HYDE PARK
Like

Kongres Ruchu Narodowego? Ale którego narodu ?

11/06/2013
579 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Kongres Ruchu Narodowego? Ale którego narodu ?

A o jakim Narodzie powinienem pomyśleć? Pasierbostwo i pogrobowcy matki Magdalenki i nieznanego ojca ( plemniki pobierano z banku jak leci) , spłodzone in vitro , ze zmodyfikowanym genotypem robi jazgot jak przedstwiciel handlowego wyznania w pustym sklepie. Czy ktoś wie o co im tak naprawdę chodzi. O jakim narodzie może mówić na przykład niedogolony łebek, który o nas mówi , za przeproszeniem , ” polactwo”  ? Jak mam traktować zbiegowisko ma którym , gdy osoba na sali skomentowała wystapienie “mówcy” : ” Nie upływają jednak trzy minuty, jak po jednej i drugiej stronie rzędu, w którym siedzi mężczyzna, zjawia się kilku ubranych w ciemne garnitury mężczyzn wyposażonych w krótkofalówki i słuchawki bezprzewodowe. Dwóch prosi sprawcę “zamieszania” o opuszczenie sali. Zupełnie […]

0


A o jakim Narodzie powinienem pomyśleć?

Pasierbostwo i pogrobowcy matki Magdalenki i nieznanego ojca ( plemniki pobierano z banku jak leci) , spłodzone in vitro , ze zmodyfikowanym genotypem robi jazgot jak przedstwiciel handlowego wyznania w pustym sklepie.

Czy ktoś wie o co im tak naprawdę chodzi. O jakim narodzie może mówić na przykład niedogolony łebek, który o nas mówi , za przeproszeniem , ” polactwo”  ?

Jak mam traktować zbiegowisko ma którym , gdy osoba na sali skomentowała wystapienie “mówcy” : ” Nie upływają jednak trzy minuty, jak po jednej i drugiej stronie rzędu, w którym siedzi mężczyzna, zjawia się kilku ubranych w ciemne garnitury mężczyzn wyposażonych w krótkofalówki i słuchawki bezprzewodowe. Dwóch prosi sprawcę “zamieszania” o opuszczenie sali. Zupełnie jak na spotkaniu Komorowskiego w Londynie.

Jak mam traktować zbiegowisko, któremu ciepła laurke wstawia naród czerski : http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14063453,I_Kongres_Ruchu_Narodowego link nie pełen bo nie chcę nabijać im czytelnictwa.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816