NEWS
2

Kim jest dziewczyna, którą przytulał znany Doradca Prawny Dawid Kokot ?

14/02/2015
2382 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Kim jest dziewczyna, którą przytulał znany Doradca Prawny Dawid Kokot ?

Prawnik Dawid Kokot  popijał wino w towarzystwie Patrycji Wojnarowskiej! Dziś w Walentynki!! Tak, tak, to ta sama gwaizda, która zasłynęła po tym, jak pokazała się z gołą pupą na czerwonym dywanie. Zdjęcia jej wyjątkowo odważnej kreacji długo było hitem internetu. Wtedy zaistniała w showbiznesie. Wojnarowska ma 22 lata. Skończyła wydział aktorski Szkoły Artystycznej w Krakowie. Na razie zagrała tylko nago w teledysku artysty Martyniana. Częściej pracuje jako modelka, ale marzy jej się kariera piosenkarki. Młodziutka modelka ma słabość do znanych mężczyzn. Była już dziewczyną Michała Koterskiego, a na celebryckiej imprezie zaistniała jako dziewczyna PiKeja (choć raper szybko wyparł się znajomości z Wojnarowską). Teraz najwyraźniej próbuje wypromować się na znajomości ze słynnym prawnikiem . – Po sprawie z jej narzeczonym Danielem […]

0


patrycja_wojnarowska_16641718Prawnik Dawid Kokot  popijał wino w towarzystwie Patrycji Wojnarowskiej! Dziś w Walentynki!! Tak, tak, to ta sama gwaizda, która zasłynęła po tym, jak pokazała się z gołą pupą na czerwonym dywanie. Zdjęcia jej wyjątkowo odważnej kreacji długo było hitem internetu. Wtedy zaistniała w showbiznesie.

Wojnarowska ma 22 lata. Skończyła wydział aktorski Szkoły Artystycznej w Krakowie. Na razie zagrała tylko nago w teledysku artysty Martyniana. Częściej pracuje jako modelka, ale marzy jej się kariera piosenkarki.

Młodziutka modelka ma słabość do znanych mężczyzn. Była już dziewczyną Michała Koterskiego, a na celebryckiej imprezie zaistniała jako dziewczyna PiKeja (choć raper szybko wyparł się znajomości z Wojnarowską).

Teraz najwyraźniej próbuje wypromować się na znajomości ze słynnym prawnikiem . – Po sprawie z jej narzeczonym Danielem Wrocławkiem   Patrycja zaprosiła mnie na lampkę wina – zdradził kulisy ich spotkania Prawnik Dawid Kokot .

Zarzeka się, że było to tylko „robocze spotkanie” i nic nie łączy go z piękną dwudziestolatką. Ciekawe co na to, ukochana prawnika ????

0

Dariusz Wilk

Niezależny redaktor.

15 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758