POLSKA
Like

Komórki macierzyste czy wykształcone organy?

08/12/2016
1360 Wyświetlenia
6 Komentarze
1 minut czytania
Komórki macierzyste czy wykształcone organy?

Nie tak dawno przez światowe media przeleciał news: miliarder przeszedł szósty przeszczep serca.

0


Ten miliarder to David Rockefeller, Oficjalnie przyznaje się do szóstego już przeszczepu serca. Ale przecież serce to nie jedyny organ, jaki niedomaga ludziom w wieku 75+.

 

30 listopada 2016 roku w sieci pojawiła się bulwersująca wiadomość.

organfarm-cv

Otóż w Malezji i Tajlandii mają istnieć farmy, na których trwa hodowla dawców tkanek!

organfarm2

O tym donosi portal The Coverage.

Wg niego istnieją syndykaty, które porywają dzieci, by następnie ich narządy sprzedawać na czarnym rynku.

 

Zdjęcia publikowane na portalu mają ilustrować proceder.

 

Tutaj oryginalna wiadomość:

https://thecoverage.my/news/horror-images-alleged-organ-farm-malaysia-thailand-border-shocks-social-media/

 

A co się dzieje w Polsce?

 

Jest człowiek, który od lat walczy o dobro dzieci.

 

Cdn.

 

8.12 2016

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
76 komentarze
 

 1. Avatar ROZUM !

  Dobry tekst ! Ale jak dalej będzie rządzić NWO to zaliczą taki tekst do fake newsa !

  0
 2. Avatar MS

  Te dzieci nie wyglądają na martwe. Raczej na śpiące. A poza tym, co można powiedzieć z takich niewyraźnych zdjęć? Nic konkretnego.

  Ruchy proaborcyjne łączę z kwestią nie tylko swobodnego decydowania o życiu człowieka, ale też z dążeniami bogaczy do nieśmiertelności. Polecam 1 odcinek Planete Express na kanale Planete+….

  Vide – mordy rytualne, których podobno nigdy nie było…

  0
 3. Avatar wszystko się zgadza

  Sponsorowany przez Świątynię Satanistyczną klub dla dzieci ma rozpocząć działalność w połowie miesiąca na terenie szkoły podstawowej Point Defiance w amerykańskim Tacoma na terenie stanu Waszyngton. Protestują katolicy, w tym rodzice nieletnich zagrożonych wpływem diabelskiej sekty. Według doniesień „The News Tribune”, placówka o nazwie „After School Satan Club” zaprasza na pierwsze spotkanie w środę 14 grudnia, na kilka dni przed bożonarodzeniową przerwą świąteczną. Piekielna zachęta skierowana jest do rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Portal CBN cytuje wypowiedź Luciena Greavesa, rzecznika i współzałożyciela Świątyni Satanistycznej. Stwierdził on, że tego typu kluby stanowią odpowiedź na działające w całym kraju „Kluby Dobrej Nowiny”. – Zmusiły nas one do utworzenia „After School Satan Club”. Mamy nadzieję, że w przyszłości szkolne okręgi opracują nowe standardy dla świetlic szkolnych – bez prozelityzmu, bez wymuszonych programów opartych na nawracaniu – standardy kładące kres „Klubom Dobrej Nowiny”. Sprawią tym samym, że nasze kluby staną się zbędne – stwierdził Greaves w rozmowie z The Christian News. Z kolei Tarkus Claypool, rzecznik satanistów ze Seattle stwierdził, że program proponowany przez czcicieli diabła uczyć ma dzieci „samodzielności, logiki i rozumowania, zamiast czczenia bóstw”. Sataniści powołują się na poparcie ze strony rodziców, których rzekomo denerwuje funkcjonowanie chrześcijańskich świetlic szkolnych.Próba satanistycznej ekspansji do szkół spotkała się już z katolicką reakcją. „Rodzice są głęboko zaniepokojeni, ponieważ istnienie klubu będzie wystawiać młode, wrażliwe dzieci w wieku od 5 do 12, na największe z możliwych duchowych niebezpieczeństw – ciemny, destrukcyjny wpływ piekła” – alarmuje organizacja TFP Students Action. Zachęca ona do podpisywania petycji skierowanej pod adresami dyrektor szkoły Lisy Boyd oraz kurator szkół publicznych w Tacoma, Carli J. Santorno. „Gorąco zachęcam do zablokowania wpływu „After School Satan Club” na będące pod Pani opieką maluchy. Ameryka jest jednym narodem pod Bogiem. Zachęcam by wykorzystała Pani wszelkie środki prawne w celu ochrony naszych dzieci przed Szatanem, ojcem kłamstwa” – czytamy w apelu podpisanym już przez blisko 12 tysięcy osób.Waszyngtoński okręg szkolny jest drugim na terenie kraju, który wyraził zgodę na działalność klubów satanistycznych. Niedawno rozpoczęła funkcjonowanie podobna placówka na terenie Szkoły Podstawowej Sacramento w Portland, największym mieście stanu Oregon. Protesowała przeciwko temu organizacja „America Needs Fatima” – amerykański oddział Stowarzyszenia Obrony Tradycji, Rodziny i Własności TFP.
  http://www.pch24.pl/pomysl-z-piekla-rodem–satanistyczne-kluby-dla-dzieci-za-zgoda-wladz-oswiatowych,47850,i.html#ixzz4SFOHjKSR

  0
 4. Avatar kanton

  Oby tym naszym władcom nie przyszło do głowy kupić patent na szatana.

  0
 5. Avatar gola.dupa.tuska

  Szatan podnosi swoją śmierdzącą świńskim łajnem dupę

  0
 6. pablo3 pablo3

  niestety, zludny pieniadz coraz bardziej rzadzi swiatem. ludzie znacznie częściej traktowani sa jako towar, jak zwierzęta hodowlane w roznego typu farmach.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217