POLSKA
Like

Katalizowana nihilizmem III wojna światowa

13/06/2014
551 Wyświetlenia
16 Komentarze
12 minute czytania
Katalizowana nihilizmem III wojna światowa

Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy.Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy. 
Jednym z rezultatów tej operacji jest stopniowe „roztapianie się” granicy państwowej z Federacją Rosyjską. Pozbawieni jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz, separatyści przyjęli taktykę opanowywania ukraińskich punktów granicznych, których personel, w obliczu nadchodzącego ataku, umyka najczęściej w cywilnym przebraniu, porzucając sprzęt, broń i umundurowanie. Stanowiska graniczne przechodzą pod kontrolę powstańców, co umożliwia im ewakuację kobiet i dzieci z obszarów walk, oraz uzyskanie nieoficjalnej pomocy od swych rosyjskich rodaków z terenu Federacji.
Proces ten powoduje zmniejszanie się dystansu dzielącego wojska rosyjskie z terenu Federacji od nacierającej w kierunku wschodnim ukraińskiej „gwardii narodowej” wzmocnionej zachodnimi najemnikami i doradcami z NATO. Zetknięcie tych dwu sił będzie zapewne iskrą wywołującą konflikt nuklearny.
Na razie jednak na wschodzie Ukrainy kontynuowane jest ludobójstwo dokonywane przez lotnictwo, artylerię, wojska rakietowe i pancerne, oraz grupy terrorystyczne banderowców wspieranych zachodnimi najemnikami.
Rosyjska telewizja pokazuje te wydarzenia na bieżąco. Przedstawia ataki rakietowe z użyciem zabronionego białego fosforu (nota bene znajdującego się jedynie na wyposażeniu zbrodniczej US Army i bandyckiego Israel Defense Forces[i]), które spowodowały całkowitą likwidację ludności atakowanych wsi pod Słowiańskiem, ostrzał lotniczy cywilnych centrów miast regionu i „odstrzeliwanie” cywilów, jak przysłowiowe kaczki,  przez wprowadzanych do miast snajperów, palenie ludzi żywcem przez grasujące sotnie „prawego sektora” i tym podobne zbrodnie. W dobie rozwiniętej telefonii komórkowej umożliwiającej każdemu natychmiastowe robienie zdjęć i nakręcanie filmów, materiału dokumentalnego niebudzącego żadnej wątpliwości jest pod dostatkiem. Każdego posiadającego sumienie człowieka muszą wstrząsać obrazy konających w kałużach krwi kobiet, czy przerażonych maluchów, ukrywających się w piwnicach przed ostrzałem nazistowskich bandytów;  każdego, za wyjątkiem zachodnich nadludzi i aspirujących do tego towarzystwa polskojęzycznych „europejczyków”.
Obok zmasowanej i totalnie zakłamanej propagandy medialnej, unijną rzeczywistość charakteryzuje jeszcze jedna wspólna cecha- bezmyślna zwierzęca nienawiść do Rosji i Putina. Mieszkająca w Paryżu znana amerykańska pisarka, Diana Johnstone[ii] tak te zjawisko charakteryzuje:
„Media nie wymagają od nas zrozumienia Putina, a jedynie  nienawiści do niego.”
Na polskojęzycznych blogach zjawisko to demonstruje się tym, że „putinożercy” nigdy nie próbują merytorycznej dyskusji ze swymi adwersarzami, a jedynie kierują na nich strumień inwektyw i oskarżeń.   Dyżurujący na każdym blogu agenci wpływu pilnie baczą, czy blogerzy nie podejmą przypadkiem wysiłku samodzielnego myślenia i oceny sytuacji. W przypadku takiego zagrożenia, natychmiast w stosunku do „nieprawomyślnego” autora pada komentarz: „to agent Putina”, lub w zależności od specyfiki danego środowiska internautów, „to komunista”, „to bezbożnik”, „to Żyd”, itd.,itd. Internauci oddychają wtedy z ulgą, nie muszą już myśleć, mogą pluć na autora i wygrażać mu do woli. I być może trudno ich potępiać, w końcu, jeśli wszystkie media jednemu panu służą, wszystkie „elity” są całkowicie zaprzedane, to co ma począć prosty człowiek?
Teoretycznie obywatel IIIRP może mieć oparcie w służącym prawdzie (Bogu) Kościele Katolickim. Niestety Jego pasterzy charakteryzuje mała spostrzegawczość.
W momencie powstania III RP, hierarchowie, tak jak postkomunistyczna nomenklatura, z niezwykłą łatwością przestawili się na „nowe postrzeganie rzeczywistości”, która od momentu „transformacji ustrojowej” mogła być „jedynie słuszna”. 
Tym też należy zapewne tłumaczyć fakt, że nasi duszpasterze nie spostrzegli gigantycznej pauperyzacji społeczeństwa wynikającej z rabunku jego mienia przez zachodnie koncerny. Entuzjastycznie przyklasnęli „integracji europejskiej”, której wynikiem było pozbawienie Polski tak długo oczekiwanej niepodległości. Nie przejmują się masową emigracją Polaków, która stanowiąc formę „miękkiego” ludobójstwa, prowadzi do szybkiej zagłady Narodu.
