Bez kategorii
Like

Kazanie circ dla posła Kurskiego

23/12/2011
386 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Nie zdołałem nie zareagować na komentarz circ w pierwszym wpisie na blogu posła Jacka Kurskiego. Są granice, których nie powinno się przekraczać, jeżeli ma się zamiar być traktowanym poważnie. Pod żadnym pozorem.

0


 Do circ:

Na ogół nie zaglądam na Pani irytujące wpisy, lecz tym razem nie mogłem nie zauważyć ocen i złośliwości graniczących z nieprzyzwoitością, pod adresem p. posła Kurskiego i jak zwykle… działaczy i liderów PiS. To dlatego na początku swojej obecności na NE napisałem, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z dywersją pod szatą katolicyzmu i nieosiągalnych ideałów. Naraziłem się tym wielu "wszechwiedzącym i kulturalnym", Iecz nadal to mnie zastanawia, czytając takie oto opinie: 

"PIS miał władzę, winien zacząć ją od zrobienia portalu i gazety. Czekaliśmy na to. Wy zaczęliście od walki o telewizje państwową z komunistami.
Jesteście mentalną komuną. Działacie metodami komuny.
Tak sie nie wygrywa.
 
Mogliście nas porwać, czekaliśmy by wam pomóc, toście sie obwarowali przed nami, nieufni jak komuniści, wszędzie węszący wroga, otaczający sie miernotami. Do mediów wysyłaliście ludzi z wadami wymowy, sami mówiliście o pierdołach. Jesteście dla nas niewiarygodni.
 
Kaczyński mógł choćby codzień wygłaszać orędzia do narodu, informować nas, to milczał do nas i prowadził swoje szachowe gry, ”polityczne”. 

Pocałujcie nas w politykę.
 
Z demonami sie nie walczy. Wie to każde dziecko.
 
Buduje sie dobre, jak Orban.
 
Klaus doradzał Kaczyńskiemu by powiedzieć Uni Nie. Toście go nie słuchali.
Jesteście nędznymi dupkami.
 
UFF…  Najłatwiej jest krytykować ludzi aktywnych, dających z siebie wiele dla uzdrowienia chorej Polski, chociaż czasami niezupełnie doskonałych, nie robiąc wiele samemu oprócz wytykania (ze swojej wygodnej kanapy) popełnionych błędów realnych, a częściej wyimaginowanych ze swego punktu widzenia. Ja pierwszy raz usłyszałem o p. Kurskim w czasie oglądania filmu NOCNA ZMIANA. Tylko za to nie wypada nie pamiętać jego zasług, a niegodnym jest obrażanie go. To jest w opinii Varsa – dzikusa z Zachodu.
 
Pomimo tego… życzę zdrowych Świąt.
 
Zdjęcie z filmu NOCNA ZMIANA:   http://hotnews.pl/artpolska-552.html

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816