Globalnie i Lokalnie
Like

Korwin Mikke oskarżony o popieranie pedofilii

27/05/2014
866 Wyświetlenia
2 Komentarze
12 minut czytania
Korwin Mikke oskarżony o popieranie pedofilii

Drugim przestępstwem Janusza Korwin-Mikkego miałoby być podżeganie do przestępstwa pedofilii oraz publicznego pochwalania tego. Chodziło o stwierdzenie w jednym z mediów , że „zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo ws. domniemanego podżegania do gwałtu oraz pochwalania pedofilii przez prezesa Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. To pokłosie wypowiedzi Korwin-Mikkego m.in. na temat kobiet w „Kropce nad i” …(źródło )

0


 

Rok 2001 Janusz Korwin Mikke Otóż ja w przeciwieństwie do Norwida wielokrotnie mówiłem i pisałem: Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala/ Lecz ten, co o tym mówi, a i się przechwala. Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali.Od tysięcy lat ojcowie (a czasem i matki ) molestowali seksualnie swoje dzieci. Jednak na ten temat panowała zmowa milczenia i słusznie. Dzieci miewały z tego powodu lekkie zaburzenia seksualne albo i nie (sam znałem bliżej dwie kobiety po takich przejściach) natomiast z całą pewnością ich urazy pogłębiłyby się, gdyby o tym mówiono, robiono wywiady, opisywano w gazetach…Co więcej, nie można podważać mitu dobrego ojca i kochającej matki tylko dlatego, że raz na tysiąc wypadków ojciec (a raz na 10.000 matka) pozwolą sobie na czyny lubieżne, czasem zresztą dość niewinne z dziećmi Podważenie zaufania dzieci do rodziców jest szkodliwe społecznie i podejrzewam, że właśnie dlatego Wielki Wschód czy inny sanhedryn wydał polecenie, by pedofilię wyłączyć spod zboczeń zalecanych lub tolerowanych przez polit-poprawnych: chodzi o rozbicie rodziny, zasianie podejrzliwości między dziećmi a rodzicami. ‘….”Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodpornia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane. Jeśli zaś matka obawia się, że dotykanie przez księdza-pedofila (bo, oczywiście, ks. Michał jest pedofilem Dokumentacja nie pozostawia tu cienia wątpliwości ) może wywrzeć zły wpływ na przyszłe życie seksualne córki to bez rozgłosu (który z pewnością córce zaszkodzi) powinna jej zakazać chodzenia na plebanię a gdyby ksiądz pytał dlaczego, powiedzieć: Ksiądz wie, dlaczego co każda kobieta potrafi poprzeć dostatecznie wymownym spojrzeniem. I tyle. „…(źródło )

Korwin Mikke „Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. Miało to polegać „na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako »integralna część maszynerii« administracyjnej mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Antonio Gramsciego (komunisty włoskiego) oraz frankfurckiej szkoły marksizmu kulturowego”. I trafił w dziesiątkę. „….”Posłuszni, karmi agenci Dutschkego (zmarł w 1979 roku) zapełnili przedsionki, potem korytarze, a potem gabinety Władzy. „….”Na wezwanie Dutschkego bandyci zapisywali się do policji, zaczynali od referentów – wzajemnie się wspierając. W szczególności najlepiej im szło opanowywanie instytucyj międzynarodowych. Tam ludzie się nie znają – a ONI znakomicie znali się między sobą i mogli się wzajemnie forować.(Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.)…..”. Kapłani tej Nowej Wiary nadal ją propagują „….”. P. Cohn-Bendit jest wpływowym posłem do Parlamentu Europejskiego „…(więcej )

„Kontynuujemy cykl wywiadów z kandydatkami na pierwszą damę – dziś Małgorzata Szmit, żona Janusza Korwin-Mikkego w rozmowie z Anitą Czupryn o tym, co się dzieje, kiedy kobieta wychodzi za mąż za Araba, o różnicach płci, babochłopach i niekobiecych poglądach Manueli Gretkowskiej.
Zamiast tego musiała się Pani nauczyć, jak zarządzać szóstką dzieci.
Wspólnych dzieci mamy trójkę. Ale w tej chwili wszyscy właściwie jesteśmy razem i pozostałe dzieci, po śmierci ich mamy, trzymają z nami.
Jak Pani poznała męża?
Po studiach rozpoczęłam pracę w archiwum na Uniwersytecie Warszawskim. On pracował w Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, spotykaliśmy się na korytarzach, tak jak się spotykają koledzy z sąsiednich pokojów w pracy – rozmawialiśmy. Był już wtedy po rozwodzie.”. …(więcej )
—————–
Mój komentarz

