Artykuły redakcyjne
Like

Koniec trzęsień ziemi – nowe referendum Bronisława Komorowskiego

16/05/2015
10025 Wyświetlenia
2 Komentarze
6 minut czytania
Koniec trzęsień ziemi – nowe referendum Bronisława Komorowskiego

W piątek 15 maja kandydat na reelekcję, urzędujący prezydent Bronisław Komorowski ogłosił kolejny wielki program, jaki do wyborów parlamentarnych uczyni z Polski mocarstwo nie tylko regionalne, ale również o sporym znaczeniu ogólnoświatowym!

0


Bronisław Komorowski wychodzi z ofertą do młodego pokolenia. Prezydent przedstawił program „Pierwsza praca”.

Program ‘Pierwsza praca’ jest adresowany i do młodych ludzi, i do pracodawców. Wydaje się być atrakcyjny bardzo i rzeczywiście pozwalający na dalsze zmniejszanie poziomu bezrobocia młodych ludzi” – oświadczył prezydent przedstawiając ten program w piątek w Warszawie. Przypomniał też, że Polska jest obecnie w UE wiceliderem, jeśli chodzi o obniżanie bezrobocia młodych ludzi.
Program zakłada gwarancję zatrudnienia dla ponad 100 tysięcy młodych osób od przyszłego roku. Inicjatywa prezydenta ma objąć swoim działaniem Polaków do 30. roku życia, którzy szukają pracy. Prezydent Komorowski podkreślał, że ten program jest dobrą odpowiedzią na zjawisko umów śmieciowych. Będzie możliwe przechodzenie z tego rodzaju umów na umowy stałe, z tytułu których zatrudnienie będzie finansowane z budżetu państwa – podkreślał Bronisław Komorowski.
Program dotyczy zatrudnienia na umowie o pracę na 2 lata. Prezydent zaznaczał, że jest to obietnica realna, gdyż z Polski zostanie zdjęta unijna procedura nadmiernego deficytu. Wart 2,5 miliarda złotych program ma być finansowany z Funduszu Pracy i środków europejskich.
Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślał, że założenia dla młodych są kolejną po – programie dla rodzin – inicjatywą, przy której współpracują rząd i prezydent. Dofinansowujemy przez pierwszy rok zatrudnienie w pełnym wymiarze nie tylko w wysokości wynagrodzenia, ale również wszystkich kosztów ponoszonych przez pracodawcę związanych z odprowadzaniem składek, to jest ponad 2100 złotych miesięcznie, około 26 tysięcy rocznie – mówił minister pracy. (…)
http://forsal.pl/artykuly/871555,program-pierwsza-praca-100-tys-nowych-miejsc-pracy-rocznie-dla-mlodych.html
Okazuje się, że wyjęcie z budżetu prawie 3 mld złotych to pikuś.

PO-lak PO-trafi!

..
A przecież to nie koniec działań Pana Prezydenta w nadchodzącym tygodniu!

kalendarz 001

Już w niedzielę, zaraz po sumie, pan prezydent Komorowski powstrzyma trzęsienie ziemi w Nepalu i zapowie ogólnoświatowe referendum w sprawie odwołania wszystkich trzęsień ziemi, erupcji wulkanów i tsunami.

Tego samego dnia wieczorem Bronisław Komorowski wystąpi w spocie telewizyjnym, w którym uświadomi całej postępowej ludzkości skupionej wokół TVN i „gazety wyborczej”, że

Andrzej Duda zawsze popierał trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i tsunami!

trzęsienie ziemitsunami-pictures-hd-wallpaper-9-660x330

kalendarz 002

W poniedziałek, 18 maja w godzinach rannych nasz Prezydent podpisze dekret o likwidacji Państwa Islamskiego tym samym ocalając świat przed terroryzmem.

Po południu uda się do Ruskiej Budy, gdzie przyrządzi najlepszy bigos na świecie!

kalendarz 003

19.05.2015 r. – Bronisław Komorowski uda się z wizytą do Putina z garnkiem bigosu, flaszką wódki i skrzynką polskich jabłek, wskutek czego ocali Polskę i Europę zachodnią przed wojną nuklearną.

kalendarz 004

20.05.2015 r. – Bronisław Komorowski z Moskwy PO-leci do Pjongjangu, gdzie z pomocą szoguna obali Kim Dzong Una i osobiście jednoczy państwa koreańskie.

kalendarz 005

21.05.2015 r. – Bronisław Komorowski ponownie będzie uczestniczyć w debacie w zaprzyjaźnionej stacji, podczas której PO-dzieli się z widzami przepisami na najlepszy bigos świata oraz najdłuższą kiełbasę wyborczą.

kalendarz 006

22.05.2015 r. – Bronisław Komorowski w trakcie spotkania wyborczego w McDonaldzie na Dworcu Centralnym w Warszawie wejdzie do ubikacji i przypadkiem uratuje kotka, który utknął w rurze kanalizacyjnej.

kalendarz 006

22.05.2015 r. po południu Bronisław Komorowski przekopie własnoręcznie Warszawę wszerz i wzdłuż wykonując wszystkie nitki metra.

kalendarz 007

23.05 2015 r. – pomimo ciszy wyborczej Bronisław Komorowski będzie pracował nad proPOzycją takiej zmiany Konstytucji, aby na przyszłość wybory były zastąpione miarodajnymi i obiektywnymi sondażami OBOP-u.

Jest szansa, że tę zmianę Parlament zdąży uchwalić jeszcze przed wakacyjną przerwą.
Ma również być podwyższona długość kadencji prezydenta do 33 lat oraz wprowadzone embargo na hawajskie hamaki made in PRC.
Tak przynajmniej dowiedziałem się od zaprzyjaźnionej sprzątaczki (mgr filologii klasycznej i filozofii), która w ramach trwającego już 4 rok wolontariatu sprząta Sztab Wyborczy pana Bronisława i zauważyła powyższe na biurku Drogiego Kandydata.

Najważniejsze jest jednak to, że przedstawione wyżej zamierzenia są tak samo realne, jak 100 tysięcy miejsc pracy dla młodych finansowane przez dwa lata z budżetu Państwa.

Trzeba więc głosować na Komorowskiego!
Za POlską!

Wszak Ferdynand Kiepski nie może się mylić!

……………

A poza tym nie jesteście, tak jak Duda, zwolennikami trzęsień ziemi, erupcji wulkanów i tsunami, prawda?

erupcja-wulkany-450x299

16.05 2015

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816