Bez kategorii
Like

Komunikat agencji APA: Minister Obrony Klich – obroniony.

03/02/2011
386 Wyświetlenia
0 Komentarze
51 seconde czytania
no-cover

Komunikat agencji APA.   03.02. Warszawa (APA) –Koalicja rządowa odrzuciła w jutrzejszym głosowaniu, wniosek opozycji, o odwołanie Ministra Obrony, Bogdana Klicha.   W związku z histerią, rozpętana przez niekonstruktywną opozycję, po wręczeniu kilka tygodni temu i w analogicznej sytuacji, Ministrowi Cezaremu Grabarczykowi, bukietu kwiatów, Minister Bogdan Klich, zamiast kwiatów, otrzymał jutro inkrustowaną srebrem szablę, z napisem:   najlepszemu ministrowi obrony – wdzięczni Rodacy.   O odznaczeniu Ministra Bogdana Klicha, Orderem Orła Białego, poinformujemy w stosownym czasie.   Bogdan Rzetelny (APA) APA br/         

0


Komunikat agencji APA.
 
03.02. Warszawa (APA) –Koalicja rządowa odrzuciła w jutrzejszym głosowaniu, wniosek opozycji, o odwołanie Ministra Obrony, Bogdana Klicha.
 
W związku z histerią, rozpętana przez niekonstruktywną opozycję, po wręczeniu kilka tygodni temu i w analogicznej sytuacji, Ministrowi Cezaremu Grabarczykowi, bukietu kwiatów, Minister Bogdan Klich, zamiast kwiatów, otrzymał jutro inkrustowaną srebrem szablę, z napisem:
 
najlepszemu ministrowi obrony – wdzięczni Rodacy.
 
O odznaczeniu Ministra Bogdana Klicha, Orderem Orła Białego, poinformujemy w stosownym czasie.
 
Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/
 
 
 

  

0

ewaryst fedorowicz

reklamiarz

103 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758