BIZNES
Like

Kompromitacja posła Kukiz15 na konferencji w sprawie przekopu Mierzei

19/04/2016
105 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Kompromitacja posła Kukiz15 na konferencji w sprawie przekopu Mierzei

Odprawy fitosanitarne w Porcie Elbląskim są problemem od paru lat. Jak wynikało z informacji Zbigniewa Babalskiego, w roku 2016 do Ministerstwa Rolnictwa nie wpłynął żaden wniosek o wydanie pozwolenia na dokonywanie odpraw „fitosanitarnych” w naszym porcie. Inna sprawa że owa nazwa niezbyt jest fachowa – chodzi o odprawy pasz  , głównie ze zbóż obficie rosnących na Żuławach Wiślanych i w regionie Warmińsko Mazurskiem. Poseł Andrzej Kobylarz jak widać nie rozumie, że nie jest uprawniony do złożenia takiego wniosku i ze śmiesznym oburzeniem usiłował wykazać, że „Panowie Ministrowie” podają nieprawdziwe informacje. Wystąpienie pana posła było zdecydowanie najkrótszym wystąpieniem na tej konferencji naukowej  co zapewne wynika z faktu, że jako chyba  jedyny z obecnych legitymuje się świadectwem zasadniczej szkoły zawodowej. Było to […]Odprawy fitosanitarne w Porcie Elbląskim są problemem od paru lat.

Jak wynikało z informacji Zbigniewa Babalskiego, w roku 2016 do Ministerstwa Rolnictwa nie wpłynął żaden wniosek o wydanie pozwolenia na dokonywanie odpraw „fitosanitarnych” w naszym porcie.

Inna sprawa że owa nazwa niezbyt jest fachowa – chodzi o odprawy pasz  , głównie ze zbóż obficie rosnących na Żuławach Wiślanych i w regionie Warmińsko Mazurskiem.

Poseł Andrzej Kobylarz jak widać nie rozumie, że nie jest uprawniony do złożenia takiego wniosku i ze śmiesznym oburzeniem usiłował wykazać, że „Panowie Ministrowie” podają nieprawdziwe informacje.

Wystąpienie pana posła było zdecydowanie najkrótszym wystąpieniem na tej konferencji naukowej  co zapewne wynika z faktu, że jako chyba  jedyny z obecnych legitymuje się świadectwem zasadniczej szkoły zawodowej. Było to też jedyne wystąpienie, po którym nikt z obecnych na sali nie nagrodził autora wystąpienia oklaskami.

Być może dlatego, że na konferencji zabrało owych 60 mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie, którzy na posła oddali głos w wyborach samorządowych.

https://

 

Więcej :

http://elfast.net/2016/04/18/kompromitacja-posla-kukiz15-w-elblagu/

Inne zapisy autora:

Elfast.net
Elfast.net

3 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

 1. Piotr-Pierre

  Szczęść Boże. Jako elblążanin z urodzenia napiszę tu słów kilka o porcie MORSKIM (sic!) Elbląg. Port poestal juz po wojnie, w 1952-gim, po części w związku z planami eksportowymi zakladów “Zamech”. W latach 50-tych “Zamech” robił m.in. duźe ilości ciężkich okrętowych kotwic. Przez kilka lat po otwarciu portu zegluga z niego i do niego odbywala się w miarę sprawnie, port lezy 6 km od Zalewu Wislanego. Po roku 1956-tym zaczęły się problemy z Królewcem…
  Ruch w Porcie praktycznie zamarł, obecnie port obsluguje kilka wycieczkowych statków, oraz jednostki zaopatrzenia, pływajace m.in. do Tolkmicka, Fromborka i okolicznych wsi nad Zalewem.
  A co do osób niekompetentnych – moim zdaniem nie zawodówka tu przesądza, bo wielu ludzi po zawodówkach znakomicie się potem “doszlifowało” w zyciu, i teraz sa lepsi wielokrotnie, niż ci, czesto pijacy, po studiach (szczegolnie tych licencjackich).
  Problem jest w tym, ze albo wyborcy nie mieli pojęcia na kogo glosują, albo wybrali go tacy sami intelektem jhak on (na zdjęciu przypomina Ochódzkiego z “Misia” ☺).

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217