Bez kategorii
Like

Koniec dyskusji.

16/05/2011
473 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Ponieważ nasze kłótnie na temat NE zaczęły być i nużące i niesmaczne,

0


a w dodatku publiczność zaczęła ze zniecierpliwieniem sarkać, że chyba już dosyć na ten temat, bo przypomina to klasyczna operę, gdzie chórki wśród pląsów śpiewają, „ Ach, spieszmy się, spieszmy, ach, jedźmy, jedźmy, ach, ach”  i nigdzie nie jadą przez dobre pół godziny, zatem krótko.

Dziękuję wszystkim, z którymi współtworzyliśmy Nowy Ekran, nowy projekt medialny, który okazał się być, ku zaskoczeniu wielu,  czymś, z czym się nie zgadzam i z czym nie chcę być kojarzony. Zwłaszcza po ostatnich tekstach, wprowadzających nas w jakiś czwarty wymiar, po ujawnieniu tożsamości blogera dla doraźnych celów, oraz po relacjach z rady Eski i 1 maud. Zatem , tymczasowo zawieszam swoją aktywność do czasu otrzeźwienia „spiskowców- trzeciodrogowców”i powrotu do tego, czym NE  powinien być i z czym wszyscy moglibyśmy się identyfikować bez obawy, że będziemy się tego kiedyś wstydzić. Twarz mamy jedną. Oczywiście, decyzje zostały już dawno podjęte, kasa zainwestowana, zatem dyskusja tutaj jest fikcją. Nie chcę czytać szlochów i smarkań, których gimnazjalistka by się nie powstydziła, że odmawiam komukolwiek prawa do swobody wypowiedzi, zrzeszania się, aktywności, wyrażania poglądów itd. Róbta, co chceta. Ale też i nie musze tego firmować swoim, nawet niewielkim, ale zawsze, autorytetem. Nie chcę, by moja obecność sugerowała coś, co nie jest prawdą.

Wiem z całą pewnością, że Nowy Ekran znakomicie sobie poradzi beze mnie, czego wam wszystkim szczerze życzę. Nie trzaskam drzwiami, będę czasem zaglądał.

Zapraszam do lektury i dyskusji na moich blogach:

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/users/seawolf/

http://seawolf.salon24.pl/

oraz na nowym, właśnie otwartym  blogu, zapraszam- co poniedziałek nowy felieton:
http://www.wsieci.rp.pl/opinie/seawolf

Wkrótce otwieram też nowy blog po angielsku, ruszy 1 czerwca, dam znać jak będzie gotowy.

P.S. Jeszcze raz zachęcę do przeczytania szczurabiurowego, bo myśle, że warto, nawet, jako ćwiczenie intelektualne. Se non e vero, e ben trovato, czyli, „nawet, jeśli nie prawda, to dobrze pomyślane”

http://szczurbiurowy.salon24.pl/306816,nowy-ekran-jako-trampolina-polityczna-twarde-dane-wykresy

 

0

Seawolf

Dziennik Pokladowy Seawolfa, kapitana , oszoloma, jaskiniowgo antykomucha

151 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758