Globalnie i Lokalnie
Like

Koncepcje dla Polski: *Narodowe Zjednoczenie Patriotyczne Polskich Kibiców*

11/03/2014
1531 Wyświetlenia
10 Komentarze
5 minut czytania
Koncepcje dla Polski: *Narodowe Zjednoczenie Patriotyczne Polskich Kibiców*

. „PARTIA z własną POLSKĄ ARMIĄ” !!! ***** . TO jest INICJATYWA SKRZYKNIĘCIA SIĘ najbardziej ogarniętych GRUP KIBICOWSKICH w celu ZAŁOŻENIA LEGALNEJ PARTII POLITYCZNEJ i umacniania wpływu PATRIOTÓW w POLSCE. . UDOSTĘPNIAMY na FB oraz na wszystkich forach kibiców!! . PARTIA Z WŁASNĄ POLSKĄ ARMIĄ!! Mój głos już macie!! . PATRIO-PL wychodzę z pomysłem stworzenia NZPPK – NARODOWEGO ZJEDNOCZENIA PATRIOTYCZNEGO POLSKICH KIBICÓW. . Polscy kibice stanowią zorganizowaną, liczącą się siłę, niestety bardzo podzieloną!! . Dziś cała polska zamiast obrażać drużynę przeciwną, na znak solidarności z polską tożsamością narodową skanduje: . POLSKA jest NASZA, POGOŃMY z kraju JUDASZA!! . Na znak sprzeciwu talmudzkiemu rządowi i systemowi, który został nam narzucony po II wojnie światowej przez judaszy z podwójną tożsamością i pozmienianymi […]

0


szechter przeproś

.

„PARTIA z własną POLSKĄ ARMIĄ” !!!

*****

.

TO jest INICJATYWA SKRZYKNIĘCIA SIĘ najbardziej ogarniętych GRUP KIBICOWSKICH w celu ZAŁOŻENIA LEGALNEJ PARTII POLITYCZNEJ i umacniania wpływu PATRIOTÓW w POLSCE.

.

UDOSTĘPNIAMY na FB oraz na wszystkich forach kibiców!!

.

PARTIA Z WŁASNĄ POLSKĄ ARMIĄ!! Mój głos już macie!!

.

PATRIO-PL wychodzę z pomysłem stworzenia NZPPK – NARODOWEGO ZJEDNOCZENIA PATRIOTYCZNEGO POLSKICH KIBICÓW.

.

Polscy kibice stanowią zorganizowaną, liczącą się siłę, niestety bardzo podzieloną!!

.

Dziś cała polska zamiast obrażać drużynę przeciwną, na znak solidarności z polską tożsamością narodową skanduje:

.

POLSKA jest NASZA, POGOŃMY z kraju JUDASZA!!

.

Na znak sprzeciwu talmudzkiemu rządowi i systemowi, który został nam narzucony po II wojnie światowej przez judaszy z podwójną tożsamością i pozmienianymi nazwiskami na polskie.

.

To oni decydują dziś za nas Polaków i reprezentują “nasze” interesy na arenie międzynarodowej!!

.

To oni nas sądzą, karzą i oceniają. największe media są w ich łapskach. Dla pieniędzy są zdolni do wszystkiego.

.

Przybyli tu głównie ze wschodu. mówią ci coś takie nazwiska jak Szechter czy Berman?

.

Ich polskie odpowiedniki to „Michnik” i „Borowski”. Wiele kluczowych stanowisk w polskiej administracji państwowej zajmują tacy właśnie przebrani za Polaków żydzi bez polskiej tożsamości narodowej. nie służą oni polakom, a swoim zwierzchnikom za granicą. Ich przysięgi to słowa rzucane na wiatr!!

.

Tworzą dla nas prawo oparte na talmudzkiej, rasistowskiej relacji żyd – „goj”, według ich wierzeń żydzi są “bogami”, a “goje” (wszyscy nie żydzi) zwierzętami stworzonymi na podobieństwo człowieka i istnieją tylko po to żeby służyć żydom. (patrz: talmud – święta księga żydowska).

.

Do dziś spadkobiercy powojennych najeźdźców judaszo-komuny siedzą w rządzie oraz na innych kluczowych stanowiskach administracyjnych państwa polskiego. decydują o naszym losie sami nie będąc polskimi patriotami.

.

