POLSKA
Like

Koniec dominacji zachodu, czas wielkich rozliczeń

02/11/2015
811 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
Koniec dominacji zachodu, czas wielkich rozliczeń

Zaostrzający się konflikt zachodu z Rosją wyhamował dynamikę „miękkiego” podboju globu w ramach „nowego porządku świata” (NWO).  Fakt ten powoduje coraz większą wściekłość Waszyngtonu i jego sojuszników, oraz nakręcanie spirali konfrontacji w tym wstępnym okresie III Wojny Światowej, która toczy się jak na razie przy pomocy pośredników (tzw. proxy war[i]).

0


 

 

Kolejnymi krokami w kierunku bezpośredniego konfliktu mocarstw jest wysłanie pierwszego oddziału amerykańskich wojsk lądowych do Syrii[ii], oraz zniszczenie rosyjskiego samolotu na Synaju[iii] z 224 osobami na pokładzie.  Co prawda zarówno Rosja jak i Egipt zaprzeczają oficjalnie takiej wersji katastrofy, to jednak cały dotychczasowy materiał faktograficzny na taki wariant wskazuje.  Katastrofalny rozpad samolotu na wysokości podróżnej jest niezwykle rzadki i możliwy jedynie w wyniku eksplozji na pokładzie.  Według dostępnych informacji[iv] samolot rozpadł się na dwie części w wyniku detonacji.  Sugeruje to ogromny rozrzut jego fragmentów na powierzchni ziemi, oraz fakt, że wielu pasażerów zostało pozbawionych kończyn.

 

Co prawda jeszcze 8 października, na szczycie NATO w Brukseli, amerykański sekretarz obrony Ashton Carter odgrażał się, że Rosja zapłaci ofiarami za swą działalność w Syrii[v], to jednak nikt nie przypuszczał, że zachód posunie się do mordowania bezbronnych cywili, kobiet i dzieci.

 

Dodatkowego „smaczku” w tej sprawie dodaje fakt, że zamach miał miejsce 31 października, w dniu pogańskiego święta Halloween[vi] , przywleczonego do USA przez irlandzkich pastuchów,  którego barbarzyńskie i zbrodnicze przesłanie rozpełzło się już po całym „cywilizowanym” zachodnim świecie.  Aby nie było żadnych wątpliwości, kto stoi za zamachem, pierwszym oficjelem, który natychmiast po katastrofie  złożył Rosji „kondolencje”, był amerykański sekretarz stanu John Kerry.  Tak więc wykonawcami byli muzułmanie, ale kierowani z USA.  Nie ulega wątpliwości, że Rosja postara się odwdzięczyć „pięknym za nadobne” i odpowiednio zrewanżuje się Waszyngtonowi i jego wasalom, co spowoduje dalszą eskalację konfliktu.

 

Konflikt ten generuje coraz więcej uchodźców, którzy zalewają Europę.  I oni też mają swe jasno zdefiniowane cele.   Jakie one są nietrudno zgadnąć, ale by postawić przysłowiową kropkę nad i załączam poniższe przesłanie niemieckiego muzułmanina do jego germańskich współobywateli”:

 

https://

 

Islam przychodzi by podbić Niemcy, czy tego chcecie czy nie… nie przy pomocy wojny, ale dzięki prokreacji.  Muzułmanie mają po 7-8 dzieci, w przeciwieństwie do Niemców.  Lecz nie tylko dlatego.  Wasze córki będą wychodzić za brodatych muzułmanów i nosić hidźaby a ich synowie  będą już brodaci.   Muzułmanie będą mieć po cztery żony i 27 dzieci, podczas gdy Niemcy mają po jednym dziecku i psie!  Niemcy zbyt długo wykorzystywali muzułmanów, tylko po to by mogli rozpierać się w swych mercedesach.  Dziś nadchodzi islam  i wasze córki będą nosić hidźaby!  Już widzę wasze nienawistne spojrzenia![vii]

 

Nie ulega wątpliwości, że dla zachodu nadszedł czas rozliczeń.  Wszystkie zbrodnie, które pod przykrywką hipokryzji dokonywał przez stulecia zaczynają doń wracać jak bumerang.   Trudno prorokować,  jaki będzie finał tego „rozliczenia”.  Jeśli jednak nie zakończy się kataklizmem wojny nuklearnej i Polska przetrwa, to trzeba będzie zabrać się za Jej naprawę.  Aby tego dokonać, trzeba zdawać sobie sprawę z  obecnych realiów, bez względu na to jak bardzo bolesne by one nie były.

