Bez kategorii
Like

Kilka faktów i kilka wniosków, oraz prognoza

16/11/2011
270 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

wszystko ze strony astral-projection.blog

0


-już 10 listopada ewakuowano większość posłów, senatorów, premiera i prezydenta z Warszawy. Służby specjalne mówiły chcącym zostać w Warszawie, że robią to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Czego się obawiano? Czy Illuminati i ogólnie kompleks jot planowało spalenie Warszawy przez niemieckich neonazistów wspomaganych agenciurami NWO pod nieprawdziwym szyldem "anarchistów"?
-manipulacje medialne. Przyłapałem TVP info na kłamstwie. Kłamano, że w Marszu Niepodległości uczestniczyło kilkadziesiąt ludzi. Tymczasem tylko ze strony patriotów było ich 30.000 – 45.000, co pokazywały zdjęcia, które komentowała agenturalna reporterka (sic!).
W mediach podawano, że zdelegalizowano Marsz Niepodległości, co było kłamstwem. Zrobiono to, by zniechęcić potencjalnych uczestników.
-manipulacje grup chuliganów. Otóż przy marszu, w różnych częściach miasta operowały różne, często związane z policją i służbami specjalnymi grupy chuliganów.
-między Warszawą a Częstochową i w Poznaniu Polscy patrioci skutecznie "zniechęcili" niemiecką antifę do marszu na Warszawę. Rozbite grupki niemieckich (anty)faszystów które zapewne dostały solidny wpierdol, ewakuowały się jak szczury do Berlina.
-strategia policji: policja, mam na myśli pracującą w niej agenturę wpływu, odizolowała od marszu np 300 osób, i przesunięto ich szpalerem policjantów w boczną uliczkę, by ich po cichu spałować. Potem w podobny sposób odizolowali i spałowali np 100 osób, i tak kilka razy. Potem pokazywali to w telewizji.
-wiem, że służby specjalne i policjanci po cywilnemu namierzali i zatrzymywali konkretne osoby. Co się z nimi teraz dzieje?

-spalenie dwóch wozów TVNu i jednego wozu Polsatu to typowe operacje psy-op agentury. Nie zrobili tego patrioci, tylko podstawieni przez spec służby dywersanci – policja w ogóle nie reagowała na kilkunastominutową operację przy największym wozie transmisyjnym TVN. Najpierw kilka minut próbowano przewrócić wóz, potem przez kolejne minuty zajmowano się jego podpaleniem. Czemu policje w ogóle nie reagowała?
-(anty)faszyści byli profesjonalnie przygotowani – widziałem w telewizji, jak policjanci ze szpaleru pozwolili wyjść jednemu zamaskowanemu typowi z gaśnicą i zgasić racę. Czemu policja w ogóle pozwoliła przerwać szpaler? Czy to zgodne z procedurami? Poza tym antifa była zakapturzona, często mieli kominiarki i inne nakrycia uniemożliwiające identyfikację. Pokazywały to nawet migawkami TV
-czemu policja zezwoliła (anty)faszystom zablokować legalny Marsz Niepodległości z góry wyznaczoną, wcześniej, trasą? Czy aby nie jest to nielegalne?
-około 100 niemieckich neonazistów pobiło polską grupę rekonstrukcyjną na Nowym Świecie. Nikt z niemieckich neonazistów nie został ani spałowany ani zatrzymany. Oto mail, jaki otrzymałem od zaufanego informatora:
"Jarku, gdybyś pisał na temat Marszu Niepodległości, to nie zapomnij o prowokacji – tych stu "anarchistów" z Nowego Świata policja nie aresztowała, ale wprowadziła do Marszu jako prowokatorów (gra skojarzeń) – wszystko zostało uzgodnione z Ratuszem, ITI, Kancelarią Premiera i TVP INFO.  Myślę, że teraz zaczną się prawdziwe prześladowania (widziałeś chyba analogię Placu Konstytucji i Placu na Rozdrożu)?". wynika z tego wiele wniosków, ale o tym później.

