Komentarze dnia
Like

Komorowski (jeszcze) utraci poparcie

15/03/2015
1174 Wyświetlenia
1 Komentarze
11 minut czytania
Komorowski (jeszcze) utraci poparcie

Wygląda na to, że znajdujące się wokół urzędującego Prezydenta osoby odpowiedzialne za agitrabotę* powoli zaczynają rozumieć, że społeczeństwa dłużej nie da się już nabierać na “wysokie poparcie” Bronisława Komorowskiego. Doświadczenie ostatnich wyborów samorządowych uczy jednak, że sondaże opinii publicznej okazują się zaskakująco chybione, gdy opinia ta jest sprzeczna z interesem rządzących. Czy 11 maja dowiemy się, że społeczeństwo zmęczone walką pomiędzy PO i PiS (Komorowski vs. Duda), postawiło na umiarkowanego kandydata, gwarantującego nadto dotychczasowy kurs, Adama Jarubasa?

0


Poparcie dla Bronisława Komorowskiego spadło o 8 proc. – dowiadujemy się z sondażu TNS Polska przeprowadzonego dla “Wiadomości”. Jednocześnie o tyle samo wzrosło poparcie dla kandydata PiS, Andrzeja Dudy. Gdyby wybory odbyły się w marcu, doszłoby do drugiej tury.

Bronisław Komorowski notuje obecnie poparcie w wysokości 45 proc. Na drugim miejscu plasuje się Andrzej Duda z wynikiem 27 proc. Kandydatka SLD, Magdalena Ogórek zajmuje trzecie miejsce, ciesząc się 5 proc. poparciem. Chęć głosowania na Janusza Korwin-Mikkego deklaruje 4 proc. ankietowanych. Jest to wynik lepszy o 2 proc. względem badania z lutego. Na 2 proc. głosów może liczyć Paweł Kukiz.
Pozostali kandydaci notują 1 proc. poparcia lub mniej. Adam Jarubas, kandydat PSL stracił punkt procentowy i obecnie notuje poparcie w wysokości 1 proc., podobnie jak Janusz Palikot (Twój Ruch), Wanda Nowicka (UP) i Anna Grodzka (Zieloni). Poniżej 1 proc. uzyskali pozostali kandydaci: Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Iwona Piątek (Partia Kobiet), Grzegorz Braun (niezależny), Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy), Włodzimierz Korab-Karpowicz (niezależny), Adam Słomka (niezależny), Zenon Nowak (Partia Dzielny Tata).
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tns-polska-dla-wiadomosci-komorowski-traci-8-proc-mozliwa-druga-tura/vxcm3j

5038232-643-385

Tymczasem głosy przeciw Komorowskiemu są coraz mocniejsze:
~krolgolisza : Na pewno nie zagłosuję na zdrajcę narodu polskiego, człowieka broniącego WSI, człowieka który podpisał ustawę o GMO czyli pozwalającą truć bezkarnie Polaków, ustawę pracy do 67 roku życia, czyli praktycznie do końca!!!!
~afa : …zawsze pozostanie dla mnie tajemnica, ze ludzie dobrowolnie (!!!) wybieraja takie sluzalcze, spolegliwe miernoty jak shogun bul komorowski! gosciu podpisuje WSZYSTKO co mu podsuna i zgodzi sie na wszystko aby przy wladzy pozostac! panie gajowy, zabieraj pan lepiej swoja dwustukilowa rusalke i szoruj nam pan z oczu! nie jest pan w stanie ani intelektualnie ani moralnie udzwignac tego urzedu. czas spojrzec prawdzie w oczy, facet!

śpią oboje

Można zarzucić powyższym userom zwykłe hejterstwo, ale przedstawione niżej argumenty są naprawdę mocne:
~DRAWDE : (…)Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynił się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona gubernatora Polski Anna” pochodzi z rodziny UB. Rodzice “Komorowskiej” zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała sie Hanna Rojer później zmieniła na Józefa Deptuła a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami. Dlaczego nie piętnuje się kłamstw, które serwował Komorowski podczas kampanii wyborczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ??? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli (do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, do których donosił mieszkający u nich Osip Szczynukowicz, – dziadek obecnego prezydenta, skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??
Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa ” egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich, szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm.
Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU (radzieckie służb specjalne) kto z Was wie, o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego Tupolewa, czy sam fakt, że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ???
Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi, media ( jakie widać i słychać) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL, którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wysłał byłego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI, aby wykraść swoje papiery!!!!
To oznacza , że coś z nim jest nie w porządku. Dziwna i zakłamana jest jego historia rodzinna i sam wykradziony tytuł hrabiowski, którym się szczyci obłudnik!!!!!!! Polacy muszą to wiedzieć!

