HYDE PARK
Like

Kłamstwo homoseksualisty

20/03/2014
1142 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Pewien angielski homoseksualista zamieścił swoje zdjęcie, na którym widać że został pobity. Jak twierdził poszkodowany padł ofiarą”homofobicznego” ataku. Jego wpis udostępniło 180 tys. osób. Poszkodowany zamieścił wpis: “To jest moja twarz po ataku homofobicznym: straciłem cztery zęby, nie wypadły wprawdzie, ale głęboko w moich dziąsłach i policzkach… moja twarz jest pokancerowana, obydwa moje kolana z poważnymi obrażeniami tak, że ledwo chodzę… Jaki był ich motyw? Moja pier…a homoseksualna orientacja” Brytyjczyk zgłosił sprawę na policję, a ta od  rozpoczęła śledztwo. Media prawie zrobiły z niego celebrytę, opuchniętego i który nie może chodzić bo ma pozdzierane kolana. Policja bardzo szybko dotarła do nagrania z monitoringu. Okazało się bardzo szybko że ów “ofiara homofobicznego ataku”, wychodząc z klubu dla gejów po prostu się […]

0


Pewien angielski homoseksualista zamieścił swoje zdjęcie, na którym widać że został pobity. Jak twierdził poszkodowany padł ofiarą”homofobicznego” ataku. Jego wpis udostępniło 180 tys. osób.

RichardKPoszkodowany zamieścił wpis: “To jest moja twarz po ataku homofobicznym: straciłem cztery zęby, nie wypadły wprawdzie, ale głęboko w moich dziąsłach i policzkach… moja twarz jest pokancerowana, obydwa moje kolana z poważnymi obrażeniami tak, że ledwo chodzę… Jaki był ich motyw? Moja pier…a homoseksualna orientacja”

Brytyjczyk zgłosił sprawę na policję, a ta od  rozpoczęła śledztwo. Media prawie zrobiły z niego celebrytę, opuchniętego i który nie może chodzić bo ma pozdzierane kolana.

Policja bardzo szybko dotarła do nagrania z monitoringu. Okazało się bardzo szybko że ów “ofiara homofobicznego ataku”, wychodząc z klubu dla gejów po prostu się potknęła i upadła na chodnik…ze skutkami nie tylko opisanymi wyżej, ale chyba także z problemami z pamięcią.

 

źródło: dailymail.co.uk

Inne zapisy autora:

0

gizmo
gizmo

Emigrant w UK. Obserwator polityki. Nie znoszę lewactwa i PO.

3 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758