Dlatego też zapewne „twarde” ludobójstwo mające dziś miejsce na Ukrainie, nie robi na nich żadnego wrażenia. Tak jakby w sąsiadującym z Polską kraju nic znaczącego się nie działo, koncentrują się na rutynowej celebrze i działalności teologicznej.   Przez to, te „książęta” dwu-milenijnego Kościoła wyrosłego na dodatek na wspaniałej kulturze i cywilizacji greko-romańskiej, coraz bardziej upodobniają się do afrykańskich szamanów, którzy ku uciesze Buszmenów w rytualnych podskokach biegają wokół baobabu.
I tak jak biblijni faryzeusze, którzy swój problem wynikający ze sprzeniewierzenia się służbie Bogu, postanowili rozwiązać poprzez próbę zabicia GO, tak współcześni ich naśladowcy, tytułami świętych pragną zagwarantować sobie, to że Boża Sprawiedliwość nie będzie kwestionowała „jedynie słusznych i nie podlegających dyskusji” decyzji, które podejmują.
Narastający obecnie globalny konflikt, zmusi ich jednak nie za długo do jasnego opowiedzenia się po stronie Dobra lub Zła.
Ostatnio, Rosyjska Cerkiew Prawosławna, oficjalnie zwróciła się do Stolicy Apostolskiej z prośbą o wpłynięcie na grekokatolicki kościół unicki, by nie wspierał on aktywnie odradzającego się ruchu banderowskiego i by nie współpracował jawnie z amerykańskim reżimem w Białym Domu. Omówione to było szczegółowo w wywiadzie oficjalnego rzecznika Cerkwi dla Al.-Jazeery.  W odpowiedzi, strona watykańska nie zaprzeczyła swej wiedzy na temat przytoczonych faktów, a jedynie stwierdziła, że nie ma wpływu na działania grekokatolików. Wydawałoby się, że jeśli Watykan nie ma wpływu na kościół banderowców, to przynajmniej powinien przestać go firmować swym autorytetem, ale jak na razie na to się nie zanosi.
W rezultacie ćwierci wieku takiej polityki, szumnie niegdyś reklamowane „pokolenie jp2” osiągnęło status białych murzynów Europy, którzy nie są nawet w stanie wyobrazić sobie godnej człowieka egzystencji. Możliwość zdobyci stanowiska na zachodnim zmywaku, lub wyścielenia swymi siostrami łóżek zachodnich nadludzi, czy choćby miejscowych murzynów, Arabów i Turków w pełni zadowala ich aspiracje.
Ponieważ nikt im tego nie oznajmił, to nie wiedzą oni, że żyją nie w suwerennej ojczyźnie, ale w kolonii euroatlantyckiego imperium zła (US&UE), którego struktury programowo wcielają w życie wszystkie „wartości” przeczące prawu naturalnemu i Boskim Przykazaniom.
Nie wiedzą, że imperium to od lat eksploatuje słabszych, sieje wojny i zniszczenie, pogrążając miliony w nędzy i rozpaczy.
Nie wiedzą, że największym ich wrogiem jest zachodnia oligarchia finansowa, germańska Unia Europejska i neokonserwatywne[iii] (neobolszewickie) Stany Zjednoczone.
Nie wiedzą, że w ich imieniu grupki polskich najemników, ramię w ramię z neonazistowskimi banderowskimi bandytami, amerykańskimi i zachodnioeuropejskimi mordercami, dokonują ludobójstwa na kobietach i dzieciach wschodniej Ukrainy.
Informacje o tym dochodzą nie tylko ze strony mediów rosyjskich, ale i zachodnich[iv] i nie ważne jest czy są tych najemników setki czy tysiące. Ta hańba kładzie się długim cieniem na całym tysiącletnim Narodzie Polskim, który w przeciwieństwie do swych obecnych zachodnich panów, nigdy dotąd w historii nie splugawił się taką zbrodnią.
Oczywiście trudno spodziewać się by ci, dla których honor człowieka jest pojęciem nieznanym, przejmowali się tą hańbą, ale nie wiedzą oni jeszcze jednego.
Nie wiedzą, że również w ich imieniu rozpoczęła się III Wojna Światowa. Władze III RP gorliwie i aktywnie wspierają amerykańskie przygotowania do ataku nuklearnego na Rosję.  Dziewiątego czerwca tego roku ukazała się w prasie pozornie nieistotna notatka[v]. Dotyczy ona konstrukcji tak zwanych DOL (drogowych odcinków lotniskowych), których budowę realizuje się teraz na autostradzie A4. Mają one pełnić rolę lotnisk  dla samolotów wojskowych. Okazuje się, że III RP, która przez ćwierć wieku „wolności i dobrobytu”, wybudowała zaledwie parę odcinków nędznych autostrad, a resztę kraju pozostawiła autentyczną pustynią komunikacyjną, potrafiła stworzyć już 21 takich DOL-ów. Należy założyć, że nie mają one służyć polskiemu lotnictwu, które nie dysponuje zapewne nawet tuzinem zdolnych do lotu maszyn bojowych. Będą one służyć amerykańskim bandytom w ataku na Rosję.
Chciałbym być złym prorokiem, ale przypuszczam, że Rosja nie pozostawi w stanie funkcjonalnym tej wojennej infrastruktury naszego państwa służącej jej wrogowi. Dwadzieścia jeden nuklearnych ataków na nasze terytorium, przypieczętuje następującą obecnie powolną agonię naszego społeczeństwa. I zapewne, co bystrzejsi jego przedstawiciele, dopiero na Sądzie Bożym, dowiedzą się tego, czego nie wiedzą dziś.

