna Mojsiewicza synteza polityki jagiellońskiej i polityki piastowskiej czytaj tutaj
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja Październik

Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
„Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie „ uzupełnienie październik   

      
0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758