Bez kategorii
Like

Kłamstwo ma tuskie nogi

09/07/2012
197 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Rozkoszny Donald (polskość to nienormalność) Tusk był sobie powiedział, że o zamiarze wyjazdu prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Katynia dowiedział się po zaproszeniu przez Putina.

0


 

Zapewne twórca Maciedoni wychodził z założenia, że Lech Kaczyński wybierze się w 70. rocznicę rosyjskiego* ludobójstwa do Biłgoraju na degustację wódek w znanej bimbrowni. A tak naprawdę wziął udział w starannie przygotowanej prowokacji katyńskiej, o czym pisze na blogu

Marcin Mastalerek

wskazując na jej zakończenie – katastrofę smoleńską.  Ma rację polityk PiS pisząc, że od tej kompromitującej prawdy Tusk się już nigdy nie uwolni. Teraz gra toczy się dalej, a jej celem jest implementacja kłamstwa smoleńskiego. I utrzymanie się u władzy. Za każdą cenę.

* dla kremloprawicy to Żydzi  odpowiadają za tę zbrodnię

Post scriptum:o prowokacji, mającej na celu eliminację prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w równym stopniu znienawidzonego przez Putina, co i Tuska, pisałem w styczniu i w lutym 2010 roku. Rosjanie chcieli ukazać ludobójstwo katyńskie jako drobny epizod zbrodni stalinizmu, której pierwszymi ofiarami byli Rosjanie (jak uważa zresztą i w Polsce klemloprawica). Lech Kaczyński byłby (i) w tym zawadą.

Rosyjskie media wykorzystały spotkanie Tusk-Putin do rewizji historii. Oficjalnie donosiły, że Tusk przyjechał do Katynia, by oddać hołd pomordowanym przez bolszewików Rosjan i wziąć udział w położeniu kamienia węgielnego pod budowę imperialnej cerkwi w Katyniu (Kaczyński nie poszedłby na taki numer.) Nie znaczy to oczywiście, że Tusk będzie forsował teraz budowę kościoła-pomnika w Auschwitz.

Do Przyjaciół Moskali, 24.01.2010

http://blog.onet.pl/admin_pisz.html?postId=399026002

Prowokacja katyńska, 07.02.2010

http://blog.onet.pl/admin_pisz.html?postId=400041587

70 trudnych lat, 10.02.2010

http://blog.onet.pl/admin_pisz.html?postId=400233734

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Jan Bogatko

polityka dla zaawansowanych

523 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217