[i] http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Defense_Forces

 

Inne zapisy autora:

dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

 1. Marek

  świetny tekst, jakże się wyróżnia na tle rzeki bzdur, która płynie przez media głównego ścieku, Dramat Polaków jest tym większy, że Kościół inaczej niż w czasach tzw. komuny, wpasował sie w establishment…
  Poza tym politycy – oto J. Kacz. albo ten z przetłuszczonym podgardlem Srajusz wolski, czy jak mu tam ryczą “sława ukrainie!!!” to naprawdę dramat

 2. Olo

  Kacapska propaganda, panie noworuski.

 3. AS

  A czy mógłby się Pan pokusić i napisać nam, co byłoby, mogło być;
  1. Granica ukraińska jest rozdarta jak teraz, jest zasilający rosyjski korytarz, jest też napływ bezrobotnych ochotników z zachodu Ukrainy, a od nas z Żuław i Gdańska (jest też jeszcze Kanada) i stan taki trwa np. 10 lat. A na co się zanosi.
  2. Rosjanie wkraczają na Ukrainę i zajmują, podarowaną Ukrainie w dozgonnym małżeństwie, swoją ojcowiznę.
  3. Rosjanie nic nie robią, zamykają granice, pozwalają Ukrainie na wszystko i jednocześnie odcinają dopływ do niej gazu i ropy.
  Jaki byłyby tego scenariusze?
  PS. Cameron nie podał Putinowi ręki. Powód mógł być tylko 1. Putin coś Camerenowi obiecał i tego nie dotrzymał. Tylko taki widzę powód nie podania ręki. Co to mogło być?

 4. Eko

  Tekst dobry i jak najbardziej prawdziwy. Brakuje tylko argumentów czemu USA&UE tak dążą do wojny. Więc może ja go przytoczę. Zachodni świat pada pod naciskiem długu, pustego pieniądza i dekadencji. Tak jak Hitler rozpoczął wojnę przed bankructwem tak Obama lub jego następca dąży do tego samego. Hossa na giełdach dobiega końca, waluty są na skraju galopującej inflacji, a ilość długu przygniata nawet dotąd najsilniejsze gospodarki.
  Więc co zrobi USA? To co zwykle. Rozpęta wojnę w Europie i wprowadzi u siebie totalitaryzm napędzając machinę wojenną. Trupom długów spłacać nie będzie trzeba, naród wybaczy nędzę tłumaczoną wojną, ba nawet wydrą złoto które wyprzedali odwlekając śmierć dolara.

