Bez kategorii
Like

KNAJACTWO PLATFORMY – PARTII MARGINESU SPOŁECZNEGO I AGENTURY

01/02/2011
22 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minute czytania
no-cover

Skoro na żelazny elektorat PO składają się – poza (jak to określa Michałkiewicz) "porządnymi bezideowymi karierowiczami" – dawni esbecy, kapusie, postkomuniści, panowie z WSI, sowiecka agentura poutykana w administracji, energetyce, sądownictwie, mediach i gdzie się da, alfonsi i inny margines społeczny, feministki, pederaści, lesbijki, sataniści, ateiści, no i oczywiście więźniowie – to jaką niby moralnośc ma wyznawać to towarzystwo?   Jakim cudem mieliby oni głosować na kogoś innego niż na swojaka? Niestety, w  niektórych – wydawałoby się przyzwoitych Polakach – też  udało się zaszczepić coś, co nazwałabym moralnością knajacką. Dowód na powyższe zaraz przedstawię. Tuż po 10 kwietnia pożarłam się ze znajomym, który mi napisał, że nawet jeśli mam rację i to był zamach, to pasażerowie sami się o to […]Skoro na żelazny elektorat PO składają się – poza (jak to określa Michałkiewicz) "porządnymi bezideowymi karierowiczami" – dawni esbecy, kapusie, postkomuniści, panowie z WSI, sowiecka agentura poutykana w administracji, energetyce, sądownictwie, mediach i gdzie się da, alfonsi i inny margines społeczny, feministki, pederaści, lesbijki, sataniści, ateiści, no i oczywiście więźniowie –
to jaką niby moralnośc ma wyznawać to towarzystwo?  

Jakim cudem mieliby oni głosować na kogoś innego niż na swojaka?

Niestety, w  niektórych – wydawałoby się przyzwoitych Polakach – też  udało się zaszczepić coś, co nazwałabym moralnością knajacką.

Dowód na powyższe zaraz przedstawię.

Tuż po 10 kwietnia pożarłam się ze znajomym, który mi napisał, że nawet jeśli mam rację i to był zamach, to pasażerowie sami się o to prosili.Bo trzeba być frajerem, żeby wsiadać do ruskiego samolotu i lecieć do Rosji wiedząc doskonale jak Ruscy są na nas cięci za Gruzję, za jagiellońskie idee, za samo istnienie!

Zresztą i przy ocenie pomniejszych nieszczęść ileż razy usłyszałam:

– Sam się prosił, żeby go okraść, bo po co se kupił taki samochód?

-Przecież sami się prosili, żeby ich  oszukać…

I to jest dowód na to, że  żelazny elektorat  posiłkując się mediami doprowadził do przewrotu.  Obalił moralnośc chrześcijańską, a na jej miejsce wstawił moralność knajacką.

 

I w ten chytry sposób    nagle poczuł się w prawie traktowac społeczeństwo jak  rzezimieszek w tramwaju traktuje zgromadzonych tam pasażerów

Przecież nikt nam nie bronił  też się poduczyć doliniarstwa i dołączyć do zacnego grona.

Przecież sami sobie jesteśmy winni, żeśmy wybrali  PIS, tę ostoję bezsensownej, zacofanej, katolickiej polskości, tych frajerów do oskubania i zarżnięcia  – z którymi  mają moralne prawo ostatecznie się rozprawić. 

Oni, przedstawiciele właściwej strony mocy.

 

Inne zapisy autora:

sigma

188 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217