POLSKĄ muszą RZĄDZIĆ POLSCY PATRIOCI!! PRAWDZIWI POLSCY PATRIOCI!!

.

Nie możemy dopuszczać talmudczyków do stanowisk decyzyjnych w Państwie Polskim!! To jest podstawowa zasada!!

.

My kibice powinniśmy założyć swoją partię!! Nie będziemy mieli problemów z zebraniem podpisów.

.

Popatrzmy na wspaniałą organizację na meczach wyjazdowych, kilka tysięcy polaków działa jak zwarty, silny monolit.

.

PS

.

Nie oglądajmy się na aktualny „ruch narodowy” i jemu podobne organizacje z zainstalowanymi przez system talmudczykami na kluczowych stanowiskach. Na niższych szczeblach jest w tych organizacjach wielu wspaniałych Polskich Patriotów. Nie wszyscy z nich są jednak świadomi podstępu systemu.

.

Nie bójmy się działać w organizacjach, w których będziemy mieli wpływ na decyzje podejmowane o sprawach Kraju, o sprawach Polaków, o sprawach naszych bliskich, o sprawach naszych!!

.

Pnijmy się w górę, zdobywajmy władzę, rozwijajmy talenty!! Mamy do tego pełne prawo!! Jest to nasz obowiązek!!

.

POLSKA JEST NASZA!! NIE CHCEMY WŁADZY JUDASZA!!

.

Postawmy na współpracę grup kibiców między dużymi miastami i mniejszymi miejscowościami. stwórzmy jeden silny polski organizm, wolny od wpływów talmudzkich zarazków i nie dajmy im się skłócać między sobą!!

.

Jesteśmy autorytetami dla wielu młodych ludzi!! Wykorzystajmy to robiąc coś pozytywnego dla nich i dla siebie!!

.

Odbudujmy razem Wielką i Silną Polskę!! W nas jest nadzieja!!

.

Czy znajdzie się grupa która to zorganizuje? Czy znajdzie się przywódca wśród Polskich Patriotów, który nas poprowadzi?

.

Partia: NARODOWE ZJEDNOCZENIE PATRIOTYCZNE POLSKICH KIBICÓW może mieć PRZYSZŁOŚĆ!!

.

WYKORZYSTAJMY NASZ POTENCJAŁ!!

.

patrio pl

.

za: https://www.facebook.com/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/11/koncepcje-dla-polski-narodowe-zjednoczenie-patriotyczne-polskich-kibicow/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

 1. Avatar olo

  Brawo chlopaki !

  0
 2. Avatar ja

  Przepraszam, ale czy to jest jakiś przedwczesny żart prima aprilisowy?
  Jeżeli nie, to naprawdę zaczynam się martwić o poziom intelektualny naszego społeczeństwa.

  0
 3. Avatar Obiektywnie

  To Wy umiecie pisać?!

  0
 4. Avatar Obiektywnie

  A nie, sorry, trzykropek w postaci “..”, podwójne wykrzykniki “!!”, przecinki porozrzucane jak flary na boiskach, składnia połamana jak trzynastolatkowie konkurencyjnego klubu. Błagam Was, trochę godności. Polscy patrioci pisaliby po polsku

  0
 5. Avatar ted

  Budzi się duch patriotyzmu w młodych Polakach.Potrzeba Wam haryzmatycznego przywódcy aby zjednoczyć i poprowadzić.W Was nadzieja i przyszłość Polski.

  0
 6. Avatar Kaszkuter

  Liszajo talmudzka podpisująca się: “Obiektywnie”, pewnie mamusia kazała ci robić wszystko wedle ramek wyznaczonych ramek. Odwracanie uwagi na “..” albo “!!” od tego co ważne. Jesteś pajacem, pewnie często słyszysz to pod swoim adresem. Jak ktoś myśli, to łatwo odróżni człowieka mądrego od przemądrzałego (taką talmudzą larwę jak ty). Sposób pisania jest po to, żebyś się zastanawiał pipko systemowa. Myśl sobie że to błąd i podniecaj się że z ciebie taka cwana bestia, haha cwelidło pospolite niech się czuje taka talmudzka rzeżączka jak to coś co się podpisuje: “Obiektywnie”, pewnie zarabia na takich komentarzach, albo jest ofiarą TVN-owskiego prania mózgu. Manipulant, damagog. Takim talmudzkim tyfusom nie na rękę jest powstanie polskiej siły. Pewnie dokuczali temu czemu od małego i system łatwo zrobił z niego swojego liży-rowa, albo to to opłacony parch talmudzki próbujący zasiać zamęt tam gdzie jest realne zagrożenie dla systemu. Nie ważne co to za zero, my jesteśmy odporni na takie demagogie. Pewnie mamusia tego czegoś nie jest z niego/niej dumna. Chyba że jest takim samym parchem. Popraw mi błędy feście, bo od tego jesteś Ps- pozdrawiam kumatych

