BIZNES
Like

KASZANA z kiszką…

12/12/2013
709 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
KASZANA z kiszką…

Dziadek mi zawsze powtarzał : nie pchaj się wnuczku przed orkiestrę !

Jak się duzi biją to mały winien siedzieć w kącie i patrzeć….. który wygrywa !

0


 

Ryszard Czarnecki – w mediach – dni temu kilka utyskiwał , że palestra europejskiej elity politycznej nie zaszczyciła swoją obecnością Kijowa  i tylko Polscy Politycy jako ariergarda europejskiej dyplomacji objęła przywództwo nad ukraińskimi przemianami społecznymi …

“Kliczko za chwil kilka lewym sierpowym znokautuje Janukowycza”… MY Polscy parlamentarzyści świetlistą oprawą Majdanu… Powiemy Wam jak – w ramach eksportu – jak się robi rewolucję !..

………na efekt nie trzeba było długo czekać !.. nie,nie..  jeszcze Julia siedzi a Janukowycz nie siedzi , wszyscy bohaterowie – znaczy się ukraińskie polityczne elity –  miliardowe  w baksach – kwoty mają niezagrożone w zachodnich bankach.. To tylko MY na dobry początek… mamy w  “plecy” miliard dolarów albo lepiej w związku z faktem :

… “Idzie” na paskach : Federalna Służba Weterynaryjna i Fitosanitarna Federacji Rosyjskiej wstrzymała import z Polski mięsa i przetworów w związku z negatywnymi wynikami badań jakościowych !!!

Tośmy zarobili na tym eksporcie ukraińskim !.. Sędziowanie meczu między  “politykami”  złodziejami zawsze kończy się ICH  zwycięstwem a porażką sędziego…Rozstrzyganie sporu miedzy panią Timoszenko – MAJĄTEK ponad 15 miliardów dolarów-  a panem Janukowyczem – MAJĄTEK ponad 10 miliardów dolarów – okazało się w dniu dzisiejszym porażką finansową  Polskich Rolników !!!

 

To oni w konsekwencji nie sprzedadzą produkowanych mięs i wyrobów… Ich będą licytować Komornicy Sądowi za nie oddane kredyty , nie spasając tuczników i bydła nie kupując  zbóż spowodują ich spadek cen…stracą kolejni producenci – tym razem zboża..i tak łańcuszek świętej głupoty polskiej zatoczy koło wokół majdanu nędzy a ambicji politycznych “wielkich strategów polskiej dyplomacji”…W mordę – jak w 39…ONI się dogadali – nad Naszymi głowami – a w pieprz to MY dostaliśmy !… i żadnych wniosków z tej lekcji nie wyciągnęliśmy..Tylko czekać jak dostawca ropy i gazu – Jakby ten Sam –  podwyższy nam ceny (przejściowo , na okres surowej zimy)  w związku ze wzrostem kosztów wydobycia niezależnych od dostawcy – wyższych sił przyrody !!!..

A wtedy zapłacimy WSZYSCY z coraz bardziej skromnego polskiego portfela rodziny żyjącej w 60 % ze śmieciowej umowy o pracę..

I co na to rządzący Nami politycy i “duplomaci”???… Załatają , dofinansują , zrekompensują Nam poniesione wydatki ?..

Gówno !!!..Jak zawsze Nas oleją ciepłym moczem i napuszą na NAS  hordy Komorników i wszelakiej maści poborców – windykatorów…

Sie okaże , że za “rewolucję” na Majdanie zapłacimy MY… jak głupki , zasrańcy , emocjonalnie niedorozwinięte debile !

Proponuję tym co “zbańczą”  rozdawać zdjęcia Polskich polityków na Majdanie – szczególnie z bokserem wagi ciężkiej Kliczką – , coby tak kompletnie nie czuli się zrobieni w bambuko czyli w ciula !..

Z rzadka przywołuję nazwiska polityków , ale dzisiaj przywołam nazwisko Min.Sikorskiego… przeczuwał ten gościu syf stojący w zmarzniętych szeregach na Majdanie..czuł , że wcinanie się w nie nasze tango skończy się rozwolnieniem (czytaj:sraczką) w NASZYCH gaciach..

 

Majdan

 

Do beznadziejnie gołych i obdartych z godności (i majątku narodowego) Ukraińców niebawem dołączy pokaźna grupa Polaków !…

To , że syf jest wędrowniczek to wie każdy , ale dlaczego zawsze musi sobie wybrać kierunek wokół rzeki Wisły ?… Dlaczego za każdą rewolucję płacić musimy MY ?..Czy nie czas nauczyć się czegoś od sąsiadów z zachodniej części Europy ?..- wezwać do pokojowego załatwienia sporu ? – wezwać władze z Kijowa do poszanowania godności … i takie tam pierdoły !..

A NASZE tępaki ?…huuura !..My naród Polski poprowadzimy Was na własną…zagładę !!!

Nie , nie jesteśmy dziwni czy porąbani…. Jesteśmy z edycji LIMITOWANEJ !

No , mądry Europejczyk widząc topiącego się Prezydenta swojego kraju , mogąc go uratować lub zrobić mu zdjęcie na którym zarobi do końca życia … zadać winien sobie tylko jedno pytanie ???…

…. Błyszczące czy ?…MAT !

 

Tego to MY chyba się jeszcze długo nie nauczymy ! (..za wolność waszą i KASĘ naszą…)

 

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816