POLSKA
Like

Koniec rosyjskiego narodu, jako rdzenia nacji, czyli władza “pachanów” /kryminalnych autorytetów/

13/03/2015
726 Wyświetlenia
2 Komentarze
5 minut czytania
Koniec rosyjskiego narodu, jako rdzenia nacji, czyli władza “pachanów” /kryminalnych autorytetów/

Rosja ostatecznie przekształciła się w więzienną „Zonę”, następna w kolejce POlska. Co zachodzi w społeczeństwie, kiedy do władzy dochodzą kryminalne „autorytety”, albo z rosyjska. „Pachany”?? Przeobraża się ono w więzienną „zonę” (ros.) . Czy możliwa jest na „zonie” „pokojowa i demokratyczna rewolucja”? A może myślicie, że „pachanów” można wybierać w „demokratycznych wyborach”?

0


I czy w ogóle bywają na ”zonie „wybory? Albo mogą być, lub nawet bywają wolne, niezależne środki masowego przekazu? Odpowiedzi na te pytania są z góry jasne: NIE MA! Więzienna „zona” – to bezwzględny dyktat „pachanów”, oni swojej władzy dobrowolnie nie oddadzą nigdy i dla jej utrzymania oni będą mordować, gwałcić i grabić. A 86% mieszkańców „zony” będą wysławiać swoich „pachanów”. Bo przecież żyć się chce /niektórym nawet bardzo wygodnie/. I jeść też się chce /niektórym bardzo wykwintnie/ Ja osobiście nazywam „delikatnie” tę rządzącą hołotę w POlskim wydaniu przydupasami władzy, bo i tu i tam są oni identyczni, trwają PO szyję w gównie, ale z zapachem „HugoBossa” i słomą w butach – ale od „Armani”-ego (przyp. L). Kto mógł i miał to szczęście a nie starczyło cierpliwości na ten syf patrzeć, dawno już z „zony” uciekł, a kto próbował powalczyć – niestety poległ? Mógł też przepoczwarzyć się w posłusznego „osadzonego”, na, których we wszystkich „zonach” świata trzyma się władza, „pachanów”. W więzieniu, kiedy „osadzeni” chcą pooddychać Świeżym powietrzem, to ich nie na długo wyprowadzają na spacer na tzw. „spacerniak”. A po spacerku z powrotem – do cel! Chyba „czujecie”, o czym wam opowiadam, co. Całkiem niedawno w rosyjskich miastach, osobliwie w Moskwie, Petersburgu, Jekaterinburgu był zorganizowany taki „spacerek”,)) Zanosi się, że przed wyborami u nas też taki będzie przez Bronka zorganizowany, wszak „Zmiana” już gotowa jak „Antymajdan” czujecie bluesa??(Przyp. L)

No i co robić? Nie wiadomo. Pewnie trzeba od początku wszystko zacząć pojmować, że demo-pod nazwą Rosja się zakończyła i przepoczwarzyła się w więzienną „zonę”. Jednocześnie zakończył się rosyjski naród, jako rdzeń Rosji. Pewnie teraz każdy prawdziwy i myślący Rosjanin powinien jakoś próbować zachować siebie, jako ostatek swojego narodu i „rozpylić” się po świecie i czekać na swojego Mojżesza. Historia Izraela powtarza się. Tylko, tym razem z Rosją. „Zejście” już za nimi /My póki, co, jeszcze do tego momentu nie doszliśmy, ale niedługo im dorównamy – dyszymy im w potylicę i wszystko zależy od prezydenckich i parlamentarnych wyborów, które będą papierkiem lakmusowym naszego społeczeństwa, oby zdało ten ostateczny egzamin, bo za nim tylko „zona”/(przyp. L), tylko tego jeszcze nikt nie zauważa. /Jak u nas/ Dla siebie dawno już niektórzy wybrali Ukrainę? Aby „obrzęk rakowy” rosyjskiej „zony” nie rozprzestrzeniał się dalej ci, którzy dokonali wyboru, muszą być razem z Ukraińcami i robić wszystko dla izolacji i lokalizacji ognisk raka „zony”, aby potem, gdy przyjdzie odpowiedni czas powycinać metastazy /przerzuty.

A „Pachany” i ich przydupasy powinni wiedzieć o tym, że ziemia im będzie płonąć pod nogami przy każdej sposobnej dla społeczeństwa możliwości. A także pod nogami ich dzieci i wnuków. Wybacz Boże, ale jestem pewny, że ten naród nigdy i niczego im nie zapomni i nie wybaczy. А Póki, co emigracja musi się oswajać z życiem w obcych krajach, jak i na Ukrainie, uczyć się zwyczajów i języków, wżywać się w nowe dla nich, życie emigrantów z dala bronić swojej ojczyzny i społeczeństwa od wpływów i działań „północnego pachana „. Bo któż lepiej niż oni jego znają?
Czy możecie sobie wyobrazić coś takiego w innym kraju? / Możemy, możemy w POlandii też tak mamy, nie macie, czego zazdrościć prawie 3 mln. Emigrantów a reszta tak samo jak w Rosji, trup, ściele się często, policja sqrwiona, sądy jeszcze bardziej, wszystko rozkradzione tylko jeszcze stolica w Warszawie, ale coś mi się zdaje, że już niedługo/ Po raz pierwszy w historii „kryminalne autorytety” okupują władze na ogromnym terytorium, uczyniły z niego więzienną „zonę”. A Putin w rzeczy samej już Hitlera przerósł, jego usunąć można, już tylko wysiłkiem całego wolnego świata, całej współczesnej cywilizacji. Inaczej gorze wam i nam!!

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816