Bez kategorii
Like

Kampania

16/09/2011
388 Wyświetlenia
0 Komentarze
0 seconde czytania
no-cover

Przed taką mocą rażenia PiS nawet nie ma gdzie się schować.

0


 

0

Bez kategorii
Like

Kampania

11/06/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
0 seconde czytania
no-cover

Kampania wyborcza rozpoczęta!

0


 

0

Bez kategorii
Like

Kampania

31/01/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

wielu uczestników portalu "Nowy Ekran", to aktywni weterani publicystyki zaangażowanej społecznie, którzy w różnych okolicznościach i czasie dali się wciągnąć w serie luźnych polemik, potem angażowali się w coraz gwałtowniejsze starcia, by często po nierównej walce przejść do defensywy. wielu uczestników Szanownego Portalu, na który miałem zaszczyt zostać zaproszony przez Łażącego Łazarza (za co serdecznie dziękuję 🙂 już wie, że jesteśmy uczestnikami przewrotu dziejowego, z którego skali jeszcze przed 10 kwietnia 2010r. nie zdawaliśmy sobie sprawy. prawie każdy bloger naszej "ostrowy burzanu" w oceanie zniewolenia od lat toczy swoje własne wirtualne bitwy i gromadzi nieustannie coraz bardziej dopracowaną amunicję argumentów, wsparcie logicznych dowodów i ciężką artylerię udokumentowanych faktów. w tym miejscu proszę pacyfistów o wybaczenie faktu użycia tych militarnych analogii, […]

0


wielu uczestników portalu "Nowy Ekran", to aktywni weterani publicystyki zaangażowanej społecznie, którzy w różnych okolicznościach i czasie dali się wciągnąć w serie luźnych polemik, potem angażowali się w coraz gwałtowniejsze starcia, by często po nierównej walce przejść do defensywy.

wielu uczestników Szanownego Portalu, na który miałem zaszczyt zostać zaproszony przez Łażącego Łazarza (za co serdecznie dziękuję 🙂 już wie, że jesteśmy uczestnikami przewrotu dziejowego, z którego skali jeszcze przed 10 kwietnia 2010r. nie zdawaliśmy sobie sprawy.

prawie każdy bloger naszej "ostrowy burzanu" w oceanie zniewolenia od lat toczy swoje własne wirtualne bitwy i gromadzi nieustannie coraz bardziej dopracowaną amunicję argumentów, wsparcie logicznych dowodów i ciężką artylerię udokumentowanych faktów. w tym miejscu proszę pacyfistów o wybaczenie faktu użycia tych militarnych analogii, ale są one moim zdaniem jak najbardziej na miejscu – Blogerzy Nowego Ekranu stali się uczestnikami szeroko zakrojonej i niekończącej się Kampanii nazywanej przeze mnie w dużym uproszczeniu – starciem Cywilizacji Łacińskiej z Sowietami. oczywiście agresywne mniejszości zyskają szansę by porównać niniejszą notkę do "Mein Kampf", ale trudno – taka ich mać 😉

siłą rzeczy, decydując się na aktywny udział w tym przedsięwzięciu każdy powinien się liczyć z atakami strony przeciwnej. każdy powinien być przygotowany na monitoring kancelarii specjalizujących się w prawach autorskich, ochronie dóbr osobistych itp. każdy weteran też powinien wiedzieć, że dbałość o żelazną logikę twierdzeń bywa najskuteczniejszą obroną przed mniej lub bardziej przeciętnymi złośliwcami i trollami 😉 

 – ale to nie wszystko

troska i rozsądek przy tworzeniu  Bastionu Wiedzy, jakim może stać się Nowy Ekran nie wystarczy, by ocalić naszą ukochaną Cywilizację Łacińską opartą na Chrześcijańskich Wartościach. obawiam się, że przeciwnikom Tradycyjnego Układu Odniesienia (sięgając przynajmniej do II RP;) może to tylko pomóc w zepchnięciu nas do getta, izolacji, a następnie kumulacji wszystkich sił w zmasowanych atakach.

 – ergo –

każdy powinien również skupić się na regionalnych środkach masowego przekazu. uważam, że obecnie większość wyborców spędza wiele czasu na lokalnych forach dyskusyjnych i portalach społecznościowych. bez aktywności tamże, bez poruszania trudnych tematów w tzw. "sypialniach miejskich" możemy spodziewać się konserwacji sceny politycznej na dekady i dalszej sowietyzacji Polski. aby udowodnić, że nie przesadzam polecam analizę wyborów do samorządów i zwracam uwagę na dziwne zmiany wyników w PKW po północy.

 

jako przykład tego, co się dzieje "w terenie" polecam moje rodzinne podwórko, gdzie lokalny "ORMOwiec sieciowy" uprawia od kilku lat hasbarę na dość szokującą skalę:

Czy do katastrofy pod Smoleńskiem musiało dojść?

Historia zatacza krąg?

O Powązkach Wojskowych

Dajcie mi Wildsteina, skuję mu…

i na koniec dowód, że bez fachowej pomocy Bogo-Ojczyźniana opozycja raczej sobie w regionach nie poradzi – czyli riposta lokalnego lidera PiS:

Szanowny Zdzisławie Ochnio (pseudo „Gruby”)

  – prawda, że można to było zrobić lepiej ?

 


ilustracja nagłówka: Artur Grottger, "Z krzyżem po śniegu", 1866-1867, Archiwum Pawlikowskich.

0

sosenkowski

Katolik Narodowiec - neofita samoistny

230 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
343758