Bez kategorii
1

KENEROR KONTRATAKUJE CZ.3

18/12/2012
419 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

w Dziale Religie znów rebelia…tym razem Kocie Komando przeszło do kontrataku…

0


 

 

 

 

 

 

-Widzisz Baśka, jak się rozpracowuje katoli ?-mruknął Kot Kener przypalając cygaro-widziałaś jak załatwiłem Circ?- wyraźnie spełniony Kot Kener bujał się w fotelu bujanym.

-Tak, tak, tak- podskakiwała, klaskała w łapki i popiskiwała z podniecenia Kotka Bar-bara – już się nie podniesie…to jest nockaut…świetnie, że się na to odważyłeś Kenerku…w końcu dojrzewałeś do tej decyzji przeszło dwa lata…dobrze, że podjąłeś w końcu tą prawdziwie kocurzą decyzję – szczytując Kotka Bar-bara podeszła do piekarnika ‐ no to może, skrzydełko? 

 

 

-Nie Baśka …jestem tak podjarany, że nie chcę mi się jeść…ale browarka…to i owszem-mruczał kocur zaciągając się cygarem.

-Kener, Kener, Kener ! – wołali z drugiego pomieszczenia Kot von Finow i Kot Grzegorz nr 60 – jesteś zajebisty …śmierć katolom – tańczyli oberka, trzymając się pod ramie.

Wiecie, moi kochani, oni próbowali ją bronić, mówili, że ja atakuję swoją siostrę w wierze, he he he- rechotał Kot Kener- a ja im wiecie, że ona bluźni bo jest katolką i to nawet nie zwykłą katolką …rypnąłem też im tekścik o zbutwiałym ziarnie, he he he – puchnął z dumy Kot Kener.

-Ech …to biedne stworzenia…biedne, nic nie wiedzą, ale jakby tylko trochę uniżyli głowy przede mną …to jestem w stanie im to wybaczyć…ale muszą mnie słuchać, bo tylko ja …JA Kot Kener mam patent na wiarę ! ‐ puchnął z dumy i pychy Kot , który już w tym momencie przypominał nadęty puzon orkiestry strażackiej w Parzymiechach.

-No dobra, koty dość tych kadzideł – powietrze z kota zeszło niczym z balona – teraz dalsza część planu – podszedł do okna założył łapy za siebie i popatrzył w dal.

 

 

-Po miesiącach upokorzeń, teraz jest szansa na zdobycie rządu dusz w Nowym Kurniku, nasz kontratak musi być szybki. Dział Religie zdobyty, teraz pora na dział Katolski, potem przejmujemy Dział Media Watch i zakładamy swoją telewizję Kener TV, potem będziemy drukować Dziennik KenerOr Post , następnie  wypuścimy tygodnik "W Matni"…następnie opanowywujemy dział Społeczeństwo i przerabiamy go na naszą kocią modłę, potem tylko Dział Ekonomia i Prawo i zostanie nam tylko Dział Wojsko – znów spuchnął z podniecenia Kot Kener – potem moi kochani zausznicy, zostanie nam tylko zmiana nazwy z Nowy Kurnik na …Nowy Kotnik…CDN*

 

 

 

 

 

*wszelkie podobieństwa przypadkowe

 

 

/p

margin-bottom: 0cm

nbsp;

/p

Inne zapisy autora:

0

Avatar
trybeus

...czterdziestoletni moher i katol z kosciola torunskiego ...diecezja podhalanska...lowca jehowitów...

82 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758