  Jedyną szansa dla Polski jak Bliski Wschód. Jeśli cała uwaga nie zwróci się na pola roponośne (a na nasze nieszczęście USA ma już 2-letnie zapasy czarnej krwi) Polska zabłyśnie atomowymi grzybami.

 5. AS

  Też to zauważyłem. DOL-e są wszędzie i były od zawsze. Nawet w PRL-u. Widywałem je.

 6. W mojej notce próbuję omówić i zdemaskować niektóre metody manipulacji i dezinformacji jakimi posługuje się teraz powszechnie ruska agentura wpływu przekazując informacje i omówienia. A także spróbuję pokazać gdzie pod maską ruskiej propagandy skrywa się prawda. Zrobię to na przykładzie artykułu jaki się ukazał w Salonie24 pt. “Katalizowana nihilizmem III Wojna Światowa” autorstwa niejakiego Ignacego Nowopolskiego. /link/

  Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy.

  – Jest tu bardzo ciekawa konstrukcja pojęciowa oddziałująca na wyobraźnię. W pierwszej chwili uderza nas straszak chwytający za gardło: “trzecia wojna światowa”, która nawet jakoby już się rozpoczęła. Wobec takiego wydarzenia jak globalna wojna nie sposób przejść obojętnie. III WŚ funkcjonuje też w świadomości zbiorowej jako apokalipsa, koniec świata, co w przypadku użycia arsenałów broni atomowej jest wielce prawdopodobne. Taka informacja od razu stawia czytelnika na baczność i wyostrza jego uwagę do granic możliwości. Na taki przekaz informacyjny reagujemy bardzo emocjonalnie. Zobaczmy teraz co pada na tak przygotowany grunt?

  – czytaj dalej: http://1do10.blogspot.com/2014/06/demaskatorski-przykad-manipulacji.html

  • AntonioBanitas AntonioBanitas

   Świetny tekst, rozłożyłeś noworuskiego na drobne części. Oby więcej twoich wpisów. 😉
   Dziękuje i pozdrawiam.

  • dr nowopolski

   Gratuluję zdemaskowania kolejnego agenta Putina, według schematu, który podaję w tymże właśnie artykule:

   “Dyżurujący na każdym blogu agenci wpływu pilnie baczą, czy blogerzy nie podejmą przypadkiem wysiłku samodzielnego myślenia i oceny sytuacji. W przypadku takiego zagrożenia, natychmiast w stosunku do „nieprawomyślnego” autora pada komentarz: „to agent Putina”

   Zwykle nie podejmuję polemiki z osobnikami twego pokroju, ale ponieważ reprezentujesz pewną przeciętną zwyrodniałego pokolenia jp2, to zamieszczam poniższe uwagi:

   1, gdybyście posiadali choć kasztę rozumu, to zapewne artykuł ten zmobilizowałby was do przemyślenia, tego kto w pierwszej kolejności eksploatuje i niszczy III RP i jej mieszkańców- bo ten wątek stanowi główny temat artykułu;

   2. gdybyście mieli choć krztę sumienia, to zapoznalibyście się z niepodważalnymi dowodami zbrodni ludobójstwa dokonywanymi przez banderowców i ich sponsorów między innymi na dzieciach i kobietach wschodniej Ukrainy. Materiału dokumentalnego w mediach i internecie jest multum. Boskie przykazanie głosi: Nie zabijaj! I nie ma w mim wyjątku dla “Kacapów”!

   3, gdybyście mieli choć tyle instynktu samozachowawczego ile mają go zwierzęta, to zamiast tropić agentów Putina, zastanowilibyście się jak nie dać się wmanewrować dla obcych interesów w skrajnie niebezpieczny konflikt z nuklearnym mocarstwem rosyjskim.

   Na wasze nieszczęście wasi autentyczni wrogowie wyprali was z rozumu, sumienia, a nawet zwierzęcego instynktu samozachowawczego.

