Bez kategorii
Like

Kolejny dowód zdrady partii, urzędów i mediów

13/06/2014
735 Wyświetlenia
3 Komentarze
8 minut czytania
Kolejny dowód zdrady partii, urzędów i mediów

Co jest ważniejsze dla państwa i narodu, przewały Kwaśniewskich, którzy już nie pełnią funkcji publicznych czy utrata kontroli nad jednym z najcenniejszych składników majątku narodowego?

Co jest ważniejsze dla państwa i narodu, zajmowanie się przewałami Kwaśniewskich czy ratowanie i zapewnienie kontroli i własności nad jednym z najcenniejszych składników majątku narodowego?

Sprawa Kwaśniewskich, komisje śledcze i cały szum jest tylko po to żeby odwrócić uwagę od jednego z największych przestępstw wręcz zdrady jakie się odbywa.

0


fuckpopis2zdrm

 

Co jest ważniejsze dla państwa i narodu, przewały Kwaśniewskich, którzy już nie pełnią funkcji publicznych czy utrata kontroli nad jednym z najcenniejszych składników majątku narodowego?

Co jest ważniejsze dla państwa i narodu, zajmowanie się przewałami Kwaśniewskich czy ratowanie i zapewnienie własności i kontroli nad jednym z najcenniejszych składników majątku narodowego?

Sprawa Kwaśniewskich, komisje śledcze i cały szum jest tylko po to żeby odwrócić uwagę od jednego z największych przestępstw, wręcz zdrady, jakie się odbywa.

Dokładnie w tym samym czasie pojawiła się informacja o tym, że rosyjski Acron ma już 20 procent akcji Grupy Azoty. Dzięki temu wprowadzi do rady nadzorczej Grupy Azoty swojego przedstawiciela. A to da Ruskom dostęp do wielu poufnych informacji na temat funkcjonowania polskich zakładów chemicznych. I ułatwi przejęcie kontroli. I nie tylko.
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegała rząd już w maju 2012 przed przejęciem Zakładów Azotowych Tarnów przez rosyjski Acron. Wskazując że zagrozi to nie tylko polskiej branży chemicznej, ale także energetycznej. Czyli zagrozi bezpieczeństwu państwa.
Mimo to rząd Tuska sprzedaje pakiet 12,1 procent akcji Zakładów Azotowych w Tarnowie. Jakby tego było mało, to sprzedaje akcje po 52 zł, mimo że na giełdzie w Warszawie cena jednej akcji Zakładów w Tarnowie była po 65 zł (różnica 13 zł na akcji!).
To nie jedyna wielka afera w tym czasie.
Równie ważne jest przykrycie kolejnego przewału. POstalinowski zd-radziecki system odwraca uwagę też od sprzedaży firmie J. Kulczyka przez rząd Tuska i MSP dużej i ważnej spółki chemicznej CIECH, która ma ok. 4 mld zł przychodów i która posiada 30 spółek oraz wartościowe nieruchomości. W tym bardzo cenną spółkę Organika Sarzyna, która jest największym eksporterem i importerem produktów chemicznych w Polsce.
Jak widać J. Kulczyk ma kluczyk czy raczej wytrych do naszego majątku bez względu na to kto rządzi w Polsce. Mimo że pewne i powszechnie znane jest, że zawsze gdzie pojawia się Kluczyk do naszego majątku tam są największe przewały z udziałem rządzących i ogromne straty państwa. Miał i ma świetne relacje biznesowe i osobiste nie tylko z byłym prezydentem Kwaśniewskim i z rządem AWS. Jak widać ma też podobne układy z obecnym rządem PO-PSL. Tak jak inne PO-UB-eckie kanalie żerujące na narodzie i państwie polskim. To kolejne potwierdzenie trwania cały czas KomoRuskiego PO-stalinowskiego zd-radzieckiego systemu grabiącego i rujnującego Polskę.

