Bez kategorii
Like

Komitet Obrony Sprawiedliwości: Sokolewicz i Morawiecki piszą do MS Gowina

27/01/2012
58 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Warszawa, AS Warszawa-Mokotów 27.01.2012: Policja spisuje dane osobowe oczekujących na widzenie z Adamem Słomką. Na zdjęciu Zygmunt Miernik (Komitet Obrony Sprawiedliwości KOS). Obejrzeliśmy sobie też manewry antyterrorystów… 😉Szanowny Panie Ministrze,                                                                                       Warszawa, 27.01.2012

 

W związku z decyzją Dyrektora AS Warszawa Mokotów zakazującą widzeń z osadzonym Adamem Słomką przekazaną nam ustnie w dniu dzisiejszym przez rzeczniczkę prasową AS, wraz z decyzją odmawiającą podania podstawy prawnej i uzasadnienia w/w decyzji pozwoliliśmy sobie na pozostawienie w Areszcie Śledczym pisma o tytule „Prośba” (oryginał w załączniku). Jednocześnie prosilibyśmy o sprawdzenie pogłoski o pobiciu przez funkcjonariuszy SW Adama Słomki na terenie Aresztu Śledczego.

 

Kornel Morawiecki 

Tomasz Sokolewicz

 

 

Inne zapisy autora:

Tomasz Sokolewicz

"Dzialacz niepodleglosciowy. Wspóltwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Mlodziezy Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolnosc niz bezpieczna niewola” Rafal Leszczynski XV"

153 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217