  0
 7. Avatar Fartluz

  Parch podpisany: “Obiektywnie” jeszcze kilka takich “błyskotliwych” komentarzy i zostaniesz rabinem ^^ Gdzie takie przemądrzałe (nie mylić z mądrymi) szumowiny się chowają.. Pewnie w synagogach ^^
  Śmierć talmudzkim gnidom!! Pasożytom ludzkości!! Pogarda dla tych, którzy pozwolili sobie sprać mózg ich medialnymi edialnymi takich parchów jak TVN, Wyborcza itp!! Pobudka kochani!! Na pohybel talmudzkim parchom!! Patrio-PL ku odrodzeniu Wielkiej Polski!!

  0
 8. Avatar Tritron

  Na taki talmudzki balonik jak to coś, co się podpisało “Obiektywnie” wystarczy szpilka. Swoimi komentarzami już się wrzucił do odpowiedniego worka. To śmieć bez honoru i ambicji. Za tym nickiem siedzi stary śmierdziel z twarzą porytą śladami po wągrach i brzuchem jak śmietnik. Jego talmudzki dziad został tu przysłany ze wschodu w latach 40-stych żeby tu srać a te łajno kontynuuje po nim tradycje rodzinną. ŚMIERĆ WROGOM POLSKI!! Zwłaszcza takim polskojęzycznym talmudzkim pasożytom jak to coś. To antypolska mąciwoda!! Talmudzkie guano jest zawsze pierwsze do dawania takich komentarzy i robienia boruty wszędzie gdzie wsadzi tego swojego ohydnego ryja. Zrób przysługę i rozbij się na jakimś drzewie, najlepiej ze swoimi rodzicami (za to jak cię wychowali), zrobisz nam i sobie przysługę. Obiektywnie to ty możesz sobie ze swoją rodzinką dyskutować w taki sposób. Szpikulec ci głęboko w oko, aż do samego “mózgu”!! “Polonisto” za dychę 🙂 Mam nadzieję że ktoś sprzątnie stąd to śmierdzące łajno i wszystko co wydaje tu taki odór. Gardzę takimi pseudo-“obiektywnymi” zarazkami internetowymi. Ps- pozdrawiam prawo myślących. Jednoczmy się kochani, na pohybel judaszom i oponentom 🙂

  0
 9. Avatar Tritron

  Pajacu co się podpisałeś “obiektywnie”, zniszczy cię twoja bezczelność i wiara w utopie TVN-ie, a raczej syfie TVN-owski. Komentuj sobie w taki sposób zachowania swoich rodziców, tu robisz z siebie błazna (mimo że jesteś święcie przekonany że zabłysnąłeś). Twoja “błyskotliwość” w wytykaniu “błędów” pisowni jest genialna. Co byśmy zrobili gdyby nie ty hahahahah. A teraz serio.. weź sznur, znajdź drzewo i domyśl się co masz zrobić, skoroś taki bystrzacha. LUDZIE JEDNOCZMY SIĘ I OLEWAJMY OPINIĘ PARCHÓW!! GNIDY KTÓRE ZNAJĄ STADIOM Z TVN-U MAJĄ G…. DO POWIEDZENIA 🙂 ZRÓBMY TAK ŻEBY WSZYSTKIM NIEDOWIARKOM OPADŁY SZCZĘKI!!

  0
 10. Avatar Fartrud

  Ten fest co się podpisuje “obiektywnie” pewnie dostał po pysku okdkogoś w szaliku i tu daje upust frustracjom. Żałosny marny lewak, a może to pedaluch gnębiony w szkole przez tych którzy trenowali. A on wolał się umawiać z tymi co go w pupkę posuwali. To jakiś bunkier i ktoś kto nie zaznał w życiu szacunku. Lamusom zostaje internetowy hejt. Szczać mu w pysk.
  Pozdrawiam Naszych wspaniałych kibiców!!
  http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816