Bez kategorii
Like

Kanalie w kraju błogosławionego

02/04/2011
372 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Oto przykład , o którym pisałem w poprzednim poście. Jakże obrazoburczy jest ten tekst , że konkurencja ukryła jego treść. Właśnie przed takimi praktykami przestrzegałem

0


 

Określenie kanalia ma następujące określenia : łotr, łajdak, nikczemnik, nędznik, drań, niegodziwiec.Co się stało w naszym pięknym kraju, że kanalie zamiast być na marginesie życia stają się przedmiotem zainteresowania . Niestety refleksje w szóstą rocznicę śmierci jednego z największych Polaków  JP IIsą nieciekawe , tym bardziej ,że godzą w te wartości , które ten wielki Polak papież , wkrótce święty głosił i je nauczał. Krzyż, szacunek do życia, wiary, prawdy, umiłowanie wolności , patriotyzm, miłość do człowieka to tylko kilka z dziesiątków wartości, wartości uniwersalnych , które głosił JP II.

Jak to się dzieje , że kanalie obrażające wierzących , umarłych, nieszanujące życia stają się bohaterami  mainstreamowych gazet i telewizji? Jak to się dzieje, że pogarda i nienawiść, fałsz, mówienie nieprawdy wygrywają w mediach z wartościami , które głosił JP II?Z tym pytaniem adresowanym do wszystkich czytających mój post Was pozostawiam. A nuż ruszy kogoś sumienie. W końcu Szaweł stał się Pawłem i to może być naszą nadzieją.  

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758