 

W odniesieniu do III RP, scenariusz naszkicowany powyżej przez naszego muzułmańskiego przyjaciela, najłatwiej określić tytułem znanego amerykańskiego filmu  „Back to the Future”[viii].  Bowiem od dawna już nasze „urocze panie”  obsługują muzułmanów w haremach, burdelach i wszelakich innych wiązkach na terenie Unii i poza nią, nie wahając rodzić im licznego potomstwa.  Nasi „europejscy panowie” zajmują się pucowaniem niemieckich mercedesów, zadawalając się poczuciem przynależności do „ekskluzywnego klubu bogatych”  i przekonaniem o swej prawdziwie „europejskiej tolerancji”, oraz otwarciu na „ubogacające multi-kulti”.

 

Polacy  nigdy nie wykorzystywali muzułmanów, czy kogokolwiek innego, zadawalając się rolą permanentnej ofiary, ale dzięki niestrudzonej „pracy u podstaw” krajowych „elit” i koszernych mediów, fakty te nie są im znane. Po ćwierćwieczu tresury, społeczeństwo jest w znacznym stopniu wynarodowione, a prawie w całości dokumentnie otumanione i zdemoralizowane.

 

W wytworzeniu tych „owoców”, mało widoczną, lecz kluczową rolę odgrywa kościół. W imię „chrześcijańskich wartości” zachęca on swe owieczki do dosłownego wypełniania niektórych nakazów Pisma Świętego, takich jak: „jeśli zabrali ci suknię oddaj jeszcze swą koszulę”, lub „Jeśli cię spoliczkowali nadstaw drugi policzek”, itd.  Niestrudzenie przypomina też wiernym o koniecznym dla chrześcijanina obowiązku wybaczania swym oprawcom.  Ani słowem nie  wspomina jednak o konieczności tych ostatnich przyznania się do winy, „szczerego postanowienia poprawy”, zadośćuczynienia ofiarom i unikaniu tych grzechów w przyszłości.  Nie! Polak-Katolik ma służyć zawsze wszystkim, przebaczać zawsze wszystkim, nawet tym którzy do win się nie przyznają, o przebaczenie nie proszą i dalej kontynuują swą zbrodniczą działalność. Nasi  „pasterze” dywagują nad problemem rozwodów w polskich rodzinach, ale ani słowem nie zająkną się na temat masowych związków Polek z muzułmanami, które do kategorii „sakramentalnych” się nie kwalifikują!  W mym odczuciu, hierarchowie kościoła reprezentują najbardziej wysublimowaną formę zła, czyli wyrażając się kolokwialnie: szatana przyodzianego w szaty Chrystusa.

 

Ponieważ wielkie tąpnięcie zbliża się szybko i nieuchronnie, watro zdać sobie sprawę z powyższych szokujących faktów i zacząć przygotowywać się do procesu sanacji, czyli:

1.Odebrania naszej Ojczyzny okupantowi, którego reprezentują w III RP jej „elity”;

2.Oraz odwojowania z rąk szatana (hierarchów)  Kościoła Chrystusowego, który my wszyscy stanowimy.

 

Ponieważ są to zbożne dzieła, należy ufać w pomoc Opatrzności i z nadzieją wyczekiwać nadchodzącej dramatycznej przyszłości.

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_war

[ii] http://edition.cnn.com/2015/10/30/politics/syria-troops-special-operations-forces/

[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Kogalymavia_9268

[iv] http://www.eutimes.net/2015/11/evidence-reveals-bomb-took-down-russian-flight-over-sinai/

[v] http://www.theguardian.com/world/2015/oct/08/russia-pay-price-syrian-airstrikes-ashton-carter-us-defence-secretary

[vi] http://www.calendardate.com/halloween.htm

[vii] http://www.eutimes.net/2015/11/german-town-of-100-gets-enriched-by-750-migrants/

[viii] https://en.wikipedia.org/wiki/Back_to_the_Future

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816