-więc akcja z antyfaszystami i niemieckimi neonazistami mieniącymi się mianem "antifa", była z góry zaplanowaną operacją psy-op antypolskich służb specjalnych, uzgodnioną naprędce z szefami telewizji informacyjnych.
-nakręcono kilka filmów, jak agenciury pod szyldem "anarchistów" wraz z policją katują / pałują przechodniów bądź pojedynczych uczestników Marszu Niepodległości.
-warszawska policja i delegatura ABW ściągnęła posiłki z wszystkich województw do Warszawy. Czego się obawiano, że przedsięwzięto tak radykalne środki? Czy były to agenciury specjalnie wydelegowane do operacji psy-op i prowokacji?
-prawdziwy anarchista nigdy nie zaatakuje narodowca czy patrioty. To, co obserwowaliśmy w Warszawie to była gigantyczna operacja psy-op realizowana przez spec-służby, policyjnych agenciurów i dywersantów z zagranicy. Wiem, bo ja sam popieram konserwatywny odłam anarchizmu, choć nie w 100% – nie będzie mi żadna ideologie narzucać toku myślenia! Co do pytających: tak, prawdziwy, niemedialny konserwatyzm jest niekoszerny, antydemokratyczny, anarchistyczny i antysyjonistyczny.
-Jak ustalił portal Niezalezna.pl część osób biorących udział w ataku na policję to grupa niemieckich "anarchistów", o których niemieckie służby specjalne piszą, że są zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa niemieckiego.
Z relacji osób znajdujących się na Nowym Świecie wynika, że członkowie niemieckiej antify napadli na członków grup rekonstrukcyjnych i poważnie pobili młodego mężczyznę. źródło: niezalezna.pl/18819-zamieszki-na-nowym-swiecie

Wnioski:
-"operacja antyfaszyzm" realizowana przez polskojęzyczną i międzynarodową agenturę miała za zadanie wywołać odruch psa Pawłowa w społeczeństwie – od dziś każdy narodowiec, patriota, ma już oficjalną łatkę: "faszysta". Podobne zagrywki przeprowadzał Adolf Hitler przed wojną, gdzie również realizowano operacje typu psy-op i również nadawano różne łatki różnym grupom społecznym, wyznaniowym i narodowościowym.
-obecnie polskojęzyczni, faszystowscy ustawodawcy intensywnie pracują nad nowym prawem, które będzie bardzo agresywne i ofensywne wobec uczestników przyszłych demonstracji, już w 2012 roku, gdy zabraknie chleba, wzrośnie 2 – 3 razy rzesza bezdomnych i przykręcą nam śrubę.
-kiedyś iluzja zielonej wyspy na morzu kryzysu pęknie tak łatwo, jak bańka mydlana, gdyż Polska ma 3,8 biliona złotych długu publicznego (dane z lipca 2011). Wtedy dojdzie do fali bankructw, w tym de iure bankructwa ZUSu, które de facto nastąpiło w 2009 roku, cięć socjalnych, cięć rent i emerytur nawet o 75%, fali bezrobocia i masowych demonstracji. Wtedy władza będzie miała wolną rękę w użyciu broni ostrej, w tym maszynowej wobec demonstrantów i ultra nowoczesnych systemów LRAD, zakupionych w 2011 roku przez niektóre komendy policji w celu paraliżowania demonstracji i mordowania ludzi.
-media zrobiły swoje. Manipulacje medialne sprawiły, że w niektórych nieodpornych umysłach pojawił się odruch psa Pawłowa typu: patriota = faszysta, którego trzeba spałować. Spotwarzono nasze Narodowe święto, de facto zabroniono nam jego świętowania – kto będzie ryzykował przyklejenia łatki "faszysty"?

 

ze strony:

http://astral-projection.blog.onet.pl/MARSZ-NIEPODLEGLOSCI-niemieccy,2,ID439599197,n

 

A czy to prawda, że właścicelem onet.pl jest gw?

idzie ocipieć

0

Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758