K6_KOMOROWSKI_PKOW_640x0_rozmiar-niestandardowy

Tymczasem na pikietach, towarzyszących ‘gospodarskim wizytom’ przedwyborczym Bronisława Komorowskiego, ludzie pytają, i to coraz głośniej:
1.Co łączy Pana z firmą MAW TELECOM, która wygrała przetarg na remont TU-154 M?
2.Dlaczego Pana biuro rozsyłało foldery reklamowe tej firmy do posłów sejmowej komisji obrony?
3.Dlaczego awansował Pan gen. Janickiego odpowiedzialnego za brak należytej ochrony Prezydenta Lecha Kaczyńskiego podczas jego oficjalnej wizyty w Smoleńsku?
4.Dlaczego głosował Pan w Sejmie przeciwko likwidacji WSI, organizacji wywodzącej się z reżimu komunistycznego, mającej związki z dawnym z GRU?
5.Co miał Pan na myśli mówiąc, że przyczyny katastrofy smoleńskiej są arcyboleśnie proste?
6.Co Pan wie w sprawie śmierci polskiego Prezydenta w Rosji?
7.Co Pana tak rozbawiło podczas oczekiwania na przylot trumien z ciałami Ofiar katastrofy smoleńskiej na lotnisku Okęcie w dniu 17 kwietnia 2010 roku?
8.Co ma Pan do powiedzenia o swoich teściach, pracownikach UB?
9.Dlaczego otoczył się Pan ludźmi, którzy zwalczali Kościół i suwerenność Polski?
10.Czy chciałby Pan reaktywować WSI?

11.Dlaczego dopuścił Pan do podpisania niekorzystnej umowy gazowej, której sprzeciwiał się Lech Kaczyński, w wyniku której od 2010 roku Polacy płacą najwyższą cenę za gaz spośród wszystkich krajów europejskich? Interesy którego państwa Pan reprezentuje Polski czy Rosji?

12.Mówiąc, że Państwo zdało egzamin po katastrofie smoleńskiej, które państwo miał Pan na myśli – Polskę czy Rosję?

13.Czy za rządów AWS przejął Pan departament odpowiedzialny za dostawę broni, eliminując z Ministerstwa (MON) Romualda Szeremietiewa na podstawie bezprawnych oskarżeń?
14.Co Pan wie o faktycznych przyczynach śmierci Leszka Tobiasza, z którym miał Pan być konfrontowany w procesie Wojciecha Sumlińskiego?
15.Dlaczego po 1989 roku lansował Pan Tadeusza Rusaka, który zostaje szefem WSI, kiedy Pan zostaje szefem Obrony Narodowej?

16.Co Pana łączy z fundacją PRO CIVILI?

…………….

……………

Czy Komorowski odpowie na którekolwiek pytanie?
Czy kiedykolwiek doczekamy się oficjalnego stanowiska Kancelarii Prezydenta wobec powszechnie dostępnych informacji n/t przodków Pana Prezydenta?
Czy umiejący-wszystko-przedstawić-we-właściwym-świetle publicyści spod znaku Lisa pochylą się nad tematem, zamiast po raz kolejny zmyślać rewelacje o Dudzie?
Nie można w końcu dłużej milczeć.
Przecież Bronisław Komorowski jest „pierwszym obywatelem”.

Bronek

Powaga i majestat urzędu wymaga, aby osoba zasiadająca w Belwederze była bez skazy.
Tymczasem zarzuty dotyczące kradzieży tożsamości i bezprawnego posługiwania się herbem szlacheckim powodują utratę zdolności honorowej.**

Jeśli i inne powyżej przedstawione zarzuty są prawdziwe oznacza to, że 10 maja odbędzie się w Polsce plebiscyt.

Będziemy wybierać pomiędzy godnością osobistą i jej zupełnym brakiem.

Czy wtedy nagle…
Jarubas ex machina?

jarubas2

………………….

15.03 2015

______________________________
* agitrabota – jeszcze wczoraj propaganda, dzisiaj PR 😉

** art. 8 pkt 24 Kodeksu Honorowego Władysława Boziewicza

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816