Artykuły redakcyjne
Like

Koniec Platformy Obywatelskiej

11/02/2015
684 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Koniec Platformy Obywatelskiej

Dobrze się stało, że źle się stało. Jestem ,,Pisowcem” i mam głęboką satysfakcję, że masy sympatyków PO wpadają we własne sidła. Cieszy mnie upadłość firm, brak możliwości spłat kredytów u rolników i frankowiczów, upadek kopalni, zadyszka rolników i wszystkich tych, którzy także dołączą do całej masy protestujących tylko jeszcze nie wyszli na ulice. Zasób picu i fotomontażu w wydaniu PO skończył się. Pani Ewa Kopacz nie musi już udawać, kłamać i obiecywać. To przestało już działać. Pozostał jeszcze tylko wielki kac u tych wszystkich, którzy głosowali na Platformę Obywatelską z myślą, że będzie można wiecznie kręcić lody, albo robić tzw ,,swoje”.

0


 

 

Zarówno Platforma Obywatelska jak też ich wyborcy zapomnieli w swojej pogardzie o starej zasadzie, która mówi, że MUSI SIĘ KRĘCIĆ. Koło głupoty rozjechało się i zaczyna przypominać kwadraturę koła. Żadne centrowanie już nie pomoże.

Na pocieszenie tym wszystkim, których ogarnęła psychoza strachu i lęku spowodowana złymi wyborami z przeszłości, powiem, że nie jest prawdą iż gdyby wybrali PIS, to byłoby tak samo. Jest to kolejne wytłumaczenie się z grzeszków ignorancji i upośledzenia umysłowego.

 

W tej chwili ten rząd nie spełni żadnych postulatów, gdyż nie ma ani pieniędzy, ani możliwości sprawczych, ani czasu na naprawę tego, co przez 8 lat zaniedbań dokonał i kontynuował proces zniszczenia Polski zapoczątkowany w 1989 roku.

 

To już jest koniec, nie ma już nic.

 

https://

 

 

I pamiętaj, to już jest autentycznie koniec. Nastał czas zwolnienia rządu z obowiązku szkodzenia Polsce i Polakom.

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816