Bez kategorii
Like

Komunikat agencji APA. Komisja Millera – zgodnie z planem.

09/02/2011
266 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Komunikat agencji APA. 09.02. Warszawa (APA) -Jak podaje agencja APA, prace komisji pod przewodnictwem Jerzego Millera, nad raportem dotyczącym przyczyn katastrofy smoleńskiej, przebiegają w sposób planowy. Poinformowano o planowym opóźnieniu daty przedstawienia finalnego raportu o ok. 6 tygodni, w związku z planowaną usterką samolotu Tu-154 o numerze 102, przy pomocy którego planowano przeprowadzenie eksperymentu. Awarii uległa lampka wyświetlacza, co uniemozliwia opublikowanie raportu , którego wydźwięk zaplanowano jako, cytuję –  porażający. Niezależni eksperci pojawiają się w mediach w sposób planowy, przekazując wcześniej zaplanowaną narrację. Tak jak zaplanowano, współpraca z partnerami rosyjskimi przebiega w sposób planowy, harmonijny i z pełnym, wzajemnym zrozumieniem.   Bogdan Rzetelny (APA) APA br/ Inne zapisy autora: Spadam stądRybnik psuje się od głowy.W PJN – targanie po szczękach, czyli […]

0


Komunikat agencji APA.

09.02. Warszawa (APA) -Jak podaje agencja APA, prace komisji pod przewodnictwem Jerzego Millera, nad raportem dotyczącym przyczyn katastrofy smoleńskiej, przebiegają w sposób planowy.

Poinformowano o planowym opóźnieniu daty przedstawienia finalnego raportu o ok. 6 tygodni, w związku z planowaną usterką samolotu Tu-154 o numerze 102, przy pomocy którego planowano przeprowadzenie eksperymentu.

Awarii uległa lampka wyświetlacza, co uniemozliwia opublikowanie raportu , którego wydźwięk zaplanowano jako, cytuję –  porażający.

Niezależni eksperci pojawiają się w mediach w sposób planowy, przekazując wcześniej zaplanowaną narrację.

Tak jak zaplanowano, współpraca z partnerami rosyjskimi przebiega w sposób planowy, harmonijny i z pełnym, wzajemnym zrozumieniem.

 

Bogdan Rzetelny (APA)

APA br/

Inne zapisy autora:

0

ewaryst fedorowicz

reklamiarz

103 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758