Bez kategorii
Like

konferencja prasowa ok. godz. 11.40 w Łazienkach

31/05/2011
253 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Według ekspertyzy dla polskiego MSZ mniejszość polska nigdy formalnie nie przestała istnieć. – Natomiast w uchwale Bundestagu neguje się niepodlegające dyskusji historyczne fakty.

0


Czy wystarczy Panu Marszałkowi Grzegorzowi Schetynie odwagi, aby domagać się od Przewodniczącego Bundestagu Norberta Lammerta uwzględnienia określenia „Mniejszość Polska" w uchwale Bundestagu?

Dziennikarze będą mogli zadać odpowiednie pytania w sprawie zakazów języka polskiego i wynaradawiania Polaków, Nationale Säuberung w Niemczech na konferencji prasowej ok. godz. 11.40 w Łazienkach.

17 czerwca tego roku mija 20. rocznica zawarcia Traktatu między Polską a Niemcami o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Niestety w projekcie uchwały Bundestagu z okazji tej rocznicy nie pada ani razu pojęcie „Mniejszość Polska", za to jest mowa o „Mniejszości Niemieckiej". Czyżby strona niemiecka nie znała wystarczająco własnej historii?

http://www.wpolityce.pl/view/12707/Czy_Pan_Marszalek_Schetyna_wykaze_sie_jutro__31_05_2011__odwaga__Czyzby_strona_niemiecka_nie_znala_wlasnej_historii__

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816