POLSKA
Like

Komorowski jest ciężko chory?

13/05/2015
1737 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Komorowski jest ciężko chory?

Obywatele mają prawo wiedzieć, jaki jest stan zdrowia głowy ich państwa – przyznał Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski. RPO dodał jednak, że należy odróżnić to od “gry”, jaką prowadzi Janusz Palikot.

0


Poseł Janusz Palikot (PO) w sobotę (marzec 2008 roku – przyp. red.) w radiu RMF FM domagał się informacji na temat stanu zdrowia Lecha Kaczyńskiego. Według posła, powinien powstać raport o stanie zdrowia prezydenta.
Palikot, który w styczniu pytał na swoim blogu, czy Lech Kaczyński nadużywa alkoholu, w sobotę wycofywał się z takich stwierdzeń. – Uważam, że ma problemy ze zdrowiem i nie sprawia wrażenia człowieka całkiem zdrowego, ale nie twierdzę, że nadużywa alkoholu – podkreślił.
– Ja błagam o jedno: niech nam ktoś z otoczenia prezydenta przedstawi raport o stanie zdrowia prezydenta – powiedział poseł PO.
http://www.rp.pl/artykul/104611.html

We wtorek, 12 maja 2015 roku, swoje poparcie dla Bronisława Komorowskiego ogłosił były prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski.

– Mając do wyboru doświadczenie czy zmianę, przewidywalność czy ryzyko, ja zdecydowanie opowiadam się za doświadczeniem i przewidywalnością. Z pełnym przekonaniem namawiam do głosowania na Bronisława Komorowskiego i 24 maja będę na niego głosował – powiedział Kwaśniewski.
(Onet.pl)
Ale….
Żyją jeszcze tacy, co pamiętają prezydenturę Olka.

Choroba filipińska, boleści goleni lewej, niedyspozycyjność… Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP, nieraz dał się poznać całemu światu, jako ten, który za kołnierz nie wylewa. Nie miał też oporów, by w takim stanie pokazywać się publicznie. Zobacz kronikę największych wpadek Kwaśniewskiego po alkoholu!
http://www.fakt.pl/polityka/kwasniewski-pijany-kwasniewski-choroba-filipinska,galeria,481329.html

Jak twierdzi “Gazeta Polska” prezydent Bronisław Komorowski jest ciężko chory.
Z najnowszych doniesień wynika, że głowa państwa od lat zmaga się z poważnymi schorzeniami – ma problemy z sercem, cierpi na miażdżycę, przez którą ma trudności z wypowiadaniem się i czasami dziwnie się zachowuje. Stan Bronisława Komorowskiego ciągle się pogarsza. Dolegliwości chce zachować w tajemnicy, dlatego też zamiast w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie leczy się w stołecznym szpitalu MSWiA. Przez chorobę prezydent otacza się ludźmi, którzy za niego sprawują władzę.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/prezydent-komorowski-jest-ciezko-chory-stan-zdrowia-sie-pogarsza_183317.html

A jeśli łączy ich ta sama przypadłość?
Przecież wiekowo są… podobni. Komorowski co prawda starszy o ponad dwa lata ( 4.06 1952) od Aleksandra Kwaśniewskiego (15.11 1954 r.), ale…
Tak samo zasypiał podczas oficjalnych imprez!

komorowski-spalkorwin-spi-w-europarlamencie-memy-ze-spiacymi-politykami_621405

Miny mieli również podobne.

4060_7665_640 a47

A więc tak naprawdę to, co trapi Komorowskiego, to „choroba filipińska”?
Czyli…. Chlanie ponad miarę i bez ograniczeń?

Za Palikotem żądamy wyjaśnień, i, oczywiście, nie twierdzimy, że Bronisław Komorowski jedynie nadużywa alkoholu.
Bo przecież podobne objawy mogą być symptomem innych chorób.

13.05 2015

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816