HYDE PARK
Like

Kolaboranci tacy jak Wy

12/01/2014
317 Wyświetlenia
7 Komentarze
4 minut czytania
Kolaboranci tacy jak Wy

Od pozbycia się sowieckich wojsk okupacyjnych z Polski minęło niewiele lat, a pełzająca pseudodemokracja w Polsce, przybrała najgorszy z możliwych scenariuszy, według prastarego, czarnego, satyrycznego scenariusza pt. „powtórka z rozrywki”. Bynajmniej, sprawa jest daleka od swojego „60 minutowego na godzinę” pierwowzoru z radiowej Trójki, która zeszła była na psy.

0              W sprawie jednostronnej kolaboracji nikomu z obywateli nie jest do śmiechu, ponieważ ekipa polskiego premiera sprzeniewierzyła się wszelkim przyjętym normom patriotycznym, tak silnie obecnym w polskich tendencjach wolnościowych, że uchwalono skandaliczną ustawę, którą poparło 286 posłów z PO, Twojego Ruchu, PSL i SLD, a  przeciw było 140 z PiS i Solidarnej Polski. Jeden, zapewne pijany, lub zdezorientowany, uczciwy poseł wstrzymał się od głosu. Chwilę wcześniej większości nie uzyskał złożony przez PiS wniosek o odrzucenie projektu. Poparło go 138 posłów, podczas gdy 273 było przeciw, tak dla zasady, że prawica musi być „be”.

                        Nawet zatwardziali w popieraniu działań pana „wyjątkowego” premiera publicyści i zwyczajni, zdezorientowani obywatele, ze zdumienia przecierają oczy, że najnowsza historia Polski właśnie zatoczyła koło.

              W razie niepokojów społecznych do naszego kraju „zaproszone” zostaną obce formacje porządkowe (militarne), które wspomogą pacyfikowanie ludzi z ulic najbardziej wymyślnymi metodami z użyciem broni ostrej włącznie. Obce oddziały wejdą do Polski na wniosek komendanta głównego policji, straży pożarnej i granicznej. Ten zapis zakrawa na farsę, skoro wiemy, że za całą sprawą stoi szef rządu (ze swoimi przybocznymi), który zwyczajnie boi się, że jego pobratymcy, również ci o silnych korzeniach z regionu z którego się wywodzi, zechcą wysłać go na Marsa i to bez zapasu tlenu i paliwa, by mieć pewność, że nie wróci.

             Tym samym „zwarty układ z centrum w Warszawce” daje jasny sygnał, że panicznie boi się społecznego wybuchu niezadowolenia, który rozgrywać się będzie na ulicach polskich miast prędzej, czy później. W sytuacji krytycznej nie powinny, zatem budzić naszego zdziwienia odziały wezwane na pomoc z Rosji, Niemiec, czy Mozambiku, bo sprawa wspomnianych „zaproszeń” sięga daleko od granic unii.

                         W zasadzie zatwierdzona „ustawka” w swojej konstrukcji, powinna  być zakończona jakże znamiennym twierdzeniem klasyka ze specjalnym odniesieniem do Narodu: „a tera róbta, co chceta, z nami i tak nie wygrata”?

Pusty śmiech wywołuje zapisana klauzula o tym, że obce oddziały nie mogą przekraczać liczby 200 funkcjonariuszy na czas nie dłuższy, niż 90 dni – nie można się już szerzej roześmiać z podobnych ustaleń, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ewentualne rozruchy rozleją się na cały kraj. Czy i wtedy władza bawić się będzie w kontyngenty obcych służb, czy nie zmieniając prawa zaprosi do siebie kilkanaście tysięcy… żołnierzy z krzyżami lub gwiazdami na burtach swoich opancerzonych pojazdów, dodatkowo prosząc ich, aby bronili porządku przez nieograniczony czas?

Mówimy już o okupacji!

Jeszcze szerzej rozwarły się właśnie podwoje dla obcych agentów, którzy bez specjalnych problemów inwigilować będą swobodnie to, co ich ewentualnie jeszcze zainteresuje, ale akurat ta możliwość jest żartem, ponieważ wszystkie kluczowe, tajne informacje dawno już z Polski wyciekły. Słowem otworzyliśmy już nie tylko nasze granice, ale i wszelkie skrytki i zakamarki.

