Bez kategorii
Like

Kłamstwu smoleńskiemu obcięto krótkie nóżki

11/04/2012
349 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Wersja oficjalna przebiegu tragedii smoleńskiej czyli ten wielki statek kłamstwa smoleńskiego tonie

0


 Wywiad na gorąco ze Stefanem Hamburą:

 

Panie Mecenasie, spotykamy pana dość późno, po godzinie 21.00 na Krakowskim Przedmieściu. Wielu tu obecnych zadaje sobie wciąż pytanie co naprawdę zdarzyło się 10 kwietnia 2010 roku. Wersja oficjalna, to już wiadomo, nie jest chyba wiele warta?

Mecenas Stefan Hambura, prawnik prowadzący kancelarię prawną w Niemczech: Wersja oficjalna przebiegu tragedii smoleńskiej czyli tak naprawdę ten wielki statek kłamstwa smoleńskiego tonie. I już pierwsze osoby, czując co się zbliża, się z jego pokładu ewakuowały. Jak np. minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, który był w katedrze polowej Wojska Polskiego na mszy ku czci generała Błasika. A przecież pamięć tego generała była tak przez MON niszczona. Kolejną osobą ewakuującą się jest minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, nagle ogłaszający, że powrót wraku zależy od premiera, a za chwilę prezydenta Rosji Putina.

 

 

Czyli mamy przerzucanie odpowiedzialności na innych?

Raczej nazwałbym to szykowaniem sobie szalup ratunkowych. Budowanie alibi, by móc powiedzieć kiedyś, że oni też domagali się prawdy, że nie byli wśród twórców tego kłamstwa.

 

Dowiemy się kiedyś pełnej prawdy?

Tak. Już widać światło w tunelu.

 

Tymczasem jednak na posiedzeniach rządu toczą się dyskusje o tym czy dopuścić do śledztwa patologa z USA do sekcji zwłok. A przecież prokuratura miała być niezależna. Jak pan ocenia to jako prawnik?

Dziś w "Uważam Rze" jest ciekawy i ważny wywiad z byłym premierem, prawnikiem Janem Olszewskim, doświadczonym adwokatem  w sprawach kryminalno-politycznych. Mówi w nim o parodii śledztwa. Podzielam jego zdanie.

 

Przyjechał pan panie mecenasie specjalnie na obchody drugiej rocznicy tragedii smoleńskiej?

Tak, przyjechałem by być tu z moimi rodakami, by pokazać, że jestem z nimi jak tylko mogę.

 

Z oddali udaje się wszystko śledzić?

Internet, w tym wPolityce.pl, to silna strona oddolnego ruchu obywatelskiego. A sądzę, że i inne, przynajmniej niektóre, media będą musiały otworzyć się na prawdę.

rozm. kruk

http://wpolityce.pl/wydarzenia/26400-nasz-wywiad-mecenas-hambura-wersja-oficjalna-przebiegu-tragedii-smolenskiej-czyli-ten-wielki-statek-klamstwa-smolenskiego-tonie

Smoleński "Titanic" rosyjskich łgarstw i maskirowek uderzył w ajsberg polskiego patriotyzmu! Nareszcie!

 

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758