WARTOŚCI
Like

KŁAMSTWO ŁUKASZA ROMANA I JEGO PAPIEŻA na temat TRÓJCY!

13/01/2013
800 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Papież Jan Paweł II, sugeruje Czytelnikowi, że powołuje się na mowę Apostoła Pawła, a jednocześnie dopisuje do słów Apostoła, fragment, który z Apostolskich ust nigdy nie wyszedł.

0


 

 

Ostatnio Łukasz Roman dał mi bana. Nie, żebym narzekał, lub miał do Niego o to pretensję. Co to, to nie!

Ban jest częścią blogerskiego życia, no i Łukasz Roman ma prawo. Jednak mieć prawo do pewnych posunięć, a mieć rację, to mogą być czasami dwie różne sprawy!

 –

Zatem Łukasz R., którego mottem bloga są słowa, „podstawowym dążeniem człowieka jest dążenie do BOGA, Który objawił się w JEZUSIE CHRYSTUSIE„, wziął się i zabrał, za rozpatrywanie katolickiego Katechizmu. Nie Biblii, tylko ludzkiego, wyimaginowanego pustosłowia.

Zatem owe Jego motto, nijak ma się do prawdziwych zamierzeń wyżej wymienionego blogera, ale co tam, ma prawo.

Jednak nie ma racji!

http://pokolenieapokalipsy.nowyekran.pl/post/85444,z-lekcji-katechizmu-9-bog-ojciec-i-trojca-swieta

Powyżej Czytelniku umieściłem link, pod którym Łukasz R. wrzucił jeden ze swoich artykułów. Nosi on tytuł: „Z lekcji Katechizmu – 9 – BÓG – OJCIEC i TRÓJCA ŚWIĘTA„.

 –

Na dowód istniejącej ponoć w Biblii nauce o trójcy, autor przytacza słowa znanego skądinąd na świecie,  papieża JPII.

Po tym krótkim wstępie, przejdę bezpośrednio do moich wynurzeń, które jeszcze nie tak dawno widniały pod jego artem.

@AUTOR

 KŁAMLIWA NAUKA NR 258 Z KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!

Cześć!

 –

By udowodnić, że nauka o TRÓJCY pokrywa się z Nauką Nowego Testamentu, papież Jan Paweł II dopuścił się fałszerstwa i owe fałszerstwo zamieścił w Katechizmie Kościoła Katolickiego.

Podałeś naukę nr 258, która ma być dowodem na to, że papieże i biskupi mówiąc o Trójcy, powołują się bezpośrednio na zapis Biblijny.

 –

Cytuję przytoczone przez Ciebie słowa:

 –

„W ten sposób Kościół, POWOŁUJĄC SIĘ NA NOWY TESTAMENT80 , wyznaje: „Jeden jest Bóg i Ojciec, od którego wszystko pochodzi; jeden Pan Jezus Chrystus, dla którego jest wszystko;  JEDEN DUCH ŚWIĘTY, W KTÓRYM JEST WSZYSTKO„.

 –

http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkI-2-1.htm

 –

Powyższy fragment jest kłamstwem!

 –

Papież Jan Paweł II, sugeruje Czytelnikowi, że powołuje się na mowę Apostoła Pawła, a jednocześnie dopisuje do słów Apostoła, fragment, który z Apostolskich ust nigdy nie wyszedł.

APOSTOŁ PAWEŁ:

 –

„(6) dla nas istnieje tylko JEDEN BÓG, OJCIEC, od którego wszystko pochodzi i dla którego my istniejemy, ORAZ JEDEN PAN, JEZUS CHRYSTUS, przez którego wszystko się stało i dzięki któremu także my jesteśmy„.

 –

1 List do Koryntian 8:6

http://www.biblia.info.pl/biblia.php

 –

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II:JEDEN JEST BÓG I OJCIEC, od którego wszystko pochodzi; JEDEN PAN JEZUS CHRYSTUS, dla którego jest wszystko;  JEDEN DUCH ŚWIĘTY, w którym jest wszystko”.

 –

Apostoł Paweł, natchniony Bożym Duchem, głosi, że dla człowieka wierzącego, istnieje tylko Postać Boga Ojca i Postać Bożego Syna.

 

Papież oszukał łatwowiernego katolickiego Czytelnika, mówiąc, że oprócz Boga Ojca i Jego Syna, ludzie posiadają także trzecią osobę przebywającą w Niebie – Boga Ducha Świętego.

 –

W ten oto sposób, nauka o trójcy została „udowodniona„.

 *

I to już koniec mojego artykułu:

Podsumujmy:

Papież Jan Paweł II i Łukasz Roman, uważają, że „ dla nas istnieje tylko Jeden BÓG, OJCIEC, Jeden PAN JEZUS CHRYSTUS i Jeden DUCH ŚWIĘTY„ – czyli TRÓJCA!

Apostoł Paweł natchniony Bożym Duchem  zaprzecza papieżowi, oraz Łukaszowi R. i głosi, że dla człowieka wierzącego istnieje tylko JEDEN BÓG, OJCIEC, ORAZ JEDEN PAN, JEZUS CHRYSTUS.

Powtórzę: TYLKO JEDEN BÓG OJCIEC,  oraz JEDEN PAN, JEZUS CHRYSTUS!

0

57KerenOr http://57kerenor.blogspot.com/

-------------------------------------------------------------------------- NUDA VERITAS (Naga Prawda)! Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi kłamstwa, prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. Znajdziesz mnie również pod adresem: http://57kerenor.nowyekran.net/

130 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758