                        Doprawdy, czuję się bezpiecznie, jak nigdy, jakby co, to zbieram na łuk.

________________________

(mrf)

Inne zapisy autora:

0

ZeZeM
ZeZeM http://tokis.pl/

37 publikacje
17 komentarze
 

 1. Avatar policjant łapówkarz

  a to chvj pierdolony, zdrajca jebany.

  0
 2. Avatar polipid

  Zdrajcy … tylko idiota tego nie widzi.

  0
 3. Avatar im

  To chyba nielegalne?!!!
  Są tu jacyś specjaliści od konstytucji???

  0
 4. Avatar WalDeMar

  Prędzej czy później powstanie coś na kształt IRA, jeżeli nie, to ten skundlały naród nie zasługuje na nic lepszego niż okupacja.

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Pan WalDeMar
   .
   “… ale można także spróbować rozwinąć działalność organizacji o nieznanej dotąd nikomu strukturze i celach. Myślicie, że nie można? No nie wiem, ja próbował nie będę, ale zachęcam. Może się udać. Musicie tylko pamiętać, że organizacja poważna nie może opierać się o takie dyrdymały jak statut czy regulamin.
   Poważna organizacja musi mieć dwie rzeczy przede wszystkim: znak i charyzmat. Jeśli dodatkowo ma jeszcze pieniądze to też dobrze, ale nie jest to moim zdaniem priorytet. Przykład podam z dawnych czasów, ale za to z czasów poważnych, kiedy ludzie interesowali się rzeczami istotnymi, a nie pierdami typu programy w telewizji Republika i przemówieniami Targalskiego.
   .
   Kiedy Anglicy w XIV wieku chcieli żeglować po morzu Śródziemnym i bezpiecznie przepływać przez Gibraltar, żeby sprzedawać swoje produkty w portach na Lazurowym Wybrzeżu, musieli zapłacić Genueńczykom mnóstwo forsy za prawo używania chorągwi z krzyżem św. Jerzego. To był ważny znak, bez tego każdy statek, który minął słupy Heraklesa był zatapiany przez ludzi wynajętych do tego celu. Był zatapiany przez firmę outsourcingową obsługującą handel genueński po prostu.
   .
   Tak działa organizacja poważna, która zajmuje się realizowaniem poważnych celów. Z taką organizacją każdy polityk chętnie porozmawia i będzie słuchał z uwagą co jej przedstawiciele mają do powiedzenia. O tym, by ktoś w czasie tej dyskusji włączył telewizor nie będzie nawet mowy. Z oddali może dobiegać jedynie cichy głos Radia Maryja, ale i to nie jest pewne…” *
   .
   * by– Coryllus.

   0
 5. Avatar Moherowy Berecik

  No to otwarta już droga dla wojsk izraelskich

  0
 6. Kolaboranci

  Polska, staraniem przestępców z PZPR i ich kolaborantów z Solidarności w roku AD 2004 została wepchnięta w struktury Unii Europejskiej, która niczym nie różni się od carskiej Rosji czy Rosji budującej komunizm. Nie różni sie także niczym od hitlerowskich Niemiec okupujących Polskę po zbrojnym zajęciu polskiego terytorium , czy sowieckiej okupacji narzuconej przez armię czerwoną po 1945 roku..

  Wobec obowiązującej formuły Euro-Kołchozu tzw. integrację w sposób demokratyczny narzucono wszystkim pozostałym narodom Europy przez przekupne parlamenty a w niektórych krajach przez referenda aż do skutku

  Komisaryczny system zbudowany przez agresorów czyni UE okupantem niemal wszystkich dotychczas suwerennych krajów kontynentu europejskiego.

  Rzeczywistość taka sprawia, że każdy kto kolwiek współpracuje ze strukturami UE staje się kolaborantem. Na terytoriach Polski kolaborantami są organa państwa polskiego takie jak Parlament, Rząd i Urząd Prezydenta a personalnie kolaborantami są wszyscy posłowie senatorowie Premier i Prezydent RP

  Kolaboranci nie są zobowiązani do szanowania wartości Patriotycznych bo przecież współpracują z okupantem i realizują zadania zlecone przez okupacyjny rząd UE. Kolaboranci także nie muszą przestrzegać prawa okupowanego kraju bo są pod ochronnym parasolem okupanta.

