Globalnie i Lokalnie
Like

KOD, Kukiz, PiS, PO będą nam wybierać kobiety i żony

05/05/2016
855 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
KOD, Kukiz, PiS, PO będą nam wybierać kobiety i żony

Nowa  ustawa  dla  wszystkich,  Panów w Polsce   lub    popisowa   ustawka   w  Polsce  już   działa. Czy to jest możliwe? Media    popisowe,   wraz   z mediami    z   Niemiec   w Polsce,  straszą   przez cały  czas  przed Rosją. Politycy   straszą i ostrzegają.Proszą   nawet    wyborców  o   zrozumienie i   akceptację dla   ich   polityki.

Znowu,znany  dobrotliwy Pan Waszczykowski  ostrzegł świat przed zagrożeniem ze strony Rosji.

0


Pan Waszczykowski  jak i  Pan Obama,  niestety są   blokowani   przez   własne wywiady i specjalistów  na temat   prawdziwego ,wyjątkowego  zagrożenia z Rosji. To nie są głowice atomowe czy broń biologiczna w Rosji, szanowne Panie i Panowie.Zagrożeniem wg Ministra to   są nawet  setki   tysięcy  zdyscyplinowanych, niebezpiecznych dla populacji w EU ,w Polsce,w USA. wyjątkowo pięknych  rosyjskich   agentek.Rozumiem,że to jest bardzo trudny temat a grożenie przez cały czas  Rosją jest modne dlatego Panów z polityki,  Panów z Polski , z EU, z  USA zapraszam na portale matrymonialne.

 

Tam są nawet dane tych z temperamentem  agentek, które  niech   nam    panują.Rozumiem że Popisowy system w Polsce będzie nam Panom wybierać kobiety,   żony,  kochanki,  przyjaciółki a Panie z Rosji mają być zabronione przez system w Polsce 2016.
Makabryczna wizja?

 

Poinformuję matkę moich dzieci aby nie przyjezdzała do Polski (partnerka) gdyż będzie traktowana jako niebezpieczna z Rosji,  zagrażająca    polskiej    administracji,  agentka    która nie ma  ochoty  być aresztowana….w Polsce.Przecież Pan Minister  zna  się   na kobietach  a  przyjazd    takich agentek,  wzbudził    by   zachwyt    u   Panów  ale  nie u  Pana  Ministra, który ma   prawo  również   lubić   Panów.

P.S.Do umiarkowanych  krytyków.

Gra   polityczna w Polsce przeciw Rosji , może być również legendą i  alibi   dla   przeszłości   polityków w Polsce, którzy  żyli  w PRL  i   byli  aktywni  w SD,  PZPR i  innych organizacjach   czuwających  nad zyskami  z  taniej   produkcji   dla eksportu.

Nie tylko do CCCP.Całe szczęście,że  ten  wpis  jest  w kategorii   kabaretu i  humoru.

Dlaczego taki tytuł?

 

Wrogie nastawienie administracji w Polsce,  do Rosji   i    do   Rosjan jest szkodliwą dla gospodarki   państwa polityką.

Zacytuję na koniec:

Poseł Stanisław Pięta (PiS) w jednym z wywiadów dla katolickich mediów (fronda.pl) mówił: „żadna umowa z Rosją nie jest warta więcej niż papier, na którym została sporządzona. Rosjanie nigdy nie szanowali i nie szanują nadal danego słowa, to jest fundamentem ich antykultury politycznej”, „Rosja bez ujarzmiania sąsiadów, gnębienia ludzi, podporządkowania sobie opornych po prostu nie może istnieć”. „Ruski agencie, załatwimy cię!”, deklarował swego czasu z trybuny sejmowej Zygmuntowi Wrzodakowi, posłowi LPR, Jarosław Kaczyński.

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816