HYDE PARK
Like

Kolejna wpadka Prezesa i nikt ani PiS_nie

07/10/2014
785 Wyświetlenia
4 Komentarze
5 minut czytania
Kolejna wpadka Prezesa i nikt ani PiS_nie

Nie Piotr Gliński, a Jacek Sasin będzie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy. Do ratusza delegację od Prezesa ma Jacek Sasin, były wiceszef Kancelarii Prezydenta za czasów Lecha Kaczyńskiego. No cóż, kompletne nieporozumienie. „Układ”? Kogo z kim?

Pan Sasin na spotkaniu z wyborcami przedstawiając się powiedział, iż ma 45 lat, a jego mistrzem i mentorem był prezydent Lech Kaczyński. Już na studiach działał w Forum Młodych PC. Jest historykiem. Sprawował wiele różnych funkcji. Był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, wiceburmistrzem dzielnicy, wojewodą mazowieckim, radnym sejmiku wojewódzkiego, zastępcą szefa kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego. a od listopada 2011 – posłem na Sejm z Mazowsza.

0


 

Ludzie to ma być wystarczające doświadczenie do kierowania 2 milionowym miastem. Facet który nie pamieta kiedy ostatnio jechał tramwajem a metrze to pewnie był tylko na jakimś otwarciu ?
Facet który współorganizował wyjazd do Smoleńska w którym zginęla cała elita Rzeczypospolitej. Jak on zorganizuje miejski transport. Facet który nie tylko nie wie kto 10.IV.2010 odwoził i żegnał na lotnisku Prezydenta Państwa. Nawet nie przypomina sobie kto miał to zrobić. Szukano do tego kogoś z lapanki że on na kilka dni przed wyjazdem tego nie wiedział? On wiceszef Kancelarii?

Przed wyborami w 2011 protestowano gdy PiS namaszczał tego pana na posła. Oto fragment artykułu na Niepoprawnych opublikowanego przez Joannę Mieszko, listu protestacyjnego skierowanego do Prezsa PiS.niepoprawni.pl/blog/297/listy-wyborcze-pis-skandal-z-sasinem

„…. Jacek Sasin ZANIM zostanie posłem, a nawet zanim zostanie kandydatem, WINIEN WYJASNIC swoją rolę w dniu 10 kwietnia 2010 w Katyniu.
Minuty po pierwszych doniesieniach o rozbiciu się samolotu minister Sasin przekazał do Polski oficjalną informację „Para Prezydencka nie żyje“. Agencja Informacyjna IAR o godz. 9:53 oraz inne podały jego słowa z powołaniem się na jego osobę.
Tym samym ministerJacek Sasin, bliski współpracownik ś.p.Prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego swoimi słowami wspartymi swoim autorytetem urzędnika państwowego i dotychczasową wiarygodnością zaufanego współpracownika Lecha Kaczyńskiego uruchomił cały szereg decyzji w Warszawie umożliwiając B.Komorowskiemu ogłoszenie się p.o. Prezydenta; tym samym niekonstytucyjne przejęcie władzy państwowej(odebranie pieczęci, kodów i kluczy Kancelarii Prezydenta z rąk min. Dudy).

Minister Sasin poświadczył krótko po godz.9.00 Polsce i światu, że „Para Prezydencka nie żyje“, tymczasem dopiero wiele godzin później zostało znalezione ciało ś.p. Prezydenta, a dopiero w godzinach wieczornych zostało zidentyfikowane przez brata, Jarosława Kaczyńskiego. Ciało ś.p. Marii Kaczyńskiej zostało znalezione dopiero kilkadziesiąt godzin później.

Kto i jak przekonał ministra Sasina do złożenia tak stanowczej deklaracji o śmierci Prezydenta RP i jego Małżonki? Jeśli był to on sam i bez pomocy osób drugich stwierdził zgon dwóch bliskich osób, niech powie o okolicznościach: gdzie, jak, na podstawie jakich symptomów medycznych, stwierdził on autorytatwynie zgon Pary Prezydenckiej.

Dlatego ponownie apeluję do Prezesa PiS:

Uprzejmie proszę o poinformowanie wyborców PiS, na podstawie jakich niezbitych dowodów i na podstawie jakich prerogatyw, minister Jacek Sasin swoim oświadczeniem w Katyniu uruchomił ciąg decyzji w oczywisty sposób pozbawionych oparcia w Konstytucji Rzeczypospolitej.

W obecnej chwili działania Jacka Sasina w dniu 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku jawią się jako jaskrawe nadużycie władzy i wykorzystanie nieposiadanych prerogatyw w celach sprzecznych z Ustawą Zasadniczą, jak również popisywanie się nieposiadaną wiedzą medyczną. Uzurpator nie może reprezentować interesów narodu w parlamencie, ani zajmować stanowisk w służbie państwowej. Twierdzę, że sprawę tę powinna zbadać prokuratura. …...”

 

 

  

Jak widać Prezes PiS nie wyciagnął wniosków wtedy, nie robi tego teraz. Brnie w bagno ale nas czyni odpowiedzialnymi za swoje błędy bo nie dostaje wystarczającego popracia i winne sa ruskie serwery- nie on.

W Warszawie w szranki z Jackiem Sasinem na pewno staną: obecna prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz, burmistrz Ursynowa Piotr Guział, działaczka miejska popierana przez Zielonych Joanna Erbel oraz wiceprzewodniczący rady miasta Sebastian Wierzbicki z SLD.

PS. Na komentowanie tego wydarzenia strzępić klawiatury nie muszę.

Z ostatniej chwili : Gratulacje dla Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, za zwycięstwo w kolejnych wyborach. W Krakowie wybitny działacz PiS Jarosław Gowin przegrywa z Jackiem Majchrowskim.

PKW, Warszawa , jesień 2014r.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758