Komentarze dnia
Like

” KIM !..nie daj się prosić !

12/04/2013
752 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Masz 4 rakiety..to JEDNĄ odpal dzisiaj !.. Przecież zostanie CI…jeszcze TRZY !!! Tylko pamiętaj , żebyś nie SPUDŁOWAŁ !!! Dziadek by CI tego nie wybaczył… ….Od paru tygodni jeden człowiek trzyma w napięciu nerwowym cały cywilizowany świat , rynki finansowe największych potęg ekonomicznych naszego globu , z kryzysowej kieszeni możnych upłynniają się środki wystarczające na załatanie dziur finansowych nie jednej gospodarki kraju dotkniętego recesją… a MY jak ziutki czekamy… Na co ?… Na urodziny dziadka !.. Na to czy wystrzeli w urodziny , czy nadal będzie groził , że JUTRO ! Mocny ten rozwinięty świat… bardzo mocny… Zaczynam wierzyć , że może ot to chodzi… On NAM grozi , MY szybko dozbrajamy armie , oczywiście nowe uzbrojenie , nowe zamówienia […]

0


Masz 4 rakiety..to JEDNĄ odpal dzisiaj !..

Przecież zostanie CI…jeszcze TRZY !!!

Tylko pamiętaj , żebyś nie SPUDŁOWAŁ !!!

Dziadek by CI tego nie wybaczył…

….Od paru tygodni jeden człowiek trzyma w napięciu nerwowym cały cywilizowany świat , rynki finansowe największych potęg ekonomicznych naszego globu , z kryzysowej kieszeni możnych upłynniają się środki wystarczające na załatanie dziur finansowych nie jednej gospodarki kraju dotkniętego recesją… a MY jak ziutki czekamy…

Na co ?… Na urodziny dziadka !.. Na to czy wystrzeli w urodziny , czy nadal będzie groził , że JUTRO !

Mocny ten rozwinięty świat… bardzo mocny…

Zaczynam wierzyć , że może ot to chodzi… On NAM grozi , MY szybko dozbrajamy armie , oczywiście nowe uzbrojenie , nowe zamówienia , kasa idzie w „gwizdek” , narody nie pytają o płatne urlopy i opiekę socjalną , bo przecież rząd MUSI się przygotować na odparcie ew. ataku KIMA !!!

Czy ja czegoś nie rozumiem , czy ktoś zwariował !

A może jest to jakiś układ ?… Na ten czas dajemy spokój Iranowi i nuklearnym jego ambicjom a militarcash „trzepiemy” na Koreańskim zagrożeniu !

No bo jeśli od lat pięćdziesięciu wiemy , że północno-koreańska armia ma milion dwieście tys. – karnych do granic absurdu – żołnierzy, że w rezerwie ma jeszcze OSIEM milionów nie mniej nawiedzonych rezerwistów a przemądrzali politycy DZISIAJ zauważyli problem to delikatnie się zapytowywuję : KTO TU JEST IDIOTĄ !..

Nie wiem czy KIM odpali za trzy dni jedną z niewielu posiadanych rakiet , ale wiem , że na półgłówków to już dzisiaj wyszli stratedzy i politycy grupy G-20 i pozostałych wiodących państw..

Coście szanowni panowie robili przez te ostatnie 50 lat..Patrzyliście ze spokojem jak dynastia morduje 3/4 własnego narodu , ciemięży , głodzi , osadza w obozach koncentracyjnych testując na dzieciach i dorosłych wprowadzane przez międzynarodowe koncerny farmaceutyczne leki … Za waszą panowie wiedzą w obozach ŚMIERCI testowano broń chemiczną i biologiczną a WY płaciliście w żywności – głównie dla armii – za przekazane WAM wyniki „badań” !..

I teraz strach WAS obleciał !.. Nie wiecie czym poczęstuje WAS  wódz KIM ?

Jedną z kilku posiadanych rakietek , czy czymś groźniejszym ?… Np: bronią biologiczną czy chemiczną , którą daliście mu do testowania na ludziach !..

Wstyd się przyznać !.. A jednocześnie STRACH !..

W militarnym starciu KIM nie ma najmniejszej  szansy na ugranie czegokolwiek , ale WY panowie politycy macie wielkie szanse stracić twarz i mandat do sprawowania władzy..

Jak zawsze w takich sytuacjach najwięcej stracą ludzie… bardzo wiele ludzi , ale to już tylko statystyka jak mawiał generalissimus  STALIN ….

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758