Czy to nie jest świadome i celowe działanie na szkodę narodu i państwa?
Czy to nie jest dowód zdrady?
A co robią w tym czasie, tak zwani, najwięksi wrogowie Tuska i najwięksi patrioci? No i wszystkie media? Zajmują się Kwaśniewskimi. Wielki szum, komisje sejmowe, trybunały, konferencje prasowe… Więcej tego w mediach niż Zielińskiej, Ibisza, Dody i reszty celebrytów razem wziętych.
Po co? Bo to jedna banda zdrajców, która doskonale współpracuje w zdradzaniu, grabieniu, rujnowaniu, zniewalaniu i oszukiwaniu narodu.
Wszystkie kluczowe partie i media są w rękach zdrajców. Którzy totalnie grabią i rujnują naród.
W Polsce panuje system jednopartyjny. Jest tylko jedna partia ZOŁZ, Partia Zdrajców, Oszustów Łgarzy i Złodziei. Tyle że podzielona na frakcje. W Polsce panuje Bolkizm. Wszystkie strony polityki, służb, mediów, biznesu i wymiaru ucisku i terroru (przewrotnie nazywanym wymiarem sprawiedliwości) są w rękach TWarzyszy Bolków. Naród cały czas ma wybór między KomoRuskimi WSIokami, TW Alkiem a TW Bolkiem, którzy wszyscy są na służbie i smyczy WSI, KGB, UB itp.
Ważniejsze od tego kto liczy głosy jest to że wszystkie partie i liderzy służą i są na smyczy tego samego pana. Przepraszam. Nie pana tylko ruskiego chama. Który na swoich kundli wybiera jeszcze gorszych chamów. Na tym polega ten po-stalinowski system, mniejszy cham służy większemu chamowi, mniejszy kundel większemu, mniejsza kanalia większej kanalii.
Oczywiście trzeba rozliczyć i uczciwie skazać Kwaśniewskich za wszystkie przestępstwa. Ale tak samo trzeba rozliczyć i skazać wszystkich winnych i odpowiedzialnych za wszystkie prywatyzacje i wszystkie afery. Od FOZZu, przez oddanie za bezcen i rozgrabienie banków, fabryk, zrujnowanie stoczni i całego przemysłu, aż po wielką grabież przy budowie autostrad, stadionów, Amber Gold, po Ciech i Grupę Azoty. Tak samo trzeba rozliczyć i skazać wszystkich winnych Jaruzelskich, Kiszczaków, Millerów, Bieleckich, Pawlaków, Buzków i Tusków. I wszystkich innych KomoRusków. Wszystkich WSIowych skundlonych zdrajców, grabiących, rujnujących i mordujących Polaków i Polskę.
Pytanie jest czy ten naród w końcu się obudzi, zerwie klapki z oczu, wstanie z kolan, zerwie kajdany i wsadzi do więzień wszystkich zdrajców, zbrodniarzy i kanalie grabiące i rujnujące państwo.
Pytanie jest czy naród w końcu zrozumie że sam rujnuje swoją ojczyznę i życie swoich dzieci i wnuków pozwalając zdrajcom grabić i rujnować siebie, państwo, własne dzieci i rodziny.
Pytanie jest czy naród w końcu zrozumie że rządzą nim najgorsze, najbardziej bezwzględne kanalie zdolne do wszystkiego. Kanalie, które całkowicie zniszczą i unicestwią Polaków i Polskę jeżeli naród nie powstanie. Bo to jest walka o życie, o przetrwanie, o istnienie.
Wybór jest jeden albo my albo oni.
Co wybierasz?
Nie wiem czy chcę znać odpowiedź.

 

LA założyciel Braterstwa

Dołącz do Braterstwa i uwolnij Polskę od patologii i biedy.

Dołącz do Braterstwa i buduj z nami normalną i bogatą Polskę.

To jest Twoje prawo, przywilej, Twój obowiązek i odpowiedzialność.

Dołącz do nas i stwórz z nami normalny kraj, Nasz Kraj.

Zapraszam. Proszę.

http://www.braterstwo.org

https://www.facebook.com/braterstwo.polska

https://twitter.com/BraterstwoPL

 

Artykuł 1 Konstytucji RP

Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Inne zapisy autora:

0

Braterstwo.org
Braterstwo.org http://braterstwo.org

Ruch Wyzwolenia Budowy i Rozwoju Polski Oddolny niezależny wolny Ruch wolnych niezależnych osób i organizacji. Jednoczymy wszystkich i wszystkie organizacje chcące żyć w normalnym, uczciwym, sprawiedliwym kraju. Braterstwo to wyzwolenie bez walki, rewolucja bez konfrontacji i budowanie bez harowania.

19 publikacje
219 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816