POLSKA
Like

Koniec rosyjskiego narodu, jako rdzenia nacji, czyli władza “pachanów” /kryminalnych autorytetów/

13/03/2015
385 Wyświetlenia
2 Komentarze
5 minut czytania
Koniec rosyjskiego narodu, jako rdzenia nacji, czyli władza “pachanów” /kryminalnych autorytetów/

Rosja ostatecznie przekształciła się w więzienną „Zonę”, następna w kolejce POlska. Co zachodzi w społeczeństwie, kiedy do władzy dochodzą kryminalne „autorytety”, albo z rosyjska. „Pachany”?? Przeobraża się ono w więzienną „zonę” (ros.) . Czy możliwa jest na „zonie” „pokojowa i demokratyczna rewolucja”? A może myślicie, że „pachanów” można wybierać w „demokratycznych wyborach”?

0


I czy w ogóle bywają na ”zonie „wybory? Albo mogą być, lub nawet bywają wolne, niezależne środki masowego przekazu? Odpowiedzi na te pytania są z góry jasne: NIE MA! Więzienna „zona” – to bezwzględny dyktat „pachanów”, oni swojej władzy dobrowolnie nie oddadzą nigdy i dla jej utrzymania oni będą mordować, gwałcić i grabić. A 86% mieszkańców „zony” będą wysławiać swoich „pachanów”. Bo przecież żyć się chce /niektórym nawet bardzo wygodnie/. I jeść też się chce /niektórym bardzo wykwintnie/ Ja osobiście nazywam „delikatnie” tę rządzącą hołotę w POlskim wydaniu przydupasami władzy, bo i tu i tam są oni identyczni, trwają PO szyję w gównie, ale z zapachem „HugoBossa” i słomą w butach – ale od „Armani”-ego (przyp. L). Kto mógł i miał to szczęście a nie starczyło cierpliwości na ten syf patrzeć, dawno już z „zony” uciekł, a kto próbował powalczyć – niestety poległ? Mógł też przepoczwarzyć się w posłusznego „osadzonego”, na, których we wszystkich „zonach” świata trzyma się władza, „pachanów”. W więzieniu, kiedy „osadzeni” chcą pooddychać Świeżym powietrzem, to ich nie na długo wyprowadzają na spacer na tzw. „spacerniak”. A po spacerku z powrotem – do cel! Chyba „czujecie”, o czym wam opowiadam, co. Całkiem niedawno w rosyjskich miastach, osobliwie w Moskwie, Petersburgu, Jekaterinburgu był zorganizowany taki „spacerek”,)) Zanosi się, że przed wyborami u nas też taki będzie przez Bronka zorganizowany, wszak „Zmiana” już gotowa jak „Antymajdan” czujecie bluesa??(Przyp. L)

No i co robić? Nie wiadomo. Pewnie trzeba od początku wszystko zacząć pojmować, że demo-pod nazwą Rosja się zakończyła i przepoczwarzyła się w więzienną „zonę”. Jednocześnie zakończył się rosyjski naród, jako rdzeń Rosji. Pewnie teraz każdy prawdziwy i myślący Rosjanin powinien jakoś próbować zachować siebie, jako ostatek swojego narodu i „rozpylić” się po świecie i czekać na swojego Mojżesza. Historia Izraela powtarza się. Tylko, tym razem z Rosją. „Zejście” już za nimi /My póki, co, jeszcze do tego momentu nie doszliśmy, ale niedługo im dorównamy – dyszymy im w potylicę i wszystko zależy od prezydenckich i parlamentarnych wyborów, które będą papierkiem lakmusowym naszego społeczeństwa, oby zdało ten ostateczny egzamin, bo za nim tylko „zona”/(przyp. L), tylko tego jeszcze nikt nie zauważa. /Jak u nas/ Dla siebie dawno już niektórzy wybrali Ukrainę? Aby „obrzęk rakowy” rosyjskiej „zony” nie rozprzestrzeniał się dalej ci, którzy dokonali wyboru, muszą być razem z Ukraińcami i robić wszystko dla izolacji i lokalizacji ognisk raka „zony”, aby potem, gdy przyjdzie odpowiedni czas powycinać metastazy /przerzuty.

A „Pachany” i ich przydupasy powinni wiedzieć o tym, że ziemia im będzie płonąć pod nogami przy każdej sposobnej dla społeczeństwa możliwości. A także pod nogami ich dzieci i wnuków. Wybacz Boże, ale jestem pewny, że ten naród nigdy i niczego im nie zapomni i nie wybaczy. А Póki, co emigracja musi się oswajać z życiem w obcych krajach, jak i na Ukrainie, uczyć się zwyczajów i języków, wżywać się w nowe dla nich, życie emigrantów z dala bronić swojej ojczyzny i społeczeństwa od wpływów i działań „północnego pachana „. Bo któż lepiej niż oni jego znają?
Czy możecie sobie wyobrazić coś takiego w innym kraju? / Możemy, możemy w POlandii też tak mamy, nie macie, czego zazdrościć prawie 3 mln. Emigrantów a reszta tak samo jak w Rosji, trup, ściele się często, policja sqrwiona, sądy jeszcze bardziej, wszystko rozkradzione tylko jeszcze stolica w Warszawie, ale coś mi się zdaje, że już niedługo/ Po raz pierwszy w historii „kryminalne autorytety” okupują władze na ogromnym terytorium, uczyniły z niego więzienną „zonę”. A Putin w rzeczy samej już Hitlera przerósł, jego usunąć można, już tylko wysiłkiem całego wolnego świata, całej współczesnej cywilizacji. Inaczej gorze wam i nam!!

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

2 komentarz

  1. pablo3 pablo3

    niby w tej polskiej “zonie” zle, ale wciaz calkiem solidna grupa ludzi zarabia wcale nie mniej, niz imigranci w UK czy chociazby w Germanii. tylko dzieki “pachanom” sytuacja w tej polskiej “zonie” wciaz taka chwiejna, ze wielu wybiera ta skromna stabilnosc na obczyznie. a co do Rosji, to juz czerwoni zrobili tam taka czystke, ze do tej pory ciezko im znalezc rownowage. potem Stalina wsparl Zachod i zachodni komunisci, aby zatrzymal zwycieski pochod Rzeszy i w ten sposob ta bolszewicka komuna utrzymala sie jeszcze przez calkiem solidny szmat czasu, az w koncu pekla, bo peknac musiala. bo kto buduje, stawiajac zrazu wszystko na glowie, ten wiecznie na tej glowie stac nie moze. dzisiejsza Rosja zalezna jest od cen surowcow. czyli Zachodni kapitalisci trzymaja ja w szachu… zobaczymy do kiedy.

    0
  2. “..bo kto buduje, stawiajac zrazu wszystko na glowie, ten wiecznie na tej glowie stac nie moze..”
    Jeżeli ma solidne podparcie to postoi, jak widać na załączonym obrazku mnie się wydaje że ta gra ciągnie się od samego 07.11.1917r. tylko “euro-policjanci” co jakiś czas się zmieniają, jak ten sojusz się rozpadnie powinno być normalnie, chyba że powstanie inny….jakoś tak wpasowany między morza;)

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217