  Prezydent RP Bronisław Komorowski składa nieważne ślubowanie w sposób niezgodny z Konstytucją. Podczas zaprzysiężenia ślubuje Polsce “dobrość”, i nikt nawet nie stara sie tego naprawić. Niezgodne z Konstytucją ślubowanie zatwierdza kolaboracyjny Najwyższy Sąd

  W polskiej Konstytucji zapisano treść prezydenckiej przysięgi:
  “Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem.”

  Bronisław Komorowski przysiągł Polsce : ” dobrość Ojczyzny…” Oczywiście było to przejęzyczenie w znanym już stylu “bronkowym”. Jednakże nie zmienia to faktu, że słowa “dobro” i “dobrość” sporo się od siebie różnią – a w dodatku tego drugiego nawet nie ma w słowniku.

  Nieważne, że przysięga błędna. Ważne, że Prezydent odpowiedni. Odpowiedni Prezydent to Prezydent kolaborujący ze strukturami okupanta. Prezydent od żyrandoli i podpisywania ustaw szczególnie tych które szkodzą Polsce i szkodzą Polakom

  Kolaborant zadeklarował swoim zwierzchnikom przyłączenie nie tylko do chorych struktur UE ale także do planowanej juz cichaczem Federacji Krajów UE, federacji zarażonej gangreną zanim się jeszcze poczęła

  Prezydent publicznie oświadcza , że w Polsce nie będziemy mieć wielkiego kłopotu z zaakceptowaniem Federacyjnej Europy. Dalej twierdzi że mamy zapisane w genach doświadczenie państwa wielonarodowego, wielokulturowego, wielowyznaniowego.

  Oto co się już dzieje a opinia publiczna całej Europy nawet nie jest o tym informowana. “Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso ogłosił – w oficjalnym przemówieniu na forum Parlamentu Europejskiego – plan przekształcenia Unii Europejskiej w federację czyli to, przed czym wielokrotnie przestrzegaliśmy. To co nigdy nie miało się zdarzyć stało się oficjalną polityką unijną.

  Kłamstwem okazały się zapewnienia, że w traktacie lizbońskim nie chodziło o federalizację, że jego celem było jedynie pragmatyczne uporządkowanie współpracy państw. Zwolennicy federalnej, ponadnarodowej Europy konsekwentnie realizują politykę wchłaniania suwerenności państw narodów Europy. Polska opinia publiczna powinna być tego świadoma.

  Federalna Europa to niebezpieczna utopia, zagrażająca nie tylko interesom Polski, ale również współpracy europejskiej. Wzmacnianie kompetencji komisarycznych władz Unii, zależnych od najsilniejszych państw – nie będzie stanowić zachęty do większej solidarności w polityce Unii Europejskiej.

  Federalna Europa to po prostu mniej solidarności europejskiej – bo to mniej partnerskie stosunki między państwami i regionami Europy. Najbardziej aktualnym tego przejawem jest angażowanie uboższych państw Europy środkowej w finansowanie reorganizacji unii walutowej, łączącej znacznie zamożniejsze kraje.

  Dziś establishment Unii Europejskiej chce wykorzystać kryzys finansowy dla wzmocnienia swojej władzy. Uważamy to za cyniczną ucieczkę od odpowiedzialności za błędy popełnione w konstrukcji współpracy europejskiej. Ale jednocześnie próba ta stanowi przestrogę: każdy kolejny kryzys będzie w przyszłości wykorzystywany do zmniejszania kompetencji państw narodowych.

  Dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnych starań by zapobiec realizacji tych planów. Polska polityka europejska powinna zdecydowanie odrzucać federalizm, promując rzeczywistą solidarność europejską: wspieranie wszystkich przedsięwzięć służących wspólnemu dobru narodów Europy, jak również wzajemnego wspierania swoich interesów narodowych – czego testem zawsze powinien być szacunek dla wartości i interesów swojego kraju – swojej Ojczyzny.

  Niepodległe Państwo Polskie jest nie tylko wielką wartością moralną, największym darem Opatrzności dla naszego pokolenia. Państwo narodowe to jedyna forma podmiotowego wpływu na naszą przyszłość, kontroli naszego zbiorowego losu, ale również – naszego efektywnego udziału we współpracy europejskiej. Nie ma innego sposobu wpływania przez ogół Polaków na sprawy Europy – jak poprzez suwerenne Państwo. Broniąc jego suwerennej władzy – bronimy naszego miejsca w Europie.”

