HYDE PARK
Like

Komuniści wspierają religię!

23/05/2014
531 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Komuniści wspierają religię!

Lewicowe poglądy, jak się okazuje nie zawsze odbierają zdolność rozsądnego myślenia. Całkiem nie tak dawno komunistyczni radni mołdawskiego miasta wprowadzili „strefę specjalnego wsparcia” dla Cerkwi. Chodzi o zwalczanie homo-terroru.

0


 

 

Rada miasta zakazała „wprowadzanej przez centralne władze Mołdawii agresywnej propagandy nietradycyjnych orientacji seksualnych w dowolnych jej przejawach” na terenie całej miejscowości. Parlament zdominowany przez liberałów i socjaldemokratów ma uchwalić ustawę zakazującą dyskryminacji m.in. ze względu na „orientację seksualną”.

 

Mający przewagę we władzach Bielc komuniści uznając „szczególną wagę i kluczową rolę mołdawskiego Kościoła prawosławnego w życiu, historii i kulturze mieszkańców miasta” wezwali także do uznania prawosławia za religię państwową. Rząd mołdawski chce zaskarżyć uchwałę rajców do sądu.

 

Prawosławni biskupi o homoseksualizmie

 

Ani rozpustnicy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10). Te słowa św. Pawła, obok wielu innych cytatów z Biblii, przytoczyli prawosławni biskupi Cypru w oświadczeniu wydanym w związku z planowaną na 31 maja pierwszą w historii wyspy paradą gejów.

„Kościół i nauka traktują homoseksualizm jako przypadek chorobowy, a nie jako normalny sposób życia człowieka” – podkreślono w dokumencie. W związku z tym należy proponować terapię, a nie akceptację społeczną. Tragiczne konsekwencje homoseksualizmu – kontynuują prawosławni biskupi – to w wymiarze globalnym upadek moralności, wzrost pedofilii, bardzo liczne zachorowania na AIDS, wzrost liczby rozwodów, kryzys rodziny i przeciwne naturze adoptowanie dzieci przez homoseksualistów. Potępiając organizację gejowskich parad, cypryjska Cerkiew odnosi się do homoseksualistów z miłosierdziem i zrozumieniem, ponieważ są oni „błądzącymi dziećmi Bożymi”. Prawosławni zwierzchnicy zapewniają, że chrześcijanie są gotowi pomóc takim ludziom, również przez modlitwę, jeśli tylko są oni gotowi taką pomoc przyjąć.

 

 

Ciekaw jestem kiedy hierarchia kościelna w Polsce odważy się stanowczo i głośno zaprotestować przeciw agresynej propaganadzie tęczowej hałastry?

 

Źródło: http://wiara.pl/

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816