Bez kategorii
Like

Kluzik przeprasza!

05/04/2011
315 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Pani Kluzik postanowiła przeprosić Polaków, którzy przez nią głosowali na Jarosława Kaczyńskiego.

0


 Przyznaję, że ja też głosowałem na Jarosława tylko dlatego, że zachęcała do tego pani Kluzik, Pełzający Ornitolog Migaloman i Śliczny Poncyliusz z kwiatkiem w zębach. Inaczej ani przez myśl by mi to nie przeszło. Uwierzyłem, że Jarosław to hippies, a on pozostał sobą, takim, jakim go wszyscy znaliśmy i podziwialiśmy od lat.  Na tym polegało oszustwo, na które się wszycy nabrali i dlatego nań głosowali. Oszukali mnie. Po prostu oszukali.

W życiu Jarosław nie wyszedłby poza 5%, gdyby nie Kluzik. Nawet Nowak  to docenił i wręczył jej bukiet kwiatów w niedzielę wyborczą. Ciekawe, za co, może za przerżnięcie wyborów z człowiekiem dysfunkcjonalnym intelektualnie? Osiągniecie nie byle jakie! Każdy kolejny dzień tej Prezydętury Chrabiego Cherbu Red Bul utwierdza nas w podziwie wobec osiągniecia Pani Kluzik.

I to osiągniecie było oszustwem, za co teraz przeprasza.

 Nie to, co teraz, teraz mówia prawdę, jak na przykład na spotkaniu Ślicznego Poncyliusza  z UPR, gdzie szczerze powiedział, ze nie mają programu, ale będą mieli, jak się zorientują , kto będzie ich przyszłym koalicjantem, to się dostosują i coś tam szybko napiszą, choć w sumie po co, skoro wiadomo, że koalicjant będzie silniejszy, więc po prostu poprą jego program i już. Na razie nie wiedzą, więc zabijają czas obsikiwaniem nogawek prezesa Kaczyńskiego, nawoływaniem do jego ustąpienia, przeproszenia Polaków za wszystko, oraz oglądaniem się, czy Monika Olejnik z Kuźniarem to widzą i doceniają.

Cóż, czego, jak czego, ale tupetu to banda pajaców ma w nadmiarze, w przeciwieństwie do honoru. Tu muszę przyznać, choć nie przychodzi mi to łatwo, że taki, na przykład Palikot, pomimo, że jest wyjątkową kanalią, to jednak jak powiedział, ze zrezygnuje z mandatu, to zrezygnował. Co prawda z wielkim ociąganiem i wynajdywaniem tysięcznych powodów , by to opóźniać, ale jednak zrezygnował. A ten żałosny kabarecik też jak zapowiedział, że honorowe zobowiązanie ma w dupie, tak i je tam konsekwentnie trzyma i mandatów nie oddaje. No, w sumie Ludwik Dorn też tak zrobił, więc są w dobrym towarzystwie.

Według mnie, jak ktoś dobrowolnie podpisuje takie zobowiązanie, do czego wszak nikt ich nie zmuszał, za złamanie którego nie grozi wszak żadna kara, ani grzywna, poza utratą tak zwanych sprzed wojny zdolności honorowych, czyli czci, szacunku i honoru i nawet przez sekundę nie zamierza się z tego wywiązać, a wręcz jest to powodem obśmiewania naiwności i staromodnej prostolinijności Prezesa, który myślał, że, muahahaha, PJoNki kierują się czymś tak idiotycznym, jak honor, to nawet napluć na kogos takiego nie warto.

Być moralnie poniżej Palikota, czy jest większe upodlenie? I to dobrowolne! Szkoda, ze w czasie tych wszystkich wizyt u Palikota w domu, o którym ten z niewątpliwa uciechą rozpowiada, ku bezsilnej konfuzji Kluzikowców ( oj, trafił się wam dyskretny współspiskowiec, tylko pogratulować!), nie nauczył was paru rzeczy, w każdym razie nauczył nie tych, co trzeba. Nawet od Palikota można się czegos pożytecznego nauczyć, nie tylko cynizmu i sukinsyństwa. No, ale , wasz wybór, Kluziko-  Migalomany.

W sumie, nawet się zgadzam z ich decyzją podjętą kilka dni temu, żeby spróbować jeszcze raz jakos zaistnieć na scenie atakując Kaczyńskiego, to jest decyzja całkowicie racjonalna. Jedyny elektorat, w którym mogą jakos zapunktować i zebrać te 1-2%, to lemingi już zawiedzione PO, a jeszcze nienawidzące PiS. Muszą im więc pokazać, ze oni też nienawidzą PiS i to , ho, ho, jeszcze bardziej , niż ktokolwiek inny!

Elektorat pisowski jest dla nich stracony jednoznacznie i nieodwołalnie, bo, co by o nas, pisowcach nie mówić, pamięć to my mamy dobrą. Skurwysyństwa nie zapominamy przez lata. Przez dziesieciolecia. Jakby trzeba było robic z nimi koalicję na jesieni, to trudno, zrobi się, choć z niesmakiem. W Szwecji korzystanie z prostytucji jest czynem karalnym, w Polsce jeszcze nie. Chwalic może nie ma się czym, ale paragrafu na to nie ma. Co najwyżej za stręczycielstwo, ale tym niech się już martwią szefowie Kluzikowców. Ale oni, to akurat będą mieli po tych wyborach  poważniejsze zmartwienia i też poważniejsze paragrafy im grożą.

http://seawolf.nowyekran.pl/

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/users/seawolf/

http://seawolf.salon24.pl/

 P.S. znalezione na stronie RAŚ

Inne zapisy autora:

0

Seawolf

Dziennik Pokladowy Seawolfa, kapitana , oszoloma, jaskiniowgo antykomucha

151 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758