  Inny rodzaj kolaboranta to Donald Tusk, który zapowiedział , że rusza w Polskę i jego reżimowy rząd. Namiestnik Tusk zapowiedział że będzie w każdym miasteczku, w każdej wiosce. Nowinę taką oznajmił Polakom po powrocie z Brukseli, gdzie odniósł kolosalny “sukces”.

  Polska dołoży się do bankrutujących banków. Było juz groźnie i o mały włos bankrutujący bankierzy nie wzięli by polskich pieniędzy od Polaków ale brukselski namiestnik na Polskę w końcu bankierów uprosił i wezmą te pieniądze…

  Bardzo trafnie sytuację ocenił Jan Pietrzak.

  ” A jeśli jakiś podczas tych wizyt niepokorny obywatel zapyta Donalda: “jak żyć panie premierze”. Premier odpowie prawdę, zgodnie z założeniami PO: – “Krótko”.

  Kolejny kolaborant Rostowski obmyślił taki ekonomiczny trik zwany roboczo “emerytura 67” a Tusk to zaklepał. Każdy będzie żył dokładnie 1 dzień po skończeniu 67 lat. Jakie będą oszczędności. Jak Polska będzie rosła w siłę, a kolaborantom będzie sie żyło jeszcze dostatniej .

  Tusk stworzył rząd nieudaczników, ministrów nie znających problematyki swoich ministerstw.

  W TVN-wsi dwie twarze tłumaczyły się z kolejnego sukcesu, tym razem na arenie międzynarodowej a mianowicie z wyjazdu 4 czerwca do Chin gdzie po masakrze studentów dokonanej przez komunistyczny reżim nikt w całym cywilizowanym świecie nie jeździ z oficjalnymi wizytami państwowymi.

  Te dwie twarze to prezes Rady Ministrów ukochany ojczym narodu Donald Tusk oraz była ministra zdrowotności, autorka reformy zdrowotnej łupiącej coraz biedniejszych Polaków, wdrażanej przez kolaboranta kolaborantów Bartka Arłukowicza

  Kolaborancka działalność namiestniczych i reżimowych rządów III RP doprowadziła do tego że dwa do trzech milionów Polaków wyemigrowało ze swojej Ojczyzny za chlebem. Miliony, młodych, zdolnych, pracowitych i odważnych.

  Tam rodzą dzieci, które nie mają na imię Staś czy Jaś, a Ethan, albo Mike. Oni nie wrócą, niczego w tym kraju nie wybudują, nie kupią chleba, mąki butów, choinki, działki, domu, samochodu, mebli i miliona innych rzeczy. Nie zapłacą tutaj podatków. Ich dzieci nie pójdą do szkoły w swojej Polsce. Ukończą zagraniczne uniwersytety i będą Anglikami, Irlandczykami, Niemcami, Norwegami z polskim pochodzeniem ….

  Żal mi Polski, żal mi tych Emigrantów skazanych przez rodzimych kolaborantów na tułacze życie na obczyźnie. Żal tym bardziej, że polska ziemia mogła dać im to wszystko, czego szukają sprzątając cudze kąty. Bo Polska to kraj miodem i mlekiem płynący, kraj piękny i bogaty, tylko z obrożą na szyi, obrożą założoną przez kolaborantów , którzy sprzedali by i własna Matkę, za parę Euro i stołek w Brukseli.

  Prawie milion darmozjadów za urzędniczymi biurkami, morduje i utrudnia każdą inicjatywę. Sądy na telefon, Nepotyzm, Kolesiostwo na każdym szczeblu i kroku, niewyobrażalna wprost Korupcja i zero odpowiedzialności za cokolwiek.

  To jest ta Polska, Polska PO PSL SLD UB WSI całej magdalenkowej hałastry i kolaborantów wzmacnianych immunitetami. Miliony przepisów, danin, podatków kar, formularzy, mandatów. Wszyscy Oni żerują na naszej pracy. Larwy pasione naszą krwawicą.

  Marzy mi się , że kiedyś kolaboranci poniosą należną im karę, a nasi rodacy, nasi bracia i siostry wrócą do swojej ojczyzny która po raz kolejny podniesie się dumnie z kolan. Wrócą nie dlatego , że będą zmuszeni, ale dlatego, że Polska jest ich ukochaną Ojczyzną , i najlepsza Matką.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217