Komentarze dnia
Like

Korwin-Mikke: Jaruzelski nie był zbrodniarzem, zasłużył na Powązki

30/05/2014
859 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Korwin-Mikke: Jaruzelski nie był zbrodniarzem, zasłużył na Powązki

Janusz Korwin-Mikke uważa, że gen. Jaruzelski powinien spocząć na Powązkach, ponieważ był wybitnym człowiekiem.

Janusz Korwin-Mikke niedawno mówił, że nie ma dowodu na to, że Adolf Hitler wiedział o holokauście; teraz mówi, że nie ma żadnego dowodu na to, że gen. Jaruzelski służył Rosji. W ocenie lidera KNP, takie dowody są w przypadku Donalda Tuska oraz Jarosława Kaczyńskiego, którzy w jego ocenie są “sługusami Brukseli”.

Korwin-Mikke nie zgadza się na nazywanie Jaruzelskiego zbrodniarzem, przypomina, że w podczas Zamachu Majowego zginęło znacznie więcej osób niż podczas Stanu Wojennego. Przypomina ponadto, że nikt nie zginął w pierwszym dniu Stanu Wojennego, i mimo tego Jaruzelski bardzo szybko opanował kraj.

0


 

Pytany czy Jaruzelski powinien spocząć na Powązkach, powiedział, że “to normalne, że ludzie wybitni leżą na Powązkach bez względu na to czy ich lubimy czy nie”.

Korwin-Mikke podtrzymał swoje zdanie o niezaplanowanych zabójstwach Grzegorza Przemyka oraz księdza Popiełuszki. Do tego kanonu dorzucił jeszcze tragedię w kopalni “Wujek”.

Lider KNP zaszokował kolejnymi wnioskami; stwierdził, że komunizm w Polsce się skończył w 1956 roku, i później nie było już w Polsce tortur poza przypadkiem księdza Popiełuszki. Ponadto w jego ocenie większość działaczy PZPR, to nie byli komuniści: “Ostatnim komunistą polskim był pan Kazimierz Mijal, który założył Polską Partię Komunistyczną…on odszedł z PZPR, słusznie uważając, że nie jest to partia komunistyczna.Jacy tam byli komuniści(w PZPR)?- zapytał Korwin-Mikke- Czy pan sobie wyobraża, że pan Gierek chciałby mieć po równo ze swoją sprzątaczką? Gdzie tam byli komuniści?”- powiedział w Superstacji.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Radzio

182 publikacje
0 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816