   • Szanowny “doktorze”, zazwyczaj nie dyskutuję z ruską agenturą, tylko ją blokuję i usuwam na moim blogu (1do10.blogspot.com), to tym razem zrobię wyjątek, gdyż jak mi się zdaje masz się za mądrzejszego niż jesteś w rzeczywistości. Twój artykuł jest tak grubymi nićmi szyty i jest tak jednoznaczny do zdemaskowania jako pisany na zamówienie z Kremla, że aż się dziwię, że za to ci płacą. Bo że tak jest nie mam wątpliwości. I twoje wciskanie kitu, że to :dyżurujący na każdym blogu agenci wpływu pilnie baczą, czy blogerzy nie podejmą przypadkiem wysiłku samodzielnego myślenia i oceny sytuacji” jest nieprawdziwy. Gdyż ruscy agenci tego nie robią (wiem, bo badam to zjawisko), a “banderowcy” – mówiąc twoim językiem, tak naprawdę nie istnieją. Mówię o realu. Bo w chorych turańskich głowach jak najbardziej. I to jest pierwszy namacalny dowód identyfikujący cię kim jesteś. Drugi to twój zwrot “gdybyście”. Otóż towarzyszu, ja jestem sam. W Polsce takich zwrotów nie używa się. Musisz się podszkolić w posługiwaniu się językiem polskim, jak chcesz kogoś nabrać, bo na razie to nic z tego.

    Teraz co do przedstawionych przez ciebie zarzutów, wprost wyciągniętych z ruskich wytycznych,
    1. wiem z grubsza kto niszczy i eksploatuje III RP, ale z tego uświadomienia nie wynika jeszcze, że mamy się rzucić w ramiona Rosji. Która od wieków była dla Polski wrogiem i obecnie nic nie wskazuje na to, aby nagle zapałała do Polaków bezgraniczną miłością. Oczywiście, że Polska ma różnych wrogów i z tego trzeba sobie zdawać sprawę. Ale Rosja obecnie jest tym największym. Wiem doskonale dlaczego tak jest. Faszystowska ideologia Dugina jest mi doskonała znana.
    2. zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie w czasie II-ej WŚ są doskonale znane i udokumentowane. Ich sprawstwo nie budzi we mnie żadnych wątpliwości. Ocena jest jednoznacznie negatywna. Odsyłam np. do opracowania na moim blogu: http://1do10.blogspot.com/2014/06/nie-zapomnimy-zbrodni-banderowcow.html
    Nie wynika z tego jednak, że dzisiejsi Ukraińcy z Prawego Sektora ową zbrodnię na Polakach chcą powtórzyć, albo, że chcą zabrać polskie ziemie, w tym Przemyśl. Jest wręcz odwrotnie. Polaków uważają obecnie za przyjaciół i sojuszników. Nie bez znaczenia jest również fakt poparcia przez ukraińskie społeczeństwo (kilka procent) tych “banderowskich” spadkobierców. Obecnie jedynie Rosji zależy na poróżnieniu Polaków z Ukraińcami za przyczyną wrzutek o “zbrodniach banderowców” z czasów II WŚ. I to również takich jak ty jednoznacznie identyfikuje. Efekt jest taki, że Polaków nie za bardzo rusza narracja “banderowska”, bo wiedzą kto ją wyciąga z kapelusza i w jakim celu. Jak widzisz “doktorku” te wytyczne są mało użyteczne i zupełnie nie przekonujące.
    3. twój straszak, żeby nie drażnić Putina bo może on odpalić rakiety z głowicami nuklearnymi zupełnie na mnie nie działa. Zdaję sobie sprawę, że ten wariat może w każdej chwili nacisnąć przycisk i S-400 oraz Iskandery z głowicami jądrowymi spadną na terytorium Polski zamieniając ją w atomową pustynię. I póki co Polacy nie są w stanie nic zrobić. Jednak lekarstwem na to nie są hołdy dla Putina albo zdrada jak miało to miejsce w czasie Targowicy, a jak najszybsze podjęcie kroków obronnych. Budowa tarczy antyrakietowej nad Polską (przetarg już trwa), budowa elementów tarczy amerykańskiej, stacjonowanie jednostek wojsk amerykańskich na Polskiej ziemi są w stanie te zapędy Putlera ostudzić. Ale najlepsze jest to, że Polska ma przyjaciół w USA, i wspólne cele, bo o Niemczech tego powiedzieć nie można, więc agresja na Polskę spotka się ze zdecydowaną odpowiedzią NATO. Jaką? W państwach zachodnich również jest znana koncepcja ograniczonej wojny atomowej. Krok odwetowy już został na tą okoliczność przygotowany. Kilka rakiet załatwi sprawę definitywnie. Moskwa i może jeszcze kilka innych większych miast przestanie istnieć. Rosja nie ma tarczy antyrakietowej i jej szybko mieć nie będzie. Więc ta atomowa pustynia, która najpierw spotka Polskę dosięgnie i Rosję. Rosja ze swoim potencjałem militarnym, w tym atomowym to chłopek roztropek wymachujący szabelką. Mam nadzieję, że Putin zdaje sobie sprawę, że takie awanturnictwo bardzo źle dla niego się skończy. Instynkt samozachowawczy podpowiada mi, ze pójście na układy z Putlerem do niczego dobrego nie doprowadzi. On rozumie tylko język siły.