Korwin Mikke „zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”

Korwin Mkke ‘ Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodpornia na podobne zaloty w przyszłości”

Korwin Mikke . Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali

Jak wynika z wyliczeń przeprowadzonych zaprezentowanych na antenie TVP Info, wśród młodych wyborców najlepszy wynik uzyskała Nowa Prawica, ciesząc się poparciem 28,5 proc. wyborców. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmuje Prawo i Sprawiedliwość, na które głos oddało 21,5 proc. wyborców między 18, a 25 rokiem życia …(więcej)
………………..
Nie bez powodu lewacka machina propagandowa tak nachalnie lansowała Korwina Mikke .. To on stoi w tej chwili na czele potencjalnych buntowników , a nie narodowcy, czy Kaczyński Taki niedorobiony przywódca to pewna klęska buntu w Polsce . Z jednej strony zwycięstwo Kongresu Nowej Prawicy , podobnie jak zwycięstwo prawicowych i lewicowych , byle antysystemowych partii w całej Europie pokazuje że lewicowy system europejski się zapadł .Pokazuje tez skalę buntu .Gdyby nie nachalne lansowanie przez reżimowe media Korwina Mikke ,to wygrałby ten elektorat Ruch Narodowy i Kaczyński. Lansowanie przez propagandę Korwina było robione na taka skalę ,że człowiek nawet w łazience bał się że wylezie on gdzieś spod wanny . Najgorsze jest to że się Korwina Mikke z Polskiej polityki nie pozbędziemy , bo zapowiedział ,że za półtora roku wraca na wybory parlamentarne .

Istnieje inny problem Korwina Mikke i Kongresu Nowej Prawicy . Każdy normalny człowiek , ideowy , a takimi są młodzi Polacy o poglądach wolnościowych gdy tylko bliżej pozna prawdziwe poglądy Korwina odsuwa się od niego . Pozostają ludzie bez kręgosłupa .Teraz przyjdą masowo nowi działacze .Ale za jakiś czas pozostaną we władzach partii tylko karierowicze i agentura .

Istniej oczywiście szansa ,że Kaczyński rozegra w Sejmie przyszły klub Kongresu Nowej Prawicy , ale warunkiem jest brak samego Korwina . Jeśli jednak Korwin dostanie się do Sejmu to biorąc pod uwagę jego poważne zaburzenie psychiczny jakim jest choroba narcystyczna to sam będzie chciał być premierem , nawet jeśli ponownie zdobędzie tylko 7 procent .
Jego poglądy na pedofilie , czy na aborcje są najlepszym dowodem że jego konserwatyzm jest konserwatyzmem zgniłym . Powiedzmy sobie szczerze, to jest konserwatyzm degeneratów.
Jedno jest pewne Kaczyński musi pójść w stronę reform wolnorynkowych oraz zaproponować „mapę drogową „ likwidacji socjalizmu w Polsce ,Odwlekanie tego nic nie da. System społeczny i ekonomiczny w Europie i Polsce się zapadł i żadne pudrowanie tego trupa nic nie da .

A za chwile poznamy perypetie innych ludzi Korwina , co będzie najlepszym dowodem na słuszność tego co piszę

video Sukces Eurosceptyków (26.05.2014)

video Janusz Korwin-Mikke vs Michał Szczerba – Raport (27.05.2014 Superstacja)

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału mojej książki
„Klechda Krakowska „ Rozdział pierwszy „ Dobre złego początki „
Klechda Krakowska Rozdział drugi „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „
Klechda Krakowska Rozdział III „Nie należy nerwosolu pić na oko

Klechda Krakowska Rozdział IV „ O rzeźbie Niosącego Światło

Powiadomienia o kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816