Nowe Technologie i Medycyna
Like

Każdy rak jest wyleczalny

08/08/2015
811 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Każdy rak jest wyleczalny

Ziemia oraz żywość jest obecnie nasycona wieloma truciznami, nikt nie zastanawia sie nad konsekwencjami. Chemikalia które produkują fabryki i wytórnie artykułów rolniczych przedostały się wszędzie. Te właśnie toksyczne zwiazki mają ogromny wpływ na powstawanie chorób nowotworowych. Radioterapia i chemioterapia które stosuje się od ponad pół wieku w medycynie konwencjonalnej zabijają komórki raka ale równocześnie miliardy zdrowych!!!!

0Grzegorz Michalski

12 min · Edytowany ·

UWAGA— UWAGA—UWAGA–UWAGA–UWAGA–UWAGA!!!!!!
23 amerykańskich weteranów wojennych codziennie popełnia samobójstwo. Nikt się tym nie przejmuje. A CO POWIECIE O MILIONACH CHORYCH NA RAKA W USA I NIE TYLKO, KTÓRZY SĄ ŚWIADOMIE ZABIJANI W SZPITALACH ,,ZGODNIE Z PRAWEM”. — A MOGLIBY CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM JESZCZE DŁUGIE LATA. !!!!!! KAŻDY RAK JEST DO WYLECZENIA !!
CHORUJESZ NA RAKA , CHCESZ BYĆ ZDROWY– WYJEDZ Z USA
Ziemia oraz żywość jest obecnie nasycona wieloma truciznami, nikt nie zastanawia sie nad konsekwencjami. Chemikalia które produkują fabryki i wytórnie artykułów rolniczych przedostały się wszędzie. Te właśnie toksyczne zwiazki mają ogromny wpływ na powstawanie chorób nowotworowych. Radioterapia i chemioterapia które stosuje się od ponad pół wieku w medycynie konwencjonalnej zabijają komórki raka ale równocześnie miliardy zdrowych!!!! SKUTECZNE WYLECZENIE RAKA JEST PRAWDĄ, MÓWIĄ O TYM TYSIĄCE AMERYKANÓW, ALE NIE W USA—— NALEŻY TYLKO WYJECHAĆ POZA GRANICE STANÓW ZJEDNOCZONYCH DO DR. HULDY R, ERNESTO CONTRERASA W MEKSYKU. NIE NAGŁAŚNIA SIĘ TEGO FAKTU GDYŻ UJAWNIENIE PRAWDY TO KATAKLIZM DLA PRZEMYSŁU RARMACEUTYCZNEGO, LEKARZY I CAŁEGO SYSTEMU W USA!!!!!!
To właśnie w Meksyku skutecznie wyleczono 95 % pacjentów z nowotworami w beznadziejnych stanach, gdzie ,,lekarze” leczący medycyną akademicką nie dawali żadnej nadziei!!
Przemysł farmaceutyczny to przemysł nastawiony tylko na zysk i jego generowanie, wyleczenie chorego na raka to cel drugoplanowy!!! TAKIE SĄ ,,PRAWA” RZĄDZĄCE TYM PRZEMYSŁEM– krótko mówiąc jesteś chory to rynkiem zbytu jest Twoje ciało, dopóki dotykają je choroby– my mamy zyski, lekarze prace, funkcjonują szpitale, przychodnie i ,,wszystko gra”. PRAWDZIWE LECZENIE, ZAPOBIEGANIE, USUWANIE PRZYCZYN CZY FAKTYCZNA ELIMINACJA CHORÓB — TO KLĘSKA TEGO PRZEMYSŁU!!!!
Dlatego terapie naturalne , wykorzystywanie mikroelementów nie są patentowane przez co nie przynosza zysków, dlatego sa ignorowane.
MAŁO KTO WIE, ŻE CHEMIOTERAPIA ,,KARIERĘ” ZACZĘŁA JAKO BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH (Rath,Niedzwiecki, 2011b) Chemioterapia powoduje bardzo poważne skutki uboczne ,- uszkadza system immunologiczny, uszkadza serce, płuca,nerki, mózg, wątrobę. Chemioterapia NIE PRZEDŁUŻA ŻYCIA PACJENTÓW KTÓRZY CIERPIĄ NA RAKA SKÓRY, PROSTATY, NEREK, TRZUSTKI I NNYCH. Ci pacjenci którzy cierpią na te odmiany raka i poddaja się chemioterapii – tak samo umierają jak Ci którzy chemii nie przyjmują!!!
PAMIĘTAJCIE, JESTEŚCIE ZABIJANI ZAMIAST LECZENI!!! O CZYM JA MARZĘ, MARZĘ O TYM ABY KAŻDY PACJENT KTÓRY ZNAJDZIE SIĘ W ,,SZPITALU” MÓGŁ SAM WYBRAĆ SOBIE SPSÓB I CZYM CHCE BYĆ LECZONY!
Ps:
Poproście w szpitalu czy to w USA czy Polsce aby podano Wam witaminę C dożylnie!!! Pytanie: który lekarz to potrafi, i jak na to zareaguje????? Dlatego jeśli chcesz żyć, musisz leczyć się poza granicami Stanów Zjednoczonych!!!!!!!
e-mail: gmichalski83@gmail.com
Źródło:


https://www.youtube.com/watch…
www.ukryteterapie.pl czego ci lekarz nie powie.
Pozdrowienia.

 

 

 

0

Grzegorz50 http://www.zolnierzesolidarnosci.com

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.

22 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758