    Jak więc widzisz twoje wysiłki propagandowe przedstawione w artykule nie są w stanie zmienić mojego sposobu myślenia i oceny sytuacji. Twoje pseudo-argumenty które tu przedstawiłeś w trzech punktach są g. warte.

    Jak byś chciał jeszcze pogadać to zapraszam na mój blog 1do10.blogspot.com
    Chociaż nie spodziewam się rzeczowej wymiany zdań, a raczej inwektyw. Które śledzę na bieżąco. Może mi też przy okazji napiszesz skąd tak duże zainteresowanie moim blogiem z Rosji? – Po Polsce to największa grupa czytelników.

    • zenek

     lol. Wszyscy tacy inteligentni. Nie trzeba padać w ramiona ni jednych ni drugich. Jedni chcą zasysać pałkę USA inni Rosji. A gdzie własna inicjatywa? Gdzie honor? Gdzie patriotyzm? Gdzie chęć wprowadzania zmian? Tylko pierdolenie, co będzie , gdzie będzie i jak będzie. Lepsza Rosja, nie lepsze USA, nie, lepsza Rosja itd itp. Pierdolenie, że ten agent ruski, a ten us-manowski. PANOWIE OGARNIJCIE SIĘ. Należy uzdrowić naszą Ojczyznę! Wybrać sojusznika i dbać o interesy Ojczyzny.Bynajmniej nie kibicuję żadnemu reżimowi, ni wschodniemu ni zachodniemu. Szkoda tylko kraju, który się rozciągał od morza do morza a zdrajcy sprzedali go każdemu kto chciał kupić… I to za pół darmo… Koleżka Mind_Service promuje swój super zaje…sty blog :D. LOL. Wypowiedzi obu autorów są niestety zabarwione emocjonalnie, a przez to nierzetelne.To o czym się pisze, czy to jest prawda czy nie, nie ma żadnego znaczenia i nie wpłynie w żaden sposób na rozwój wydarzeń. Inteligentni wyjadą z tego ginącego kraju, gdyż nie będą chcieli oddawać życia za rząd, który prawdopodobnie niedługo będzie rządem na uchodźstwie. Jeśli miałbym ginąć to za coś co ma sens, a ten rząd i ten kierunek, gdzie ten kraj idzie, nie ma żadnego sensu… Rząd kupiony. Nieważne jaka partia. Korporacje opłacają wszystkie po to by przepchnąć wygodne dla nich ustawy. Kraj padnie…

     Pozdrawiam wszystkich inteligentnych i myślących. Pozdrawiam tych ,którzy wrócą odbudować za 20 lat zniszczoną Ojczyznę. Reszta niech robi według uznania.

 7. kaz

  Dlaczego nikt nie zwroci uwagi Rosyjskiej Prawoslawnej Cerkwi, ze popierala boszewicka KGB i teraz popiera putinowska faszystowska Rosje

 8. darek

  Co za bzdety. Wez zmien zioło bo to co palisz za bardzo w czache ci daje.

 9. Ireneusz Tadeusz

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna wszytkim sąsiadom !!!!
  !
  Apel do Słowian ! nie dajmy sie dzielić wszelkiej maści zydo-chazarom [ Mind Service ]
  i jemu podobnymi żydowskim agentami Mosadu CIA !
  !
  SŁOWIANIE ! RAZEM JESTEŚMY POTĘGĄ ! podzieleni jesteśmy niewolnikami u żydow !

 10. Jełop

  Durnym politykom wydaje sie, że gdy dojdzie do konfliktu nuklearnego to oni schowają się pod ziemię i przeżyją!!! Barany!!! Beeeeeee! Zachowują się niczym muzułmanie terroryści, którzy sądzą że pójdą do raju, ha,ha,ha

 11. Pingback: Władze III RP gorliwie i aktywnie wspierają przygotowania USA do ataku nuklearnego na Rosję | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217